Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Никола, според теб нормално ли е на обяд да се направят 35К за 1 час?

44К са за час.

Иначе не знам. Имаше си известие. :1000 (29):

Според мен са си реални.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че е купила, харесванията, споделянията и коментарите не са измислени. В профила й в Инстаграм завря от коментари също, хората си я споделят. При Галка и нея винаги този интерес е огромен първия ден, по-скоро давидим след това какво е стане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почвам муските. То се е видяло. :lol:

 

Да не си посмял! :feminist_en:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обяд е и е делничен ден. Хората са по задачи, в движение, на работа, на училище.. Не всеки може да си я пусне, въпреки известието. Ще видим след първите 24 часа. Но все пак днес е празник и се очаква гледаемост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има шанс да мине 400К, с това темпо.

 

То с това темпо има шанс да мине и собствения си рекорд от 500К. Само да смее и ще се пишат изобличетелни статии до медиите. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

То с това темпо има шанс да мине и собствения си рекорд от 500К. Само да смее и ще се пишат изобличетелни статии до медиите. :3fdb8960598fa63e:

Много, много намирисват тези луди стартови гледания точно по това време на денонощието ... Още повече, че премиерата беше обявена за 16.00 h в инстаграма ѝ ... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много, много намирисват тези луди стартови гледания точно по това време на денонощието ... Още повече, че премиерата беше обявена за 16.00 h в инстаграма ѝ ... :whistling:

Пределно ясно ти е защо я качиха по-рано. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

То с това темпо има шанс да мине и собствения си рекорд от 500К. Само да смее и ще се пишат изобличетелни статии до медиите. :3fdb8960598fa63e:

Няма да го мине със сигурност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много, много намирисват тези луди стартови гледания точно по това време на денонощието ... Още повече, че премиерата беше обявена за 16.00 h в инстаграма ѝ ... :whistling:

 

Хайде да ги приемем, че са от любопитство.

 

Обаче ако направи по-добри 24 часа от "Да гори в любов" работата ще е ясна. И 50% от хитовия потенциал на "Да гори.." няма това парче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много, много намирисват тези луди стартови гледания точно по това време на денонощието ... Още повече, че премиерата беше обявена за 16.00 h в инстаграма ѝ ... :whistling:

 

То понеже някой пусна отказ от песента в Youtube. Някой Kamelia fen и те след 15 минути я пуснаха!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Галена си има мощен хит в лицето на "Сърце", този път нещата са равни. Имам приятели дето слушат само ретро, но "Сърце" заради това, че наистина напомня на старото с послание, постоянно си я споделят. По-скоро другите освен тях двете, кога? Емилия, Анелия, дори Емануела, Галин, Фики... Само Джена извади някаква серия, но тя е толкова на периоди... Чстно казано, ако не са тези двечките в жанра, не знам докъде щяха да я докарат другите. Дано малко вземат пример от тях и амбцията, с която се борят всеки проект да остави следа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разочарование ... тотален шит е новата на Преслава. Ако я беше изпяла някоя друга, а не тя, едва ли щях въобще да й обърна внимание. Жалко ... имах големи очаквания за нещо съвсем различно.

 

Чакам Лидия и Галин, които имам усещането, че ще пуснат нещо много добро. И се надявам да изритат Преслава от тренда за да се научи какви песни трябва да пуска.

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси е богиня! Току-що последва моята страница в инста, честит 14-ти февруари! Разтърсете муцита и снага под звуците на "Леко психо" :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси е богиня! Току-що последва моята страница в инста, честит 14-ти февруари! Разтърсете муцита и снага под звуците на "Леко психо" :Vishenka_05:

Не съм доволен от заглавието, трябваше да бъде:

 

PRESLAVA - MAZHETE KARTI / Преслава - Мъжете кърти, 2019

 

или

 

PRESLAVA - #PSYCHO / Преслава - #Психо, 2019

 

:3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм доволен от заглавието, трябваше да бъде:

 

PRESLAVA - MAZHETE KARTI / Преслава - Мъжете кърти, 2019

 

или

 

PRESLAVA - #PSYCHO / Преслава - #Психо, 2019

 

:3fdb8960598fa63e:

 

И аз не съм доволен от заглавието, трябваше наистина да бъде ПСИХО, щеше да смаже тотално!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...