Jump to content



Смяна на ВСИЧКИ модератори в раздел попфолк


Смяна на ВСИЧКИ модератори в раздел попфолк  

43 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Да видим 3-то ми поколение "безсмъртни" в чалгарските форуми време ли му е да си ходи....

 

Аз такава наглост от сегашните не съм виждал никога при предните, дори при най-наглото модераторче евър пръквало се тук - Nolee

Link to comment
Сподели в други сайтове

Задължително! В определени ситуации съм забелязал, че проявяват двойни стандарти - не конкретно днес или тези дни, а по принцип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо? Изведи ясни аргументи. Когато преди години аз имах проблем, ясно и точно казах какъв е проблемът. Всеки "знаел" - аз нищо не знам, не съм получавала бан от тези модератори, май само някакви проценти от Стела преди 100 години, но даже и не помня за какво.

 

Според мен няма проблем, вече не се банва за щяло и нещяло, само когато се прекалява. А то са все едни и същи...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Задължително!

 

Ти поне си с мен още от форума на Планета. Можеш да им разкажеш какво е модериране, че някои го мислят, че е ние срещу еди кой си. Не е луд този който яде баницата, а този който му я дава. Ако Фаст и Стела примерно бяха укротили няколко душици тук, никога нямаше да има такава тема. След като не могат, значи не са за тази работа. А ако бяха укротени, те никога нямаше да се качат на главата на целия форум. Просто е....

 

Аргументите бяха миналата година и по-миналата. Даден бе шанс на модераторите да се поправят. Е, не стана. Следва елиминация....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да закриваме форума направо. Изваждам следните аргументи

 

1) Поп-фолк е най-активния раздел, ма и там има толкоз за модериране

 

2) Изобщо има ли желаещи да бъдат евентуални нови модератори? Се ще се намерят недоволни.

 

3) Фаст и особено Стела медал заслужават, че още им се занимава изобщо, при условие, ква помия се излива с/у тях, въпреки че някой път има защо де.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще им дадем по един медал и в оставка... :1000 (19):

 

Всяка година обещания и добри намерения, а накрая същите простотии като преди. Мисля, че е време за промяна...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз дори не знам кои са модератори, то има ли такива? :1000 (29): :1000 (29):

 

Принципно не личи да има, но когато трябва да се спре простотията на една малка групичка от 5-6 индивида, дори тогава ги няма, че и ги толерират. Събрали са се на някакъв чат и де ли се правят на отворени. Чашата преля, когато 2-3 от тях вече ми бяха сложили бан за седмица, преди Стела да ми е спряла правата. Бързат да се похвалят, че са в някаква задкулисна игра и са много вътре в нещата. И накрая Стела ми се обяснява гузно на месиджъра. Стига толкова. Като не им се занимава, да стават обикновени потребители и толкоз....

 

Виж, че няма никой от тях на банера долу. Всички са анонимни.... има 5 лица от тях като анонимки в тази тема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти поне си с мен още от форума на Планета. Можеш да им разкажеш какво е модериране, че някои го мислят, че е ние срещу еди кой си. Не е луд този който яде баницата, а този който му я дава. Ако Фаст и Стела примерно бяха укротили няколко душици тук, никога нямаше да има такава тема. След като не могат, значи не са за тази работа. А ако бяха укротени, те никога нямаше да се качат на главата на целия форум. Просто е....

 

Аргументите бяха миналата година и по-миналата. Даден бе шанс на модераторите да се поправят. Е, не стана. Следва елиминация....

 

Задължително! В определени ситуации съм забелязал, че проявяват двойни стандарти - не конкретно днес или тези дни, а по принцип. Тук съм от 2007 година и този раздел в момента, няма нищо общо с това, което беше. Да не задълбавам, но и модераторите са виновни за това. Всъщност тези, които са сега не съм сигурен, дали са наясно въобще какво значи модератор и дали имат желание да вършат тази, иначе приятна занимавка...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да закриваме форума направо. Изваждам следните аргументи

 

1) Поп-фолк е най-активния раздел, ма и там има толкоз за модериране

2) Изобщо има ли желаещи да бъдат евентуални нови модератори? Се ще се намерят недоволни.

 

3) Фаст и особено Стела медал заслужават, че още им се занимава изобщо, при условие, ква помия се излива с/у тях, въпреки че някой път има защо де.

ами аз от 4 год. чакам

 

 

Цитат(Fiklena @ 16. July. 2015 г. - 20:59) *

Искам да помогна на форума. смисъл ще ги следя редовно спамеритe и тн. Много искам да бъда админ,защото много ме кефи да съм такъв ! не ,че ще се справя с това ,редовен съм не псувам ! не обиждам ! уважавам другите админи и потребители. и мисля, че ще си върша работата перфектно, И ако мислите ще лъжа за нещо написаното ще ви помоля да ме наглеждате в профила и ако ви харесвам надявам се че ще ми дадете права ???!![/b]

Link to comment
Сподели в други сайтове

Задължително! В определени ситуации съм забелязал, че проявяват двойни стандарти - не конкретно днес или тези дни, а по принцип. Тук съм от 2007 година и този раздел в момента, няма нищо общо с това, което беше. Да не задълбавам, но и модераторите са виновни за това. Всъщност тези, които са сега не съм сигурен, дали са наясно въобще какво значи модератор и дали имат желание да вършат тази, иначе приятна занимавка...

