Jump to content



Смяна на ВСИЧКИ модератори в раздел попфолк


Смяна на ВСИЧКИ модератори в раздел попфолк  

43 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Половин форум недоволства срещу Стела и ще я оставите. Аз нямам никаква злоба срещу нея или когото и да е от форума. Все пак не ви познавам. Просто е комично да се оставя някой, който уж правил нещо, което не носи никакви ползи на форума, а само вреди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Половин форум недоволства срещу Стела и ще я оставите. Аз нямам никаква злоба срещу нея или когото и да е от форума. Все пак не ви познавам. Просто е комично да се оставя някой, който уж правил нещо, което не носи никакви ползи на форума, а само вреди.

 

Като единствената, която всъщност модерира нещо, нормално да отнася всичко.

 

То гледам и половината форум предлага разни заглавия за модератори, ама това не прави всички автоматично подходящи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Денисчо, аз изтърпях наказание за този пост. ИЗТЪРПЯХ, а никой от онези, които ръсеха огън и жупел срещу мен не отнесе нищо. Даже парадирахте, че сте недосегаеми, както личи от постовете ви на предната страница. Ти да не мислиш, че със 100 бана, за 12 години не знам какво следва след такъв пост? Знам, разбира се, но исках да видя Стела и Фаст ще вземат ли мерки срещу вас? Не взеха, нищо не направиха. Само мен наказаха и толкоз. Е, не става така...

 

Ключ!

 

Ей го още един от бандата. Той горкия не знае, че Момо е тук тази вечер и спамерницата от скандалите не е меродавна.... :1000 (29):

 

Кондоме? Нема ли да се появиш? :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Йей, реших да вляза за малко от доста време и уау..

Аз лично предлагам някой от следните: Боровинката, Starboy, adorable. Може би и Denis i Kondomcho. Но който е да е, не му трябва! Ще напишете "Добър ден", другите ще ви скочат все едно сте им пожелали да не им върви през деня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Йей, реших да вляза за малко от доста време и уау..

Аз лично предлагам някой от следните: Боровинката, Starboy, adorable. Може би и Denis i Kondomcho. Но който е да е, не му трябва! Ще напишете "Добър ден", другите ще ви скочат все едно сте им пожелали да не им върви през деня.

 

Без това в червеното другите са точно чат-групичката. Седите по 10 човека анонимни долу на банера и мишкувате. Айде малко по-смело де, разкрихме ви вече. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но който е да е, не му трябва! Ще напишете "Добър ден", другите ще ви скочат все едно сте им пожелали да не им върви през деня.

 

И аз това им разправям, не е лесна тая работа, ти знаеш от опит, че каквото и да направиш те полазват и правят на нищо ;)

Навремето като вършех аз тази работа, бая народ отнесе перманентни банове, щото искаха да ме бият, даже се виждахме с някви деца мераклии :D

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Продължават да са 10 човека скрити долу! Стеле, излез поне ти, че другите явно нямат топки за тая работа... :roll1:

 

Няма я долу, не е в България, както вече казах :)

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Без това в червеното другите са точно чат-групичката. Седите по 10 човека анонимни долу на банера и мишкувате. Айде малко по-смело де, разкрихме ви вече. :1000 (29):

Мда, тайно кроим планове по цели дни и нощи как да завземем Рамания, целта на живота ни е това. Въртим схеми, подкупи...

С никой от тях не си пиша, не общувам. Това са просто лични впечатления за по-адекватните хора, които биха се справили.

 

И аз това им разправям, не е лесна тая работа, ти знаеш от опит, че каквото и да направиш те полазват и правят на нищо ;)

Навремето като вършех аз тази работа, бая народ отнесе перманентни банове, щото искаха да ме бият, даже се виждахме с някви деца мераклии :D

 

:roll1: Е неее.... чак дотам ли се е стигало. Еми внимавайте, че фокси като нищо ще извади от регистъра адресите на всички и горко му. Иначе сериозно, точно защото знам и не го им препоръчвам. Да не забравим и Ружето, че и нея доста я нападаха, а тя точно пък беше доста обективна и вършеше доста работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз недоумявам как човек, лабилен да изпадне в подобна истерия изобщо му минава през акъла да става глобален мод:

 

foxy.jpg

 

 

Ама той си бил изтърпял наказанието, видите ли? Какво наказание, какви 5 лева, ти редовно избухваш в подобен стил. Не си за тази работа.

