Jump to content

Смяна на ВСИЧКИ модератори в раздел попфолк


Смяна на ВСИЧКИ модератори в раздел попфолк  

43 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Боровинката е от бандичката на Стела и Фаст. Модератори трябва да са безпристрастни хора, а не вманиачени комплексари...

Хайде нещо да му дадете на господина за "вманиачени комплексари", а?

Не съм изобщо от бандичката нито на Стела, нито на Фаст. Не комуникирам с тях изобщо и те могат да го потвърдят. Дори срещу двамата съм роптала много публично, когато не съм била съгласна с действията им. Сега случаят изобщо не е такъв, за мен се справят повече от отлично.

Срещу Фаст в последната година не може и "копче" да се каже! Стела също много обективно действа, като потребител е малко по-провокативна и някои използват това срещу нея, но според мен дори по-този начин се задейства по-голяма активност в и без това замиращия форум. Не съм забелязала да злоупотребява с правомощията си, нито пък да пише неща, които смятам за недопустими за модератор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако има груги действащи модератори, ще се окаже, че те са виновни, нали това ви е ясно :D

Аз може да не влизам, но мога да видя за 10 минути какво се е случвало в последните месеци и виждам защо ви пречат, защото само те правят нещо. Та така де, ако има повече работещи, ще се размие омразата ви към тях двамата ;)

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И 20 години да си във форума - никой не те иска за модератор :baaasmiley:

Мисля, че е време след голямата победа на Боровинката, да й се дадат и права на модератор. Адекватна е и може да се справя със ситуациите според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако има груги действащи модератори, ще се окаже, че те са виновни, нали това ви е ясно :D

Аз може да не влизам, но мога да видя за 10 минути какво се е случвало в последните месеци и виждам защо ви пречат, защото само те правят нещо. Та така де, ако има повече работещи, ще се размие омразата ви към тях двамата ;)

Хайде стига глупости.Никой не е против Стела,защото си върши работата,а защото се държи безобразно към определени потребители и толерира други.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фаст не ни пречи с нищо,но Стела е за спешна смяна,твърде много си повярва и е време да я пратим в нафталина :Vishenka_05:

 

Знаете, че нито Стела, нито Фаст са големия проблем, а техните креатури, които раздават индулгенция тук? Как така оная вечер Боровинката, Фиклената и някакво ново там ще ми казват, че съм с бан преди Стела да ми го е сложила? Хора, събрали са се на някакъв чат и осират Рамания. На тия хора светът им е толкова скучен, че са тръгнали да воюват с комплексите си. Очевидно е, че като не са безпристрастни и позволяват тук да се кълне, обижда и да вирее най-долната простотия, значи не са за тази работа. Няма заради 5-6 обсебени деца да стоим и да не правим нищо. Няма как да стане....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаете, че нито Стела, нито Фаст са големия проблем, а техните креатури, които раздават индулгенция тук? Как така оная вечер Боровинката, Фиклената и някакво ново там ще ми казват, че съм с бан преди Стела да ми го е сложила. Хора, събрали са се на някакъв чат и осират Рамания. На тия хора светът им е толкова скучен, че са тръгнали да воюват с комплексите си. Очевидно е, че като не са безпристрастни и позволяват тук да се кълне, обижда и да вирее най-долната простотия, значи не са за тази работа. Няма заради 5-6 обсебени деца да стоим и да не правим нищо. Няма как да стане....

Ти пишеш романи, а четеш ли чуждите кратки и ясни отговори? В никакъв чат не съм, не общувам със Стела и Фаст! Тук най-разпространените банове са 3-дневен и 7-дневен, предвид обидите, които изписа, написах, че те очаква 7-дневен. После Фиклена - дали видя моя пост, дали просто и той така прецени - написа същото в друга тема. Това е. Престани да повтаряш едно и също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боровинката е идеална за заместничка на Стела,а не за нейна помощничка.Янева също.

+1

Стела твърде много пъти е прекалявала с правата си и е защитавала приятелчетата си.Много хора се оплакват от нея мисля, че има защо.

Фаст заслужава да си остане глобален модератор.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Работата ясна. Ако ще оставяте Стела и Фаст, правите мен глобален и всичко заспива. Трети вариант няма. Тия трябва някой да ги озапти...

След поста ти срещу мен, който беше с над 20 обиди, просто няма никаква тежест мнението ти. Преди години за подобен пост се даваше по месец, а ти плачеш за 3 дни? Стела даже е много мила към вас, защото се съобразява че не останаха много хора. Не са останали заради слабите години на чалгата, а не заради модерирането на Стела и Фаст. Осъзнайте се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След поста ти срещу мен, който беше с над 20 обиди, просто няма никаква тежест мнението ти. Преди години за подобен пост се даваше по месец, а ти плачеш за 3 дни? Стела даже е много мила към вас, защото се съобразява че не останаха много хора. Не са останали заради слабите години на чалгата, а не заради модерирането на Стела и Фаст. Осъзнайте се.

