Jump to content



Online: Татяна - Записано е в сърцето ми


Препоръчани коментари

  • Отговори 33
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Единственото записано в сърцето на тая са кравешки изпражнения. Циганка грозна.

 

В черно-белите кадри се държи като Галена, но още по-селска версия.

 

Да, на мен също ми направи впечатление, че е 1:1 с "Дай ми", естествено в по-кофти и селска визия.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галенови пак са неадекватни,въпреки че отдавна ми е ясно,че са спрели в развитието си.В клипа на Тоца черно-белите кадри се връзват много по-добре отколкото наглата кражба на Смядовица от един от най-големите хитове на Риана

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да вземеш един пистолет и да го застреляш Оцко.

 

Това и от роднините в Съединение няма да се слуша.

 

Има нещо положително поне в цялата кавга от форума. Ето, ти отрази пръв - негативно - на Татяна новата песньовка, и след теб се изредиха всички от анти-коалицията да ти обяснят как, виждаш ли, те досега не са слушали Оцкови бози, не бяха чували че имало такава певица Татяна, и сега изведнъж, видиш ли, не само са почнали да харесват безкрайно изчерпаното творчество на северномакето, но даже и в изпълнение на Терминаторката от Съединение. Няма такъв смях в залата, просто, но е редно да отбележим как Татяна поне за първи път в кариерата си има позитивни коментари за нова песен, без значение къф е повода.

 

Иначе трака става, ама не е нищо особено - няма ударния заряд дори на "В Инстаграм съм ти любима" или "Малко коте", да не говорим за мегахитове като Да сме квит. И след Мамасита ми идва слабо, но пак очаквам да гърми из всички южно софийски квартали!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е най-добрата ѝ песен от всичките за последните години. Много приличен текст, който на фона на последните ѝ сигурно 10-на песни, в които все мачкаше боклуците и кучките, този направо е шедьовър.

Клипът също е на добро ниво и Татяна изглежда много добре. Ако обаче избягваше някои физиономии и се държеше по-естествено щеше да е още по-добре. :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можело и без простотия в текста. Хареса ми, а това за нейна песен не знам от кога не мога да кажа. Клипа също доста ми допадна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ТАТЯНА извади голям хит и смислена песен. Радвам се, че разкара темата за боклуците и кучките.

 

Обичам тази краварка! :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...