Jump to content



Смяна на ВСИЧКИ модератори в раздел попфолк


Смяна на ВСИЧКИ модератори в раздел попфолк  

43 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Янева е компромисен вариант, за да не съм аз. Нали не искаш да съм аз? Знаеш, че ще има ред, а ти не обичаш ред, а само своя ред. Е, ще ти сменим патрона, а ти като много ерудиран тип ще ни опровергаеш с чудни мисли, категорични позиции и усет за тенденциите в чалгата. За какво толкова ти е нужна Стела като модератор, като по думите ти владееш психоанализата в най-дребните детайли? Пишеш си като пич, събираш лайкове и накрая взимаш статуетки почти като чалгарка на церемония.

 

Ами хайде де! Колко пъти призовавам да се вземе решение.

 

Плюнчим се тук от часове. Безмислено е вече.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можеш ли да бъдеш по-конкретна и да назовеш поименно, защото така...

Ти и adorable. Моралистите-проповедници на форума.

Той спечели награда - за най-рязко сриване в очите ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами хайде де! Колко пъти призовавам да се вземе решение.

 

Плюнчим се тук от часове. Безмислено е вече.

 

Момо не взима решение веднага. Винаги това става след ден-два, като целта е да избере комромисен вариант, който да е ОК за всички. За къде бързаш?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами хайде де! Колко пъти призовавам да се вземе решение.

 

Плюнчим се тук от часове. Безмислено е вече.

Модератори в раздел Поп-фолк са: Само_мене_нямаш, _stereoto, goplay89 и глобалните Fast и Stela

 

Последните модерирания са на:

 

Само_мене_нямаш - 21.11.2018

_stereoto - 28.08.2018

goplay89 - 24.08.2018

Както знаете, нямам време да влизам често, от поне две години насам, но сега виждам темата и направих проверката..

Твърдо Fast и Stela остават в екипа, като единствените върщеши нещо във форума, всеки един от другите е с оставка в джоба и очаквам нови предложения за модератори, които да се грижат за раздела и да обуздават страстите на 5-6 човека в него.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отвратителна си за много по-голяма част от хората тук. Просто не ти го казват. На мен, а и на други обаче са ни го споделяли. Не им е до скандали и негативна енергия с Круела Девил - това е истината.
О, чудесно признание за това, че обсъждате потребители на ЛС и всъщност съществуват подмолните ви групички, за които говори Фокси, на които си чатите и кроите планове за това кой какъв е, как да го дразните и какво да правите във форума... :3fdb8960598fa63e:

 

 

Ти и adorable. Моралистите-проповедници на форума.

Той спечели награда - за най-рязко сриване в очите ми.

Ок, приемам го, но ти уж много държиш на обосноваване и на факти, а това, което си написала е просто голо твърдение.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Момо не взима решение веднага. Винаги това става след ден-два, като целта е да избере комромисен вариант, който да е ОК за всички. За къде бързаш?

Пенсио ти четеш ли изобщо ??

 

Фаст и Стела остават.

 

 

Ти никога няма да си админ,злобната бабка също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цял ден се крихте анонимни на банера долу, а сега когато Момо го няма се разшавахте. Да, ще загубите подкрепа от Стела и това не ви изнася. Забелязвам, че нищо друго в този форум не ви вълнува в момента освен тази тема. Явно е много по-важна за вас отколкото да пишете за чалга, примерно, в скандалите. Да не мислите, че хората не знаят защо? Че те не могат да ви познаят тази вечер. Едни такива вежливи, изказващи се без обичайната простота и нахалство. Прозрачни сте! Без Стела като модератор, хубавия живот в Рамания свършва. Огледайте се, вижте анкетата, четете постовете на хората. Прекалили сте, отдавна сте прекалили....

 

 

Пенсио ти четеш ли изобщо ??

 

Фаст и Стела остават.

Ти никога няма да си админ,злобната бабка също.

 

О, съжалявам, че ви похвалих! Веднага някой се изака на метеното.... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Грамотни хора не се допускат до администраторския пост. Съжаляваме, отхвърлена сте. :1000 (1):
Ние нямаме претенции към администраторски постове, а към модераторски!

Съжаляваме, купете си правописен и тълковен речник! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние нямаме претенции към администраторски постове, а към модераторски!

Съжаляваме, купете си правописен и тълковен речник! :Vishenka_05:

 

Нямате право да имате претенции към каквито и да е постове вече, закъсняхте отдавна.

Съжаляваме, купете си шоколад да се утешите! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За анкетата - Не!

 

И от двамата съм останал само с добри впечатления, това, че някой си е навил на пръста да иска да им маха правата, си е негов личен проблем. Дано си го реши. И преди да се каже, че съм част от групичка, искам да кажа, че никога не съм общувал със Стела, а на Фаст съм му писал за мастъри на песни.. невероятна групичка би била, а?

 

Виждам, че има хора, които са предложили мен за модератор. Благодаря им, но не бих искал. Нито имам времето, нито желанието, за да се занимавам с това. Влизам когато искам да убия някакво време, но дотам.

 

Одобрявам досега предложените с две ръце.. разбира се, като изключим абсурдности като Фокси, Янева и т.н.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кити би се справила чудесно!

С нейното мнение за чалгата и света като цяло в наши дни би лепнала на всеки по един мазен бан, за това, че Анелия не е същата като преди. Зайка ще го отнесе най-сериозно... Кити ще я прати да прави секс цял месец.

 

КИТИ!!! :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кити би се справила чудесно!

С нейното мнение за чалгата и света като цяло в наши дни би лепнала на всеки по един мазен бан, за това, че Анелия не е същата като преди. Зайка ще го отнесе най-сериозно... Кити ще я прати да прави секс цял месец.

 

КИТИ!!! :notworthy:

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...