Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Съвсем забравяте най-актуалната изпълнителка от 90-те. Да вдигнем шум за нея като се насладим на актуалния й мега шедьовър.

 

 

Тази песен защо така затъна? Паднала е под "Шефката" по гледания. Фикрет от една година до каквото се докосне, ръждясва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПП: Любимата ми обложка на Ивана е Доза Любов. Много ми допада и Празник всеки ден, прилича на Анджелина Джоли там. :1000 (29):
Яко е накурвена на "Празник всеки ден". :3fdb8960598fa63e:

 

 

Ивана със 95к. :o

Тази жена се завърна.

Ванчето ни то! :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, Ивана е старата кралица на жанра, а Лияна поредната 2- или 3-разрядна певица

Коментирай факта, че първият тотален хит на Лияна е от 1998, а Ванче от 2000. :3fdb8960598fa63e:

 

Лияна кога е тръгвала да се състезава, защо сравнявате неща, които не са сравними. А и Ивана си има нейният си стил и голяма част стойностни песни, както и Лияна си има такъв.

Янева, позволи ни от мъжка гледна точка да преценим коя е красива и коя не- Лияна от години е най- красивата певица в жанра, а спортовете, с които се поддържа едва ли дори си виждала някога за какви ежедневни изцеждащи тренировки става въпрос. Покажи ни ти как изглеждаш? Доколкото съм чел именно от тук- обстоятелствата не са никак благоприятни откъм твоя страна. Иначе нямам нищо против теб, дори често съм на същото мнение. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен защо така затъна? Паднала е под "Шефката" по гледания. Фикрет от една година до каквото се докосне, ръждясва.

А може би и двамата е трябвало да усетят, че песента им дори не е предназначена за цял сезон, а за половин, колкото 'да вдигнат шум'. Особено Десислава съвсем е загубила връзка с реалността и действително си мисли, че феновете й харесват предложенията й от края на миналата година и навярно даже си представя, че ще й ги докарат до към 12-13-14 милиона, като наистина силните й проекти от 2016 и 2017.

 

Яко е накурвена на "Празник всеки ден". :3fdb8960598fa63e:

Направо неузнаваема. :1000 (29): Много кефи.

Радвам се, че новата й песен получава такъв първоначален интерес. Дано да навърти няколко милиона в дългосрочен план.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не бих погледнала насериозно на Лияна, каквото и да говориш. За мен няма данни за голяма звезда и съответно, не е била такава. И в Пайнер да беше, все тая... Много симпатяги без гласови данни се пробваха и там, а дебеланка ги отвя всичките, а преди това всички козируваха пред ледената кралица Гло. Това са звездите за мен, заедно с Деса и Кама. Хайде, към днешна дата, на база 15 години кариери, Преса и Галя също заслужават уважение, тъй като не мърдат и на йота от това, което са заявили в пика си, който още продължава.

Ама че кой говори,че Лияна е голяма звезда?? Аз просто казвам,че към днешна дата е по-актуална от Ивана. За нафталинената лелка-Глора пък да не говорим.Освен Преса и Галя,Емануела също не е за подценяване.Та тя няма година от началото на кариерата си без поне 1 голям хит докато тези двете имат.Жалко,че няма фенове и няма кой да я защитава и да изтъква някои факти. А пък Андреа направо я отвя Ивана барабар с половината чалга гилдия. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай факта, че първият тотален хит на Лияна е от 1998, а Ванче от 2000. :3fdb8960598fa63e:

 

Лияна кога е тръгвала да се състезава, защо сравнявате неща, които не са сравними. А и Ивана си има нейният си стил и голяма част стойностни песни, както и Лияна си има такъв.

Янева, позволи ни от мъжка гледна точка да преценим коя е красива и коя не- Лияна от години е най- красивата певица в жанра, а спортовете, с които се поддържа едва ли дори си виждала някога за какви ежедневни изцеждащи тренировки става въпрос. Покажи ни ти как изглеждаш? Доколкото съм чел именно от тук- обстоятелствата не са никак благоприятни откъм твоя страна. Иначе нямам нищо против теб, дори често съм на същото мнение. :3fdb8960598fa63e:

Е, ти поначало не харесваш лелята от Айтос, така че този пост не ме сюрпризира!

