Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Видео на Николета Лозанова с 716k последователи:

 

https://www.instagram.com/p/Bq5BABejZDn/ (120,341 гледания)

 

 

Видео на Григор Димитров с 857k последователи:

 

https://www.instagram.com/p/Bqm4Wy5FjBH/ (197,153 гледания)

 

Тихо... :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията в Instagram може да ги навъртят перфектно 3-ма човека. Съответно може да са били зомбирани фенове или антифенове. Това се случи точно когато и при Тита.

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Знам. Ама му трябваха повече от 5 часа да измисли тоя "отговор".

 

Интересно още ли е за свалянето на клипове с цигари от Инста след като там пазаренето на гледания е по ефтинко и цифричките изглеждат по впечатляващо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията в Instagram може да ги навъртят перфектно 3-ма човека. Съответно може да са били зомбирани фенове или антифенове. Това се случи точно когато и при Тита.

 

1 млн. гледания от 3-ма човека? Питай Райна да ти препоръча от нейните хапчета :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе не знам за колко време го е направила ама на полвин милион абоната - 1 милион гледания с 6000 лайка и вече 20на коментара (вчера бяха 4 междудругото) как да вземем насериозно тия цифри?

 

Да не рекламира и в тоя клип Корцет и те да буустват гледанията на новото рекламно лице?

 

На мен не ми пука, че рекламира цигарите, и много други са го правили. В момента се дразня на лицемерието, което трайно се е настанило тук. Галена и другите бяха изядени заради тия цигари, а сега се избягва темата. Мълчание, оправдания...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията в Instagram може да ги навъртят перфектно 3-ма човека. Съответно може да са били зомбирани фенове или антифенове. Това се случи точно когато и при Тита.

 

Е кой ще е толкова зомбиран, че да цъка нон-стоп на клипчето?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно Преса и на "Да гори в любов" е купила гледания,че вече прави почти колкото "Феноменален",която не спряхте да изкарвате като хит на зимата. :1000 (29): Съвсем превъртяхте играта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен не ми пука, че рекламира цигарите, и много други са го правили. В момента се дразня на лицемерието, което трайно се е настанило тук. Галена и другите бяха изядени заради тия цигари, а сега се избягва темата. Мълчание, оправания...

 

Мен ми е се тая, че рекламира цигари, ама точно Фаст преди около година цяла тема отвори точно по тоя повод и се кълнеше че Преса нямало да го направи, докато поне 4ма човека му обяснявахме че продажната лицемерка от Толбухин просто не е получила подходяща оферта и е въпрос на време.

 

Междудругото, някой тука е трил коментари. Твоя предния дето го цитирах (с отговора на фаст) беше първи на новата страница, а сега е последен на предната. Не обяваването на такова триене с посочване на конкретна причина не беше ли в разрез с правилата? или има някъф бъг в страницата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е кой ще е толкова зомбиран, че да цъка нон-стоп на клипчето?

 

1 млн. гледания за 24 часа означават точно по 694,44 цъкания в минута. Падат се по 230 цъкания на минута на човек (ако са трима). Наистина ли ти се струва невъзможно? Не се излагай, Стела! :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е кой ще е толкова зомбиран, че да цъка нон-стоп на клипчето?

Все едно не знаем поне един "скоростен" Преси маниак, дето като нищо седи и цъка клипчета белким докопа нов ефект. Също ми е интересно след като Преси вече не черпи капричоза, ами корцетчета как ще я караме и къде му е далаверата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1 млн. гледания от 3-ма човека? Питай Райна да ти препоръча от нейните хапчета :girl_witch:

А ти изобщо използваш ли инстаграм? Едно кликване го правиш буквално за секунда и го отчита като гледане. Така че една организирана групичка без проблем може да го направи.

Купиха се фалшиви - на ''Обратно в играта'' и видяхме, че идват веднага а не постепенно.

50-те хиляди споделяния как си ги обясняваш? ''Зоопарк'' имаше 80к за 6 месеца.

 

пс Изненадва ме колко активен стана във форума и как пишеш напоследък. Нищо общо с поведението преди две седмици. Все едно някой ти е хакнал профила. :1000 (29):

Е кой ще е толкова зомбиран, че да цъка нон-стоп на клипчето?

Мен нищо не ме изненадва вече. Но много по-адекватно би било да си купи последователи или дори наистина гледания в youtube вместо на някакво клипче в инстаграм.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези гледания в Instagram се правят от сайт и ако искате още сега дайте клипче и ще го направя с милион гледания.

Стига сте търсили под вола теле, песента на Прес наистина гърми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти изобщо използваш ли инстаграм? Едно кликване го правиш буквално за секунда и го отчита като гледане. Така че една организирана групичка без проблем може да го направи.

Купиха се фалшиви - на ''Обратно в играта'' и видяхме, че идват веднага а не постепенно.

50-те хиляди споделяния как си ги обясняваш? ''Зоопарк'' имаше 80к за 6 месеца.

 

пс Изненадва ме колко активен стана във форума и как пишеш напоследък. Нищо общо с поведението преди две седмици. Все едно някой ти е хакнал профила. :1000 (29):

 

Мен нищо не ме изненадва вече. Но много по-адекватно би било да си купи последователи или дори наистина гледания в youtube вместо на някакво клипче в инстаграм.

Преса му е трън в задника отдавна. Виж го, че не си намира място.

 

Няма да спра да натяквам прогнозата му, че "Да гори в любов" щяла да зацикли и да се забрави, а "Кво те бърка" на Фики да прави в пъти повече гледания от нея. Айде сега, 5 месеца по-късно да обобщим резултата - първата се бори със "Зоопарк" за най-голям самостоятелен хит на 2018 г., а втората е мега шитня която всеки забрави че някога е излизала.

 

Не му е лесно.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези гледания в Instagram се правят от сайт и ако искате още сега дайте клипче и ще го направя с милион гледания.

Стига сте търсили под вола теле, песента на Прес наистина гърми.

 

Два пъти повече от "Да гори в любов" ли гърми? Защото цифрите показват това. През втория ден новата направи много повече гледания от премиерния ден на "Да гори". Ти сериозно ли се връзваш на тая манипулация? От теб като че ли не го очаквах.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези гледания в Instagram се правят от сайт и ако искате още сега дайте клипче и ще го направя с милион гледания.

Стига сте търсили под вола теле, песента на Прес наистина гърми.

 

Тя предната уж гърмеше непомалко, ама мина и замина. Ама като си новото рекламно лице и харчиш цирени парички ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса му е трън в задника отдавна. Виж го, че не си намира място.

 

Няма да спра да натяквам прогнозата му, че "Да гори в любов" щяла да зацикли и да се забрави, а "Кво те бърка" на Фики да прави в пъти повече гледания от нея. Айде сега, 5 месеца по-късно да обобщим резултата - първата се бори със "Зоопарк" за най-голям самостоятелен хит на 2018 г., а втората е мега шитня която всеки забрави че някога е излизала.

 

Не му е лесно.

 

Провалената си прогноза съм я признал поне 2 пъти в тоя форум. А ти кога ще признаеш, че Преслава купува гледания? Нещо за милиончетата в Интсаграм не съм те чул да се изказваш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Провалената си прогноза съм я признал поне 2 пъти в тоя форум. А ти кога ще признаеш, че Преслава купува гледания?

 

Когато Фаст се съгласи че Преса е мръсна долна лицемерка да рекламира цигари ОТНОВО?

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://streamable.com/0au9c

 

Целувки!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде някой да направи 10 милиона гледания на Преслава в инстаграм че да има поне за какво да се говори, този милион за такава дива е малко

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...