Jump to content



Смяна на ВСИЧКИ модератори в раздел попфолк


Смяна на ВСИЧКИ модератори в раздел попфолк  

43 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Теб трябва да те хване страх, защото Стела и Фаст остават единствените с права, а следващия е Кондомчо. :3fdb8960598fa63e:

 

Аз се кандидатирам като един от най-старите по тези форуми. Номинирам и -А.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не одобрявам.

Ти си пристрастен на тема Камелия и не би допуснал различно мнение, дори би могъл да слагаш бан когато просто не можеш да надвиеш, а цензурата е единствения начин.

 

Силно против!

 

След 12 години тук смятам, че отдавна ми е ред за модератор.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След 12 години тук смятам, че отдавна ми е ред за модератор.

То не е важно количеството, а качеството. Ти не си лош човек, но си обсебен. Приел си за длъжност да браниш Камелия, така че не ставаш за това. Сори!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Принципно не личи да има, но когато трябва да се спре простотията на една малка групичка от 5-6 индивида, дори тогава ги няма, че и ги толерират. Събрали са се на някакъв чат и де ли се правят на отворени. Чашата преля, когато 2-3 от тях вече ми бяха сложили бан за седмица, преди Стела да ми е спряла правата. Бързат да се похвалят, че са в някаква задкулисна игра и са много вътре в нещата. И накрая Стела ми се обяснява гузно на месиджъра. Стига толкова. Като не им се занимава, да стават обикновени потребители и толкоз....

 

Виж, че няма никой от тях на банера долу. Всички са анонимни.... има 5 лица от тях като анонимки в тази тема.

В никаква задкулисна игра не сме, просто ти така беше развързал торбата с псувните, че беше ясно, че ще получиш 7 дни бан - а Стела дори прояви милост към теб и ти сложи 3.

Ти как си представяш, че тя няма да те банне моментално, ами ще каже на мен и FiGlena, че ще ти даде 7 дни и след 15 минути ще влезе да го направи реално? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Момо не знае какви ги вършите, но ще му обясним...

 

Стела я пуснах малко в чужбина, не е на работа тия дни, а Фаст си е тук ;)

 

Фокс, знаеш че съм ти фен, но и на мен ми се струва, че ще ти се качат на главата, ако имаш права, 100% ще има хора дето да те дразнят нарочно за да ги банваш и да пускат теми срещу теб, само за да се гордеят ако ти махна правата :)

 

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мишките започват да излизат от дупките, а Фаст и Стела гузно мълчат... :1000 (29):

 

Момо не знае какви ги вършите, но ще му обясним...

Предпочитам Фокси пред Стела за модератор така че наистина нека се махнат нейните права. Толкова народ обиди, толкова интриги направи, поне 3-4 души заради нея не влизат вече. Винаги напада, когато не е съгласна с някого вместо да води нормална дискусия. И каква работа върши? Колко пъти ми е слагала проценти или бан, защото съм се защитил, след като някой друг ме е нападнал и нагрубил пръв? Махайте и правата, не става за модератор Хич.

 

Пп. Нямам време да модерирам, шегувах се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предпочитам Фоски пред Стела за модератор така че наистина нека се махнат нейните права. Толкова народ обиди, толкова интриги направи, поне 3-4 души заради нея не влизат вече. Винаги напада, когато не е съгласна с някого вместо да води нормална дискусия. И каква работа върши? Колко пъти ми е слагала проценти или бан, защото съм се защитил, след като някой друг ме е нападнал и нагрубил пръв? Махайте и правата, не става за модератор Хич.

Стела и Фаст са единствените, които си вършат работата. Другите модератори не влизат или само гледат сеир. Спри да говориш глупости и да се мазниш.

 

Ако Фокси стане модератор, аз напускам форума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм против да стават модератори хора, които постоянно са с бан, както и такива, които истерясват, когато се намеси името на любимката им. Съответно не мисля, че foxy, MrKidGSA и Figlena ще се справят. Yaneva също ми е малко под въпрос.

Редовните потребители са твърде малко, но мога да изброя следните имена, които според мен добре биха паснали на ролята: Lelqtian, - A., Starboy, Denis, Vancho.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм против да стават модератори хора, които постоянно са с бан, както и такива истерясват, когато се намеси името на любимката им. Съответно не мисля, че foxy, MrKidGSA и Figlena ще се справят. Yaneva също ми е малко под въпрос.

Редовните потребители са твърде малко, но мога да изброя следните имена, които според мен добре биха паснали на ролята: Lelqtian, - A., Starboy, Denis, Vancho.

 

Дума да не става! НЕ!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стела я пуснах малко в чужбина, не е на работа тия дни, а Фаст си е тук ;)

 

Фокс, знаеш че съм ти фен, но и на мен ми се струва, че ще ти се качат на главата, ако имаш права, 100% ще има хора дето да те дразнят нарочно за да ги банваш и да пускат теми срещу теб, само за да се гордеят ако ти махна правата :)

 

Тия двамката ти разгонват фамилийката на форума, а ти ше ги държиш. Що не назначиш всичките им приятелчета за да бъде идилията пълна? Повечето сме тук да убиваме време, а простотията около Фаст и Стела борят себе си и простотата си. Предлагам ти мека форма на реформи. Вервай ми, 90% са съгласни. Виждаш и резултата в анкетата. Махаш Стела и Фаст или правиш мен глобален. Така ще се подредят нещата. Иначе ще си остане същата спамерница с нагли дечица влезли в последните 2 години и изгониха всички читави потребители...

 

Ти си...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боровинката е идеална за заместничка на Стела,а не за нейна помощничка.Янева също.

 

Боровинката е от бандичката на Стела и Фаст. Модератори трябва да са безпристрастни хора, а не вманиачени комплексари...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ти преча пък аз и защо ме намесваш изобщо?

 

Не си мръдна пръста 2 години. Остави ги да осерат всичко, а сега както виждаш нито една мишка не е тук. Нищо лично против теб и Стела, даже ви харесвах преди модерирането. Просто не ставате за арбитри. Молихме ви много пъти, не си мръднахте пръста...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боровинката е от бандичката на Стела и Фаст. Модератори трябва да са безпристрастни хора, а не вманиачени комплексари...

Фаст не ни пречи с нищо,но Стела е за спешна смяна,твърде много си повярва и е време да я пратим в нафталина :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм против да стават модератори хора, които постоянно са с бан, както и такива, които истерясват, когато се намеси името на любимката им. Съответно не мисля, че foxy, MrKidGSA и Figlena ще се справят. Yaneva също ми е малко под въпрос.

Редовните потребители са твърде малко, но мога да изброя следните имена, които според мен добре биха паснали на ролята: Lelqtian, - A., Starboy, Denis, Vancho.

 

Прекалено съм квалифициран, за да се занимавам с простотията на някои индивиди тук. На мен и админ ми е малко. Става въпрос за това да де махнат хора, които нищо не правят, а се заяждат с всеки. Въпросната се гъбарка с половината форум, те ще ми я държат. Махайте и правата и слагайте хора като -А., adorable, Ybiec na Lubov дори и Янева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...