ти пък за 12 год. имаш 800 коментара

мълчи си там

Link to comment
Сподели в други сайтове

ти пак за 12 год. имаш 800 коментара

мълчи си там

Доста повече са от 800, но в последно време избягвам да пиша, а много стари теми в архива се трият. Плюс това какъв си ти, че ще ми казваш дали да си изразявам мнението или не, като имам много по-широк поглед над нещата тука от тебе и от повечето фенчета появили се тук през последните 2-3 години..

Иначе явно в тубата броите гледанията, а тука броят на коментарите :lol:

И с това държание искаш да ставаш модератор..wtf..

Link to comment
Сподели в други сайтове

ти пък за 12 год. имаш 800 коментара

мълчи си там

Е, друго са си твоите коментари с големи букви, посветени само на Галошовица, клетвите и истериите ти! :mf_surrender:

 

Да споменавам ли с колко съобщения на ден ме засипваше преди резултатите за десетилетието, в които постоянно истерясваше тя ли ще да е певица на десетилетието...

Тихо си пази сам!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, задължително! Предлагам Янева и Фокс. Не се влияят от никпго не търпят подмазвачиге както някои са се хванали като гнида за срамен косъм за някой. #Оставка

Стереото също ще е добър избор сред другите.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ами аз от 4 год. чакам

 

Хубуу, и аз се кандидатирам тогава, искам хора да ми се мазнят, да видя кво толкоз му е хубаво да се модерира тука, че чак е редовен повод за драма, за съжаление не Лична, тоя вестник излиза ли още сяка седмица или когато беше там врпочем, че съм се затъжил и да знам дали има смисъл да крънкам да ми пратят малко.

 

Аз дори не знам кои са модератори, то има ли такива? :1000 (29): :1000 (29):

 

Явно няма, или поне имат по интересни неща да правят в неделя следобед - дрямка, гледане как тревата расте или нещо от сорта, та не са на линия. Иначе темата отдавна да е преместена в съответния и раздел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно за. Повечето модератори подклаждат конфликти, заяждат се, налагат се и обиждат вместо да си вършат работата и да бъдат за пример на всички. Трябват хора, които знаят как да бъдат безпристрастни, обективни и приемащи чуждо мнение. Заради някои от тях форумът загуби толкова много редовни потребители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно за. Повечето модератори подклаждат конфликти, заяждат се, налагат се и обиждат вместо да си вършат работата и да бъдат за пример на всички. Трябват хора, които знаят как да бъдат безпристрастни, обективни и приемащи чуждо мнение. Заради някои от тях форумът загуби толкова много редовни потребители.

 

Кажи един човек, дето още влиза у форума, дето е сичките тия неща, та да го направим модератор. Щото такива няма ели просто не влизат вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Модератори в раздел Поп-фолк са: Само_мене_нямаш, _stereoto, goplay89 и глобалните Fast и Stela

 

Последните модерирания са на:

 

Само_мене_нямаш - 21.11.2018

_stereoto - 28.08.2018

goplay89 - 24.08.2018

 

 

Както знаете, нямам време да влизам често, от поне две години насам, но сега виждам темата и направих проверката..

Твърдо Fast и Stela остават в екипа, като единствените върщеши нещо във форума, всеки един от другите е с оставка в джоба и очаквам нови предложения за модератори, които да се грижат за раздела и да обуздават страстите на 5-6 човека в него.

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Модератори в раздел Поп-фолк са: Само_мене_нямаш, _stereoto, goplay89 и глобалните Fast и Stela

 

Последните модерирания са на:

 

Само_мене_нямаш - 21.11.2018

_stereoto - 28.08.2018

goplay89 - 24.08.2018

Както знаете, нямам време да влизам често, от поне две години насам, но сега виждам темата и направих проверката..

Твърдо Fast и Stela остават в екипа, като единствените върщеши нещо във форума, всеки един от другите е с оставка в джоба и очаквам нови предложения за модератори, които да се грижат за раздела и да обуздават страстите на 5-6 човека в него.

Предлагам Kondomcho, Starboy, Blueberry!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Останат ли Стела а Фаст се кандидатирам и аз....

Аз не одобрявам.

Ти си пристрастен на тема Камелия и не би допуснал различно мнение, дори би могъл да слагаш бан когато просто не можеш да надвиеш, а цензурата е единствения начин.

 

Силно против!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...