 

 

Стела е много мразена, но е единствената жена, която успя да удържи психически на тази длъжност.

 

И през цялото време не е обиждала никой. А нея са я правили на задник. Включително и на ЛС във Фейсбук със заплахи! Включително и със sms-и на личния й телефон.

 

От новопредложените Blueberry ми се вижда обективна, но хубаво да си направи сметката ще има ли здрави нерви за това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Модератори в раздел Поп-фолк са: Само_мене_нямаш, _stereoto, goplay89 и глобалните Fast и Stela

 

Последните модерирания са на:

 

Само_мене_нямаш - 21.11.2018

_stereoto - 28.08.2018

goplay89 - 24.08.2018

Както знаете, нямам време да влизам често, от поне две години насам, но сега виждам темата и направих проверката..

Твърдо Fast и Stela остават в екипа, като единствените върщеши нещо във форума, всеки един от другите е с оставка в джоба и очаквам нови предложения за модератори, които да се грижат за раздела и да обуздават страстите на 5-6 човека в него.

съгласен съм.

 

махни

 

Само_мене_нямаш - 21.11.2018

_stereoto - 28.08.2018

goplay89 - 24.08.2018

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда, тайно кроим планове по цели дни и нощи как да завземем Рамания, целта на живота ни е това. Въртим схеми, подкупи...

С никой от тях не си пиша, не общувам. Това са просто лични впечатления за по-адекватните хора, които биха се справили.

:roll1: Е неее.... чак дотам ли се е стигало. Еми внимавайте, че фокси като нищо ще извади от регистъра адресите на всички и горко му. Иначе сериозно, точно защото знам и не го им препоръчвам. Да не забравим и Ружето, че и нея доста я нападаха, а тя точно пък беше доста обективна и вършеше доста работа.

 

Фокса не гори от желание да се занимава, ама като ги знам какви се мазнят на Стела, няма как да не си предложа услугите. :1000 (29):

 

Сериозно сега. Фаст можеше да е по-активен, за да не се стига до тук. Стела обаче ги остави да вилнеят и въпреки, че съм ОК с нея, няма как да остане. Сама си го направи с разни Кондоми и Уестърни, Боровинки и т.н. които остави да вилнеят безнаказано. Предупредих я 100 пъти, нищо не последва. Тя задължително трябва да остане без права. Не виждам как ще си говорим въобще, ако групичката нахалници около нея продължава да прави това, което в предните 2 години.

 

п.п. За регистрите не бях мислил. Но за всички масиви на БДС, МПС и Шенген имам парола и секретен достъп. Затова по-добре мислете за друг, но без Стела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не са, Стела гори.... иначе няма да има мир....

 

Абе, виж си тона и езика бе! За кой се взе? Пий някакъв чай за релаксиране, спри алкохола и тогава се върни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, виж си тона и езика бе! За кой се взе? Пий някакъв чай за релаксиране, спри алкохола и тогава се върни.

 

О, най-после се появи главният (глобален) модертор. :1000 (29): Ти момче, лично ти ева майката на форума. Те така ще го напиша, за да се знае....

 

Стела гори, за да ти се резнат крилцата! Гори заради теб и групичката.... иначе няма да има мир. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, най-после се появи главният (глобален) модертор. :1000 (29): Ти момче, лично ти ева майката на форума. Те така ще го напиша, за да се знае....

 

Стела гори, за да ти се резнат крилцата! Гори заради теб и групичката.... иначе няма да има мир. :whistling:

 

Добре, пиши си, прави си теми. Най-добре си го изкарай на някоя боксова круша. Айде да те видим какво ще постигнеш с тези закани "Няма да има мир...".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стела и Фаст са единствените, които си вършат работата. Другите модератори не влизат или само гледат сеир. Спри да говориш глупости и да се мазниш.

 

Ако Фокси стане модератор, аз напускам форума.

 

 

ТОЧНО И ЯСНО !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, пиши си, прави си теми. Най-добре си го изкарай на някоя боксова круша. Айде да те видим какво ще постигнеш с тези закани "Няма да има мир...".

 

На предните страници ти има постчетата "кадровико". Нема к`во сега да се обясняваш като ученичка. Стела гори заради теб и групичката. :1000 (19):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...