Jump to content

Смяна на ВСИЧКИ модератори в раздел попфолк


Смяна на ВСИЧКИ модератори в раздел попфолк  

43 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Мисля, че се разбрахме вече какво ще стане. На Стела се махат правата и на нейно място модератор става Янева. Разбирам там мъката на групичката, но няма пълно щастие. Наиграхте се 2 години, купонът свършва. Да не сме ви предупреждавали, да мрънкате! Явно мисълта, че контрол от Момо рядко има ви накара да вярвате, че сте безсмъртни. Сега и да го въртите и сучете няма смисъл. Янева е ОК, като модератор. Заради вас Стела просто няма как да остане. Съжалявам!

Янева няма да е модератор, колкото и да го повтаряш. С теб не стана и викаш ще пробутваш нея, ама не става така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми не се определя, и не сме, честни. Но да си модератор не се изчерпва и само в това да местиш чат пат някой пост - тема, нали, а на Стела сама да и се налага да рине сичката помия и да го отнася в момента. Примерно тука има поне 3ма човека за бан тази вечер, и той беше тука, но разбира се, тихомълком се изнесе по терлици.

 

Акоо няма време да се занимава, е най-лесно да се обади и да се беше видяло преди месеци кой има желание да е модератор.

За човек, чийто апели са непрекъснато свързани с махането на форума, неговото закриване окончателно и прочие, си твърде развълнуван в тема, касаеща неговото бъдеще.

Избери си категорична позиция и стой на нея...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че се разбрахме вече какво ще стане. На Стела се махат правата и на нейно място модератор става Янева. Разбирам там мъката на групичката, но няма пълно щастие. Наиграхте се 2 години, купонът свършва. Да не сме ви предупреждавали, да мрънкате! Явно мисълта, че контрол от Момо рядко има ви накара да вярвате, че сте безсмъртни. Сега и да го въртите и сучете няма смисъл. Янева е ОК, като модератор. Заради вас Стела просто няма как да остане. Съжалявам!

 

Не, не сме се разбрали. При всички положения Момо вече заяви че Стела остава, и се търсят допълнения към екипа, а не заместници.

 

Вкрайна сметка на който не му харесва - никой не ви държи насила във форума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уж никакво желание нямал да дискутира нищо с мен... :Vishenka_05:

 

Цял живот диети ли, хайде, пак си помисли дали изглеждаш секси ти с този глад в очите ти... :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе, за това с отслабването, показваш нагледно общия ви акъл със Стела. Нека не забравяме, че добрата и никого необиждаща модераторка ме наричаше "лояната", докато беше дружка с Докето, който после показа част от тяхното гукане. Сега го прави същото с теб, утре ще е с някой следващ, с когото се усети близка по акъл. Кръговрат, скъпи мой! :P

 

Нямам желание да дискутирам с теб. Виж кой търчи след мен да ме цитира и задава въпроси - ти.

 

И не ми пускай целуващи се човечета. Неприятен човек си. Не си мисли, че някога с теб пак ще имаме топли отношения. Един път ти дадох шанс и те уважавах дълго време. Пропиля го.

 

Сега се обединявай с Doketo и Vancho и да видим какво ще постигнете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам желание да дискутирам с теб. Виж кой търчи след мен да ме цитира и задава въпроси - ти.

 

И не ми пускай целуващи се човечета. Неприятен човек си. Не си мисли, че някога с теб пак ще имаме топли отношения. Един път ти дадох шанс и те уважвах дълго време. Пропиля го.

 

Сега се обединявай с Doketo и Vancho и да видим какво ще постигнете.

О, нямаш желание, пък ми пишеш "коментирай..." :3fdb8960598fa63e:

Ще ти пускам каквото си пожелая, тъй като те подигравам и го правя страхотно! Разбулвам те, а ти веднага си показваш разхлабената психика с дефинициите "свиня", "нерез", а по адрес на останалите - болни откачалки". Разбира се, че няма как да имаме топли отношения - с теб сме две противоположности и просто чакаме да видим "чий кораб ще потъне", както се опита да се изразяваш одеве.