А иначе е повече от нормално Лила да изцежда тялото си от тренировки, все пак то е нейното оръжие на труда и я храни вече цял един живот. :3fdb8960598fa63e:

А моята визия какво общо има - аз публична личност ли съм? :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бил ли си на участие на Преслава? Скука голяма е.

 

Бил съм на участия на почти всички и в клубове и на открито. Като се замисля само на Галин не съм бил. Не го канят в клубове тук, нито на панаира. Донякъде има причина, защото организаторката на панаира от страна на кметството ми е набор и нищо не може да я убеди, че Галин не е педал, а Преслава не е най-добрата на света. Даже за тази година имах усещането, че ще вземе Преса, на каквато и цена кажат от Пайнер. Това беше до октомври. Оттогава работя усилено по въпроса, да и налея малко акъл в главата и видно има прогрес. Сашка "Ангелчето" пък и бута Галена, но ще се постарая и този мит да им се избие от тиквите, но няма да им кажа, че е заради групичката лумпени около Стела. Но нека първо да свършим работа, па после с приказките и хваленето.

 

Та да карам направо. За мен има само няколко изпълнители, които никога не се дънят на каквито и да е участия, защото са най-опитни, най-кадърни, най-музиканти и имат изключителен усет за публика, представление, настроения на масите и градация на концертната изява. Непоклатими са Азис, Тони Стораро и Камелия. Няма по-добри от тях и не виждам и как ще има при тази мижава конкуренция днес. Иначе съм виждал добри концерти с много публика на панаира ни от Деса през 2008, Глория 2009, Ивана и Константин през 2010, Преслава 2012, Галена и Райна в 2013, Фики 2016, Борис Солтарийски и Руслан през 2018 години. Всички са идвали тук многократно, в клубовете ни също, но много рядко им се получава като хората, с изключение на визираните години. Дали са били в свой силен период или са имали актуален хит не съм се заглеждал. Факт е обаче, че през другото време си минават и заминават, а впечатления нулеви. Просто отбиване на номер. На Фики примерно в 2016 му се получи, защото пя всички хитове на баща си. Да, имаше и свои, истерия дори забелязах, но без песните на Тонката не става.

 

И още нещо ще кажа. Аз не намирам никаква разлика в концертните изяви на Анелия, Емилия, Емануела, Преслава, Джена, Райна, Деса, Андреа, Мара, Цветелина Янева и т.н. Все едно един к...р ги е правил. Всичките са с едни и същи лафове, с молба към дечурлига да излизат на сцената да танцуват, с умело миксиране на песни започващи в синбек и преминаващи в плейбек. Едни и същи а`капелни напеви без музика, след което озвучителят пуска нещо на плейбек. С вечните народни запявания на "Лале ли си, зюмбюл ли си", "Притури се планината", "Назад, назад моме Калино" и т.н. ама по 1 куплет. Старата генерация и мъжете имат някакъв свой почерк, който ги отличава от масовката. От по-новите само Галена и до някъде Алисия са малко по-различни.

 

 

Ивана да спре да купува гледания!

- foxy_vd

 

Знам, че много искаш да ти обърна внимание, за да се почувстваш фактор в спор с мен, но още хлеб има да ядеш, докато си спечелиш тази привилегия. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, ти поначало не харесваш лелята от Айтос, така че този пост не ме сюрпризира!

