Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Тази песен изобщо не помня да е била хит през 2008, когато излезе. Дори тогава "Най-красивата" сякаш беше по-харесвана.

 

Обаче я вижте сега - почти 3 млн. гледания във фен канал и супер много позитивни коментари.

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен изобщо не помня да е била хит през 2008, когато излезе. Дори тогава "Най-красивата" сякаш беше по-харесвана.

 

Обаче я вижте сега - почти 3 млн. гледания във фен канал и супер много позитивни коментари.

 

О, тази песен беше голям хит. Всички я знаеха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, тази песен беше голям хит. Всички я знаеха.

Не знам. Сякаш не се забеляза много, както останалите им дуети.

 

Това е класика. :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теб какво те засяга кой каква особа е? Снощи се върна от бан и веднага започваш да коментираш лични неща за хората, вмъквайки ги в коментарите си. По-скоро въпроса "не те ли е срам" трябва да го зададеш на себе си. Сега ти отправям предупреждение, ако продължиш обаче ще бъдат взети по-сериозни мерки.

Мен като ме наричат "лудичък" и "наказан от живота" не е ли обида? Мерките нали са същи за всеки, ти ако си админка това е единственото нещо за което е нужно да бъдеш обективна.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен като ме наричат "лудичък" и "наказан от живота" не е ли обида? Мерките нали са същи за всеки, ти ако си админка това е единственото нещо за което е нужно да бъдеш обективна.
Дамата е особено стриктна и чувствителна в модерирането си, единствено що се касае до мен и мистър Слав... :3fdb8960598fa63e:

 

Но сега сме на тема една истинска дама, та най-якото от Малинажче:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дамата е особено стриктна и чувствителна в модерирането си, единствено що се касае до мен и мистър Слав... :3fdb8960598fa63e:

Разбрах това когато аз получих 7дневен бан за същата обида която налрави нейната колежка фиклена, която получи само 5 дни, при положение че тя първа ме напсува

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, скъпа, слушай си "истинските" дами и не ме обсъждай. Като човек за който не ти пука, прекалено много внимание ми отделяш от времето си. Виждам, че си си намерила ново другарче - успех! Говорете си обаче за Малина и други фолк дами, не за хората. Нали се разбрахме. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбрах това когато аз получих 7дневен бан за същата обида която налрави нейната колежка фиклена, която получи само 5 дни, при положение че тя първа ме напсува
Съветвам те да потърсиш амнезия, що се касае до тези хора и комунизма, който построиха във форума и да усилиш Малина Станчева Мечева:

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, скъпа, слушай си "истинските" дами и не ме обсъждай. Като човек за който не ти пука, прекалено много внимание ми отделяш от времето си. Виждам, че си си намерила ново другарче - успех! Говорете си обаче за Малина и други фолк дами, не за хората. Нали се разбрахме. ;)
Ние не обсъждаме личния ти живот, а начина на модериране на конкретния форум, за който определено на всичките ми другарчета, както и на мен, особено ни пука!

 

Ти си падаш по кючеците, завърти един и не задълбавай:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние не обсъждаме личния ти живот, а начина на модериране на конкретния форум, за който определено на всичките ми другарчета, както и на мен, особено ни пука!

 

Ти си падаш по кючеците, завърти един и не задълбавай:

 

 

Аз имам музикален вкус. Не въртя гюбеци на селски вампири. <_<

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз имам музикален вкус. Не въртя гюбеци на селски вампири. <_<
Добре, поплачи си тогава на нещо сърцераздирателно!

 

 

Винаги се сещам за теб и твоите другари, като чуя това чудно парче. Пък викаш, че не ми пукало. Виж как ви мисля и състрадавам! :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съветвам те да потърсиш амнезия, що се касае до тези хора и комунизма, който построиха във форума

 

Какъв комунизъм? Свобода на словото има. Свобода на непровокирана злоба срещу хората - няма, няма и да има.

 

С цялата си наглост и безочие публикуваш лични снимки на потребител, който не ти е направил нищо, с цел да му се подиграеш на визията. Получаваш наказание и след като изтече, още първия ти коментар отново е на тема тялото на въпросния потребител в ТЕМА ЗА МУЗИКА. И хората пак са толерантни към теб.

 

Ти някакви когнитивни проблеми ли имаш?

 

На всичкото отгоре, за да затвърдиш свинщината си и като благодарност, че не си наказана, в свой следващ коментар правиш намеци, че модераторката не била истинска дама.

 

:wacko: :wacko: :wacko:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, поплачи си тогава на нещо сърцераздирателно!

 

 

Винаги се сещам за теб и твоите другари, като чуя това чудно парче. Пък викаш, че не ми пукало. Виж как ви мисля и състрадавам! :whistling:

 

 

Янева, дефинирай какво разбираш под понятието "самотен", защото аз изобщо не се чувствам така. Самотата е много относително понятие и за всеки означава нещо различно. Например аз и мойте приятели, които ти споменаваш и за които намекваш в коментарите си имаме истински отношения. А ти и твоите дружки тук - такива изградени от интереси. Днес се мразите и обиждате, а утре сте комбина. Сега пак си помисли кой е самотния. И като пример ти давам само отношения във форума. Ето, пак се опитваш да засегнеш и да жегнеш. Спри да си правиш труда, аз не се засягам от мнението на хора които не са ми близки.