 

Твърде тревожно е, че постоянно говориш за обединения, за постижения и т.н. Разбира се, че ти го правиш, поддържайки лични отношения със Стела и наговаряйки се, като двама слаби. Аз нямам нужда да се обединявам с никого, не общувам с никого и извън форума. Постиженията ми са интелектуални и са различни от това да обяснявам къде е пръднала майка ми, колко награди съм получила във форум, кой ще получи бан, кой ще е глобален мод и т.н.

Иначе за теб ми е тъжно, та даже съм снизходителна. Иначе съм далеч по-категорична и остра! Но ти дори достоен опонент за това не си!

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Твърде тревожно е, че постоянно говориш за обединения, за постижения и т.н. Разбира се, че ти го правиш, поддържайки лични отношения със Стела и наговаряйки се, като двама слаби. Аз нямам нужда да се обединявам с никого, не общувам с никого и извън форума. Постиженията ми са интелектуални и са различни от това да обяснявам къде е пръднала майка ми, колко награди съм получила във форум, кой ще получи бан, кой ще е глобален мод и т.н.

 

Тогава защо се буташ да си модератор в същия този форум?

 

Освен, че си лицемерна, си и противоречиш.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава защо се буташ да си модератор в същия този форум?

 

Освен, че си лицемерна, си и противоречиш.

Защото ще го почистя от такива като теб и ще го превърна в едно по-хубаво място, със смислени и интересни теми, в които няма да се брои дори по празниците гледанията на един буламач!

 

Пък и за да ти е гадно, скъпи! Твърде дълго си живя необезпокояван тук, а аз снизходително си мълчах!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото ще го почистя от такива като теб и ще го превърна в едно по-хубаво място, със смислени и интересни теми, в които няма да се брои дори по празниците гледанията на един буламач!

 

Пък и за да ти е гадно, скъпи! Твърде дълго си живя необезпокояван тук, а аз снизходително си мълчах!

 

Повярвай ми, ще продължаваш да мълчиш с наведена глава. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драмата на форума е, че Стела си позволявала страшно много?? :roll1: 1000%20(10).gif

 

Какво си е позволила Стела точно, че не ми е ясно? Позволява си да търпи разни нерези и злобни откачалки да я заплашват и обиждат почти ежедневно, че е проста, малоумна, бавноразвиваща се и все в този род неща. В отговор на това не е обидила абсолютно никой, винаги е спазвала добрия тон и си е аргументирала наказанията, които дава.

 

Проблемът на повече хора тук съм аз, защото съм по-рязък и не цепя басма на никой. И оттам съответно идва проблемът, че със Стела сме приятели. Затова трябва тя да го отнесе. Само да отбележа, че последните ми наказания са в 80% дадени от нея, а не от някой друг модератор.

 

А ти какво подмолно лицемерче си нямам думи.

Всички, които плюете, не си давате сметка, че сте избрали губещата страна. Корабът ви потъва.

 

Никого не плюя. Изразявам мнението си. Бих се обосновал, но не намирам смисъл след това ти отношение. :)

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре - нека видим какво ще е финалното решение.
То вече не е от кой знае какво значение дори! За мен е чудесно, че сте нещо отвратително за по-голяма част от хората тук, което пак е някаква възтържествувала справедливост!

А бана ти за "свиня", "нерез" и 'откачалки" ще бъде следващата! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Групичката е изнервена. Резултатът от анкетата е ясен и не е в тяхна полза. Какво повече да ви се обяснява? Предложих ви решение, за да не съм аз.... :1000 (19):

 

Какво, толкова ли не можете без ваш човек за модератор?

Link to comment
Сподели в други сайтове

То вече не е от кой знае какво значение дори! За мен е чудесно, че сте нещо отвратително за по-голяма част от хората тук, което пак е някаква възтържествувала справедливост!