А иначе е повече от нормално Лила да изцежда тялото си от тренировки, все пак то е нейното оръжие на труда и я храни вече цял един живот. :3fdb8960598fa63e:

А моята визия какво общо има - аз публична личност ли съм? :mf_surrender:

Не си, но коментарът ти като го прочете човек изглежда злобен и дори с желание за лична вендета. :1000 (29): Използваш в него и някои квалификации, които едва ли са най- точното определение. Знаем й връзките, понеже тя самата не се е крила, споделяла е с почитателите си или се е разбирало, но все пак трябва да се има предвид, че това са над 20 години житейски път. Много добре знаем как някои днешни "плеймейтки" и не знам още какви я правят тази бройка за една вечер. :whistling:

За леля Ванче не е точно така, има някои нейни творчески периоди, в които дори доста съм я харесвал. Дори признавам скандалния факт, че съм си купувал "100 патрона" на касетка и "Мирише на любов" и "Блясък в очите" на дискове. :3fdb8960598fa63e:

Просто сравненията са излишни, всяка е коренно различна като типаж, почерк, стил, външен вид, глас, години и т.н. за да могат да се сравнят по нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бил съм на участия на почти всички и в клубове и на открито. Като се замисля само на Галин не съм бил. Не го канят в клубове тук, нито на панаира. Донякъде има причина, защото организаторката на панаира от страна на кметството ми е набор и нищо не може да я убеди, че Галин не е педал, а Преслава не е най-добрата на света. Даже за тази година имах усещането, че ще вземе Преса, на каквато и цена кажат от Пайнер. Това беше до октомври. Оттогава работя усилено по въпроса, да и налея малко акъл в главата и видно има прогрес. Сашка "Ангелчето" пък и бута Галена, но ще се постарая и този мит да им се избие от тиквите, но няма да им кажа, че е заради групичката лумпени около Стела. Но нека първо да свършим работа, па после с приказките и хваленето.
Я поканете лелчинка Ваня да си попее и да си поиграете едно хубаво! :Vishenka_05:

 

Иначе аз съм била веднъж на този панаир във Видин, мой приятел ме взе с него и Теодора, която пя тогава. Направи ми впечатление, че жената си пя на живо и хората се кефеха на нейните песни, особено на "Гаси тока". :1000 (29): Но не беше много фрашкано с народ, може би на други певци се пълни повече. Имаше няколко чаровни момчета, които си бяха свалили блузите и ги развяваха. :whistling:

 

 

Не си, но коментарът ти като го прочете човек изглежда злобен и дори с желание за лична вендета. :1000 (29): Използваш в него и някои квалификации, които едва ли са най- точното определение. Знаем й връзките, понеже тя самата не се е крила, споделяла е с почитателите си или се е разбирало, но все пак трябва да се има предвид, че това са над 20 години житейски път. Много добре знаем как някои днешни "плеймейтки" и не знам още какви я правят тази бройка за една вечер. :whistling:

За леля Ванче не е точно така, има някои нейни творчески периоди, в които дори доста съм я харесвал. Дори признавам скандалния факт, че съм си купувал "100 патрона" на касетка и "Мирише на любов" и "Блясък в очите" на дискове. :3fdb8960598fa63e:

Просто сравненията са излишни, всяка е коренно различна като типаж, почерк, стил, външен вид, глас, години и т.н. за да могат да се сравнят по нещо.

Чак пък лична вендета... Какво имам аз да деля с Лила точно?!

За нея знам доста пикантни подробности от кухнята, още от малка е по мутри, благодарение на които става изобщо "певица". Не харесвам бездарници, това е. Същото ми е отношението и към други с подобен на нейния "глас". Като сметнеш, че за певици признавам Деса, Ванча и Глора, както и Кали, Преса, Анелия и още може би две-три мадами, а за певци - Тони Стораро и Борката, дали бих слушала Лилянка...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак пък лична вендета... Какво имам аз да деля с Лила точно?!

За нея знам доста пикантни подробности от кухнята, още от малка е по мутри, благодарение на които става изобщо "певица". Не харесвам бездарници, това е. Същото ми е отношението и към други с подобен на нейния "глас". Като сметнеш, че за певици признавам Деса, Ванча и Глора, както и Кали, Преса, Анелия и още може би две-три мадами, а за певци - Тони Стораро и Борката, дали бих слушала Лилянка...