 

Не обсъждай модерирането ми при положение, че ти дадох толеранс към днешното обсъждане на потребител и се размина само с предупреждение тук. Дори проценти не съм ти сложила.

 

И още нещо - една истинска дама не се подиграва на хората на тема външен вид, не вади на показ неща от техния живот и не се занимава с интриги.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв комунизъм? Свобода на словото има. Свобода на непровокирана злоба срещу хората - няма, няма и да има.

 

С цялата си наглост и безочие публикуваш лични снимки на потребител, който не ти е направил нищо, с цел да му се подиграеш на визията. Получаваш наказание и след като изтече, още първия ти коментар отново е на тема тялото на въпросния потребител в ТЕМА ЗА МУЗИКА. И хората пак са толерантни към теб.

 

Ти някакви когнитивни проблеми ли имаш?

 

На всичкото отгоре, за да затвърдиш свинщината си и като благодарност, че не си наказана, в свой следващ коментар правиш намеци, че модераторката не била истинска дама.

 

:wacko: :wacko: :wacko:

Редно е да се запознаеш с дефиницята "когнитивни проблеми" преди да я използуваш така смело... Не ти се случва за първи път да употребяваш не на място разни фразички, с цел да направиш поста си по-колоритен и жлъчен, смятайки, че можеш да засегнеш някого!

Свобода на словото отдавна тук не фигурира, а двойните аршини и стандарти бяха гореща точка на множество теми и коментари от всевъзможни потребители на различна възраст, пол, социални положение и любими изпълнители.

 

Целият този патос, с който пишеш за "наглост" и "безочие", щеше да свърши чудесна работа, ако ти самият не беше обсъждал външния вид на потребители по всевъзможни начини (Лакибебе е само един от примерите), ако не беше клел да хвана рак, да бъда оставена от мъжа си, да умра в адски мъки и т.н. Нямаш моралното право да се възмущаваш от каквото и да е, тъй като целта на споменатата публикувана снимка, не е да се подиграем конкретно на потребителя, а да помислим как така някой ще има именно НАГЛОСТТА да гаври ПОПФОЛК ИЗПЪЛНИТЕЛИТЕ Десислава, Ивана и Андреа постоянно за килограми, след като той самият страда осезаемо от проблем в същата област. Защото вие сте такива - непрекъснато пищите и сочите в останалите онова, което всъщност е ВАШ и само ВАШ проблем!

 

Страшно се възмущаваш от тази снимка и коментарите по нейн адрес, защото просто ме нанавиждаш. Когато, както сам се изрази, си ме уважавал, аз също подметнах нещо за снимки, които Джиго разпращаше на мой близък в приложение, а ти се забавляваше и не беше толкова чувствителен към темата, а дори се обади с въпроси тук в тази уж тема за ПОПФОЛК МУЗИКА, дали съм била изненадана от огромния му, като "бухта" корем и т.н. Не ми направи впечатление да бе наказан от дамата с правата да го направи, защото не сме обсъждали попфолк музика, а потребител, просто защото мразите и него - онзи, когото обсъждахме и моите закачки ви дойдоха дющеш. А ти тогава дори тръгна да ме уведомяваш, че със сигурност е бил той с голите снимки в приложенията, защото се бил подвизавал в Несебър по това време, както прилежно ме информира. Винаги споменаваш колко "мургав" е Слав, като се стараеш да го засегнеш, но иначе грижливо търсиш с лупа намеци в моите постове... Комунизъм е, че само ти можеш да използваш намеци и директни подмятания за личния живот и визията на онези, които ненавиждаш, докато те така и не успяват да ти отвърнат, защото дамата вече си е свършила "работата" и ги е изпратила на дълга почивка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

За последните 24 часа "Сърце" е направила повече гледания от стирката на Тита и Боро Първи.

 

"Феноменален" е направила 80 хиляди, а много скоро ще направи три месеца. :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Старите пушки тук да кажат какъв е бил статута на Нелина в най-силните й години - да кажем около 2000 г.? Влизала ли е в топ 10?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Редно е да се запознаеш с дефиницята "когнитивни проблеми" преди да я използуваш така смело... Не ти се случва за първи път да употребяваш не на място разни фразички, с цел да направиш поста си по-колоритен и жлъчен, смятайки, че можеш да засегнеш някого!

Свобода на словото отдавна тук не фигурира, а двойните аршини и стандарти бяха гореща точка на множество теми и коментари от всевъзможни потребители на различна възраст, пол, социални положение и любими изпълнители.