 

Изтърпях си наказанието, ти не си наказван, а днес за пореден път ръси обиди. От какво толкова те е страх, че ще стана глобален? Не мога да нося отговорност ли? Алоооо, нощно време отговарям лично за 150 км от държавната граница, а ти не носиш отговорност и за кучето си... :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изтърпях си наказанието, ти не си наказван, а днес за пореден път ръси обиди. От какво толкова те е страх, че ще стана глобален? Не мога да нося отговорност ли? Алоооо, нощно време отговарям за 150 км от държавната граница, а ти не носиш отговорност и за кучето си... :gun_bandana:

Кога съм те обиждал?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз няма да гласувам в анкетата, защото не съм съгласен с формулировката й.

 

Имам страшно добри впечатления от Фаст, смятам го за добро и услужливо момче, което си върши работата съвестно. Страшно полезен е за форума. Мисля, че никой от активно пишещите няма проблем с него. Категорично заявявам, че ще е страшна глупост да му се отнемат правата.

 

За Стела не мога да кажа същото.

Стеле, не се обиждай, но е факт, че доста хора изразиха недоволството си от теб. Някои дори спряха да влизат във форума. Честно ти казвам, аз си мислих, че след толкова разправии ти ще постъпиш като пич и сама ще се откажеш от правата си. Някак си не ми се струва нормално да се натискаш да си модератор при положение, че половината форум има проблем с теб и не е ок с начина ти на модериране.

Определено злоупотреби многократно с правата си на модератор, което създаде напрежение между определени потребители - заради толерирането на едни за сметка на други.

 

Мисля, че ако Боровинката заеме нейното място, всичко ще е наред. :)

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Модератор ще ставам аз (глобален). Ще хвърлям чоп кои трима от любимите ми потребители да получат перманентен бан. Причини винаги ще измисля, аз имам дар слово. :3fdb8960598fa63e:

 

Така, че те съветвам да обмисляш по два пъти какви ги говориш. :Vishenka_05:

 

 

И аз за теб нямам идея защо те търпят. А, всъщност се сетих - вече и малките не те взимат на сериозно.

Казах да си тих, за да не си първия изтеглен от томболата. :ar:

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отговорът ще разбереш след 7 дни, когато се върнеш от бан. :bye2:

 

 

Фокси, Янева и лизачите им, отново ли са тук? Хора, отидете на преглед. Годините си оказват влияние, а и вашия проблем с мозъка е по рождение. ТРЯБВА ЛЕЧЕНИЕ!

 

 

Теб трябва да те хване страх, защото Стела и Фаст остават единствените с права, а следващия е Кондомчо. :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Момо, да си ги назначавал тези на трудов договор тук, че не спират да ми говорят какви шефове ще стават през 2019-та и как аз съм първият им?

 

Сладури, почистили сте, ама не всичко.... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам Фокси и Янева за глобални.

По-горе прочетох че фокси бил пристрастен към Камелия и не ставал за модератор. Те двете неща нямат нищо общо. Да не говорим, че ако не е фокси и още един, двама, форума напълно ще стане безинтересен и наводнен с глупави коментарчета и обсъждания. Отделно той знае много добре какво трябва да върши един мод. Все пак не е от вчера тука...

Янева - абсолютно същото смятам и за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм против да стават модератори хора, които постоянно са с бан, както и такива, които истерясват, когато се намеси името на любимката им. Съответно не мисля, че foxy, MrKidGSA и Figlena ще се справят. Yaneva също ми е малко под въпрос.

Редовните потребители са твърде малко, но мога да изброя следните имена, които според мен добре биха паснали на ролята: Lelqtian, - A., Starboy, Denis, Vancho.

Честно казано не ми се занимава, не влизам и толкова, но ако се наложи, може и да се навия. Особено ако ти се навиеш, и ти се занимава естествено, при всички положения имаш моя вот, ако се брои за нещо ...

 

Ако някой даде права на една определена фенка на Ивана, аз съм аут перманентно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти елементарнико анонимен няма да ми обясняваш на мен на какво съм. Аз имам жена и две деца, а едното е с 3 години по-малко от теб и с много повече акъл от теб.

 

Питам директно: - Наказан ли е наглеца, за да знам какво да правя? :feminist_en:

 

Въобще не ми пука за тая задръстена мишка. Не ми пука за вашите адвокантски опити да го спасите. Този е изгорял и ще бъде нормален потребител ако ще замята да се обърне. Къде бяхте вие бе драскачи задръстени през 2007-ма, когато за Рамания никой не знаеше? За какво мислите, че и такъв форум толкова години бре келеши недоклатени? Такъв е щото АЗ съм тук бе нещастници! Аз докарах всички чалгарки и всичката чалга седеше тук денонощно. Какво някога направихте вие бре гниди настанили се наготовото? Кои сте вие бре недоносчета пръкнали се след милениума? Кой ви е казал на вас, че нещо зависи от шибаното ви мнение? Ей, ще ви навра на кучето в гъза, щото съм го правил с една камара натегачи като вас. Все някой селяндур ми се прави на модератор. Все някой комплексар ще раздава индулгенции тук. Кой ви каза на вас, че правилата не важат щото сте гъсти с някой модератор? Кога прочетохте вие правилата бе ееееееееееееей?

 

Колко дни и от колко часа е бана на нещастното пишлеме, което си помисли, че може да си прави каквото иска тук?

 

Стеле, дай скан с бана му да видят всички....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...