Именно, предположих, че нямаш, но така изглежда поста ти като го прочете човек, затова те намесих!

Това за първият й приятел, когато е още тийнейджърка и който убиват пре очите й е всеизвестен факт и самата тя много пъти го е разказвала в интервюта. Била е и малка, а и всеки има някакъв такъв момент в живота си. Певица става още когато баща й забелязва таланта й, той й е музикален съпровод през 1992 година на конкурс в БНР и Лияна печели първа награда за млад изпълнител на фолклорни песни. Издават албум с баща си, изцяло финансиран от БНР като награда, тогава е 12 годишна и смятам, че е изпяла всичко по уникален начин за възраста си.

Имай предвид, че годината е 1992, тя е на 12 години и тогава е нямало обработки на гласа и такива неща.

 

 

Виж, съвършена певица за територията на България може да се каже само за една и това е Лили Иванова. Никой не може да ми промени мнението, защото съм слушал толкова много и това, което се чува като талант и техника не го притежава никоя друга, няма и да има, предполагам.

В поп- фолка изпълнители, за които може да се каже, че имат таланта и техничността на по- високо ниво от другите са Софи Маринова, Глория, Тони Дачева, Тони Стораро, от младите единствено във Фики чувам тази техничност. Може и да пропускам в момента някого. Деса и Преса бяха много талантливи, но за мен в последните години започнаха доста да издишат. Ивана пее с много чувство, но има доста обикновени кръчмарски певици с талант като нейния и по- голям.

Аз лично харесвам някои изключително много заради самия тембър, като например Камелия, Лияна и още няколко. А те си имат и техниката, както виждаш при Камелия живо пеене от- до вече повече от десет години при всяко едно участие. С хубав тембър е дори и Андреа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно, предположих, че нямаш, но така изглежда поста ти като го прочете човек, затова те намесих!

Това за първият й приятел, когато е още тийнейджърка и който убиват пре очите й е всеизвестен факт и самата тя много пъти го е разказвала в интервюта. Била е и малка, а и всеки има някакъв такъв момент в живота си. Певица става още когато баща й забелязва таланта й, той й е музикален съпровод през 1992 година на конкурс в БНР и Лияна печели първа награда за млад изпълнител на фолклорни песни. Издават албум с баща си, изцяло финансиран от БНР като награда, тогава е 12 годишна и смятам, че е изпяла всичко по уникален начин за възраста си.

Имай предвид, че годината е 1992, тя е на 12 години и тогава е нямало обработки на гласа и такива неща.

 

 

Виж, съвършена певица за територията на България може да се каже само за една и това е Лили Иванова. Никой не може да ми промени мнението, защото съм слушал толкова много и това, което се чува като талант и техника не го притежава никоя друга, няма и да има, предполагам. В поп- фолка изпълнители, за които мжое да се каже, че имат таланта и техничността на по- високо ниво от другите са Софи Маринова, Глория, Тони Дачева, Тони Стораро, от младите единствено във Фики чувам тази техничност. Деса и Преса бяха много талантливи, но за мен в последните години започнаха много да издишат. Ивана пее с много чувство, но има доста обикновени кръчмарски певици с талант като нейния и по- голям.

Аз лично харесвам някои изключително много заради самия тембър, като например Камелия, Лияна и още няколко. А те си имат и техниката, както виждаш при Камелия живо пеене от- до вече повече от десет години при всяко едно участие. С хубав тембър е дори и Андреа.

Разбираме музиката по коренно различен начин, а това с тембрите просто ме остави безмълвна. Всеки с вкуса си, обаче, нямам намерение да те убеждавам в каквото и да било.

За мен Лияна е всичко друго, но не и певица. Андреа - също.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съвсем забравяте най-актуалната изпълнителка от 90-те. Да вдигнем шум за нея като се насладим на актуалния й мега шедьовър.

За Камелия говориш, да.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбираме музиката по коренно различен начин, а това с тембрите просто ме остави безмълвна. Всеки с вкуса си, обаче, нямам намерение да те убеждавам в каквото и да било.