 

Целият този патос, с който пишеш за "наглост" и "безочие", щеше да свърши чудесна работа, ако ти самият не беше обсъждал външния вид на потребители по всевъзможни начини (Лакибебе е само един от примерите), ако не беше клел да хвана рак, да бъда оставена от мъжа си, да умра в адски мъки и т.н. Нямаш моралното право да се възмущаваш от каквото и да е, тъй като целта на споменатата публикувана снимка, не е да се подиграем конкретно на потребителя, а да помислим как така някой ще има именно НАГЛОСТТА да гаври ПОПФОЛК ИЗПЪЛНИТЕЛИТЕ Десислава, Ивана и Андреа постоянно за килограми, след като той самият страда осезаемо от проблем в същата област. Защото вие сте такива - непрекъснато пищите и сочите в останалите онова, което всъщност е ВАШ и само ВАШ проблем!

 

Страшно се възмущаваш от тази снимка и коментарите по нейн адрес, защото просто ме нанавиждаш. Когато, както сам се изрази, си ме уважавал, аз също подметнах нещо за снимки, които Джиго разпращаше на мой близък в приложение, а ти се забавляваше и не беше толкова чувствителен към темата, а дори се обади с въпроси тук в тази уж тема за ПОПФОЛК МУЗИКА, дали съм била изненадана от огромния му, като "бухта" корем и т.н. Не ми направи впечатление да бе наказан от дамата с правата да го направи, защото не сме обсъждали попфолк музика, а потребител, просто защото мразите и него - онзи, когото обсъждахме и моите закачки ви дойдоха дющеш. А ти тогава дори тръгна да ме уведомяваш, че със сигурност е бил той с голите снимки в приложенията, защото се бил подвизавал в Несебър по това време, както прилежно ме информира. Винаги споменаваш колко "мургав" е Слав, като се стараеш да го засегнеш, но иначе грижливо търсиш с лупа намеци в моите постове... Комунизъм е, че само ти можеш да използваш намеци и директни подмятания за личния живот и визията на онези, които ненавиждаш, докато те така и не успяват да ти отвърнат, защото дамата вече си е свършила "работата" и ги е изпратила на дълга почивка!

 

С тази разлика, че нещата, за които говориш (да, истина са...), но винаги са били провокирани от злобата на някой неотразен/отритнат от мен.

 

Нито Слави, нито теб съм ви обиждал първи. Одисеята със Слави я знаят всички, които са по-редовни тук. Това е човек, от когото аз не се вълнувам и никога не съм му търсил вниманието. Не е интересен за мен. Той за сметка на това някакво превъзходство ли вижда, някаква заплаха ли, някакъв интерес явно представлявам, за да не спре с обсъждането ми вече над 1 година. Първо ми броеше наградите с горчив вкус в устата, после ми обяви лична война заради някакъв кючек, след това опита да зарови томахавката - имаше моменти, в които ми се лигавеше насреща като малка ученичка - аз през цялото време оставам индиферентен към него. Като видя, че няма да го отразя, вече тотално откачи и почна с откровения хейт мой адрес. Само за обсъждане на личен живот и обиди по мой и адрес на Стела има над 20 наказания за последната половин година, а последното наказание просто ще го довърши, не знам дали все още е наясно какво е то...

 

Ти от друга страна успя по някакъв може би престорено лицемерен начин да спечелиш уважението ми и подчертавам, че от моя страна беше истинско. Ти си го усетила. В следващ момент обаче да се обръщаш срещу хора, които са ти подали ръка, да тръгваш да ги нападаш по мърснишки и типичния за теб злобно-подмолен начин - еми, няма да стане. Аз си има някакви принципи в този живот. Веднъж прощавам, втори път - вече си е истинска глупост.

 

Всичко, което съм ти пожелал, е било в отговор на твое нападане към мен. Няма да ти мълча, разбираш ли? За разлика от теб съм откровен и истински. Когато харесвам и уважавам някого, не се преструвам, въртейки някакви свои игри, а го мисля и го чувствам. Апропо - когато ненавиждам някого...мисля, че вече знаеш. И това усети.

 

Толеранс за мен не знам дали ще има. За теб обаче ти гарантирам, че няма да има.

 

Оттук нататък те съветвам да пишеш на тема музика без намеци (знаеш какви). Наказанието, което сполетя наричаният от теб "Мистър Слав", е надвиснало над твоята главата и всеки момент предстои да се излее мощен порой. Ще съжаляваш, че изобщо си тръгнала да скачаш срещу хора, от които зависиш - и по-важното - срещу хора, които са ти подали ръка, въпреки предни помии, които си изсирала по техен адрес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Старите пушки тук да кажат какъв е бил статута на Нелина в най-силните й години - да кажем около 2000 г.? Влизала ли е в топ 10?

Винаги е имало нещо, което не и е достигало да се нареди до най-добрите. Гласът си го има, харизма има. Смятам, че не уцелва подходящите песни. Единствено 98-ма с Бял Мерцедес беше топ навсякъде и се въртеше. После също е имала добри песни, но тотални хитове като Мерцедеса - Не! :3fdb8960598fa63e:

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...