А бана ти за "свиня", "нерез" и 'откачалки" ще бъде следващата! :3fdb8960598fa63e:

 

Отвратителна си за много по-голяма част от хората тук. Просто не ти го казват. На мен, а и на други обаче са ни го споделяли. Не им е до скандали и негативна енергия с Круела Девил - това е истината. Защото ти си много злопаметно и подмолно изчадие. Разбирам ги хората, че не се намесват.

 

Ще се повторя (но нали, както ти каза, ще си правим гадничко един на друг :3fdb8960598fa63e: ):

 

Спечелени форумни награди за 2018 година:

 

Kondomcho: 6

 

Yaneva: 0

 

Продължавай да си мислиш, че си по-харесваната, с по-интересни коментари и с по-голям принос за форума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Групичката е изнервена. Резултатът от анкетата е ясен и не е в тяхна полза. Какво повече да ви се обяснява? Предложих ви решение, за да не съм аз.... :1000 (19):

 

Какво, толкова ли не можете без ваш човек за модератор?

 

Ми то твойто предложение само не се смята за човек, ти за модератор го буташ ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, най-после се появи главният (глобален) модертор. :1000 (29): Ти момче, лично ти ева майката на форума. Те така ще го напиша, за да се знае....

 

Стела гори, за да ти се резнат крилцата! Гори заради теб и групичката.... иначе няма да има мир. :whistling:

Подкрепям Янева да заеме мястото на Стела!! Заради тия двамата форумът е на това дередже..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подкрепям Янева да заеме мястото на Стела!! Заради тия двамата форумът е на това дередже..
Аз също, не познавам нито една от двете, просто от това, което наблюдавам
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не е форум на Планета, нито фирма Пайнер. Тук хората са за да обсъждат чалга, а не да си лекуват комплексите от детството. :ad:

 

Тази, която предлагаш за модератор, месеци преди церемонията тропаше с крак, че искала големите призове за нея. Тя била раздвижила форума. В този ред на мисли - защо предлагаш да ни управляват хора с комплекси от детството?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази, която предлагаш за модератор, месеци преди церемонията тропаше с крак, че искала големите призове за нея. Тя била раздвижила форума. В този ред на мисли - защо предлагаш да ни управляват хора с комплекси от детството?

Тия награди много слаби психики разбиха и то точно на хората, които се правят, че най-малко им пука за форума и че имат супер интригуващ живот отвън. :whistling:

Да ги направим ежемесечни викам? :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази, която предлагаш за модератор, месеци преди церемонията тропаше с крак, че искала големите призове за нея. Тя била раздвижила форума. В този ред на мисли - защо предлагаш да ни управляват хора с комплекси от детството?

 

Янева е компромисен вариант, за да не съм аз. Нали не искаш да съм аз? Знаеш, че ще има ред, а ти не обичаш ред, а само своя ред. Е, ще ти сменим патрона, а ти като много ерудиран тип ще ни опровергаеш с чудни мисли, категорични позиции и усет за тенденциите в чалгата. За какво толкова ти е нужна Стела като модератор, като по думите ти владееш психоанализата в най-дребните детайли? Пишеш си като пич, събираш лайкове и накрая взимаш статуетки почти като чалгарка на церемония.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия награди много слаби психики разбиха и то точно на хората, които се правят, че най-малко им пука за форума и че имат супер интригуващ живот отвън. :whistling:

 

Абсолютно - винаги е така.

 

И като им го кажеш, те почват да се правят, че не им пука и да те иронизират "Ти само тези награди си постигнал в живота си, а аз съм супер успешна навън!".

 

Не ме интересува кой какво разправя за това колко успешен е навън, всеки може да си съчинява, както му дойде. Ние сме тук, в един микросоциум, в едно малко общество и съдим за потребителите по поведението и постиженията им тук.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия награди много слаби психики разбиха и то точно на хората, които се правят, че най-малко им пука за форума и че имат супер интригуващ живот отвън. :whistling:

Да ги направим ежемесечни викам? :)

Можеш ли да бъдеш по-конкретна и да назовеш поименно, защото така...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...