За мен Лияна е всичко друго, но не и певица. Андреа - също.

Явно. :3fdb8960598fa63e: И всеки има определено качество на звука, което му допада на него лично, на друг не. Според това, което е признато обаче в държавата ни, тоест повечето изпълнители, за които споменах в горния пост смятам, че имам развит определен нюх. Разбира се, че всеки слуша каквото го кефи отвътре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай факта, че първият тотален хит на Лияна е от 1998, а Ванче от 2000. :3fdb8960598fa63e:

 

Лияна кога е тръгвала да се състезава, защо сравнявате неща, които не са сравними. А и Ивана си има нейният си стил и голяма част стойностни песни, както и Лияна си има такъв.

Янева, позволи ни от мъжка гледна точка да преценим коя е красива и коя не- Лияна от години е най- красивата певица в жанра, а спортовете, с които се поддържа едва ли дори си виждала някога за какви ежедневни изцеждащи тренировки става въпрос. Покажи ни ти как изглеждаш? Доколкото съм чел именно от тук- обстоятелствата не са никак благоприятни откъм твоя страна. Иначе нямам нищо против теб, дори често съм на същото мнение. :3fdb8960598fa63e:

Учудвам се, че Лияна няма състезателен дух в музиката! Спортът уж възпитава в дисциплина.

 

 

Виж, съвършена певица за територията на България може да се каже само за една и това е Лили Иванова. Никой не може да ми промени мнението, защото съм слушал толкова много и това, което се чува като талант и техника не го притежава никоя друга, няма и да има, предполагам.

В поп- фолка изпълнители, за които може да се каже, че имат таланта и техничността на по- високо ниво от другите са Софи Маринова, Глория, Тони Дачева, Тони Стораро, от младите единствено във Фики чувам тази техничност.

Удобно пропущаш Екстра Нина. ЮДА!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно. :3fdb8960598fa63e: И всеки има определено качество на звука, което му допада на него лично, на друг не. Според това, което е признато обаче в държавата ни, тоест повечето изпълнители, за които споменах в горния пост смятам, че имам развит определен нюх. Разбира се, че всеки слуша каквото го кефи отвътре.
Не смятам, че много хора в държавата ни /както ти се изразяваш/ считат Лияна и Андреа за певици. Първата беше доста гаврена за звученето си в първия си албум, което е буквално гъгнене, а за Андреа е ясно, че беше съсипвана за обърнатия наобратно микрофон, дори от колеги за лайв записите си, за имиджа, който си изгради.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Удобно пропущаш Екстра Нина. ЮДА!
За нея вече мога да се съглася, великолепен глас. Наскоро си купихме за колата двойния бест "Любовница" - няма празно!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не смятам, че много хора в държавата ни /както ти се изразяваш/ считат Лияна и Андреа за певици. Първата беше доста гаврена за звученето си в първия си албум, което е буквално гъгнене, а за Андреа е ясно, че беше съсипвана за обърнатия наобратно микрофон, дори от колеги за лайв записите си, за имиджа, който си изгради.

Поне кариерата на Андри е от авторски песни. Ще си мечтае Ваня за такъв репертоар! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За нея вече мога да се съглася, великолепен глас. Наскоро си купихме за колата двойния бест "Любовница" - няма празно!

 

Кефят ли те новите аранжименти на песни като Животе мой, Сателит, Нямам нерви, Геле, Ангеле, Обещай ми, Кока-Кола...? Май първа се сети за нещо подобно, но пък си ги пя само на промоцията в Приказките тогава. Животе мой ми е любима в денс вариант. По-късно Ванча изкефи с Мен ще виждаш.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Учудвам се, че Лияна няма състезателен дух в музиката! Спортът уж възпитава в дисциплина.

Удобно пропущаш Екстра Нина. ЮДА!

Усетих, че ще пропусна някоя и затова написах, че се извинявам, ако пропускам! Разбира се, Екстрата наистина има уникална орнаментика!

 

Не смятам, че много хора в държавата ни /както ти се изразяваш/ считат Лияна и Андреа за певици. Първата беше доста гаврена за звученето си в първия си албум, което е буквално гъгнене, а за Андреа е ясно, че беше съсипвана за обърнатия наобратно микрофон, дори от колеги за лайв записите си, за имиджа, който си изгради.

Изобщо не съм имал предвид Лияна и Андреа за категорията оценени масово на територията ни като изключителни, тях ги споменах по друга причина относно тембър. Говорих за Лили Иванова, след нея Софи, Глория, Тони Дачева. Не може да не си разбрала, затова не извъртай така нещата. :mf_surrender:

За Лияна всички знаят, че е записала първия си албум с гнойна ангина, а защо се е стигнало до това не знам и самия аз, но въпреки това "Каменно сърце" стана хит и емблема точно с това пеене, което е в някаква степен чаровно и съм свикнал с него. :D Основата я пее правилно и с чувство.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне кариерата на Андри е от авторски песни. Ще си мечтае Ваня за такъв репертоар! :3fdb8960598fa63e:
Ваня има други мечти и към днешна дата ги сбъдва. Дано и Андреа на 50 да успее, макар силно да се съмнявам, че дори ти ще я помниш тогава. :Vishenka_05:

 

 

Кефят ли те новите аранжименти на песни като Животе мой, Сателит, Нямам нерви, Геле, Ангеле, Обещай ми, Кока-Кола...? Май първа се сети за нещо подобно, но пък си ги пя само на промоцията в Приказките тогава. Животе мой ми е любима в денс вариант. По-късно Ванча изкефи с Мен ще виждаш.
Аз не им знам старите. :3fdb8960598fa63e:

Но открих "Животе мой" сега, преди някак ми е минавала край ушите. А това за Геле, Геле го надувам не до пазара, ами... Уникална песньовка!

Разбира се, предпочитам баладите, "Болка" е нещо съвършено. Голяма е Екстрата и не знам какъв е този репертоар, който реши да прави на дърти години, излага се!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ваня има други мечти и към днешна дата ги сбъдва. Дано и Андреа на 50 да успее, макар силно да се съмнявам, че дори ти ще я помниш тогава. :Vishenka_05:

Те двете много си приличат, даже са болни от едно и също. Ивана да й каже как се излекува и после да направят дует. "Уникална" 2, но Андреа ще играе в клипа. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те двете много си приличат, даже са болни от едно и също. Ивана да й каже как се излекува и после да направят дует. "Уникална" 2, но Андреа ще играе в клипа. :3fdb8960598fa63e:
Учудвам се от подигравките на хората към Теодора Андреева, прекалени са. Примерно, с Ваня никой не смееше да се гаври по този начин, а и тя беше слаба и фина като стартира и после изведнъж се ошишка. И пак нямаше чак такива подигравки и множество негативни коментари. И смятам, че това се дължи именно на факта, че Ванча има и на какво друго да заложи, докато Андреа направи кариера предимно заради визията, която вече изгуби.

Но аз съм ЗА идеята ти - "Уникална" заслужава втори дубъл, дори няма нужда от нова песен, да кавърдисат старата, искам ги двете като с Николета - в еротични и горещи лесбо сцени. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, че много искаш да ти обърна внимание, за да се почувстваш фактор в спор с мен, но още хлеб има да ядеш, докато си спечелиш тази привилегия. :1000 (30):

 

Чича, ти правиш теми за мен, не обратното. :kissing2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не им знам старите. :3fdb8960598fa63e:

Но открих "Животе мой" сега, преди някак ми е минавала край ушите. А това за Геле, Геле го надувам не до пазара, ами... Уникална песньовка!

Разбира се, предпочитам баладите, "Болка" е нещо съвършено. Голяма е Екстрата и не знам какъв е този репертоар, който реши да прави на дърти години, излага се!

Гелето я пее на участия, играят. Ето оригинала:

 

 

за Вечна измама (Пазете мъжете) какво ще кажеш?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...