Jump to content



Online: Емануела - Направи така


Препоръчани коментари


музика: Даниел Ганев
текст: Анастасия Мавродиева и Петя Радева
аранжимент: Даниел Ганев
режисьор: Николай Скерлев
сценарист: Николай Скерлев
оператор: Николай Скерлев

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 56
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Колко чалгаджийски текст, но пък скоро не се беше пяло на такива елементарни теми. Иначе песента е силна и различна, ще е хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На първо слушане ми харесва песента и видеото е добро. Имала е и по-хубави песни в последния албум все пак.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зарибяваща песничка, макар и само като за един сезон пак. Напомня ми на някои от старите й от Ара.

Клипът бива, но с изключение на баладичния нейните повечето ми идват не много скъпи и типично чалгарски. Но това си й е стила, все пак. Иначе тя визуално е супер секси, както се уверихме и в Брадъра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зарибяваща песничка, макар и само като за един сезон пак. Напомня ми на някои от старите й от Ара.

 

Клипът бива, но с изключение на баладичния нейните повечето ми идват не много скъпи и типично чалгарски. Но това си й е стила, все пак. Иначе визуално е супер секси, както се уверихме и в Брадъра.

Какво значи за един сезон пак? "Нотариално заверен" и "Купих ти сърце" още гърмят и са в топ 10 за годината, миналата пък беше същата работа с "Виновна" и "Без чувства". Да не говорим за 20 млн. на "Не ме заслужаваш" - един от най-големите хитове за последните няколко години. Да, Емануела може да го кара на сезон по сезон, но хитовете ѝ най-често се слушат за много по-дълго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значи за един сезон пак? "Нотариално заверен" и "Купих ти сърце" още гърмят и са в топ 10 за годината, миналата пък беше същата работа с "Виновна" и "Без чувства". Да не говорим за 20 млн. на "Не ме заслужаваш" - един от най-големите хитове за последните няколко години. Да, Емануела може да го кара на сезон по сезон, но хитовете ѝ най-често се слушат за много по-дълго.

Песента лично на мен не ми звучи като някоя, която ще се знае масово извън мястото, за което е предназначена- клубовете. Нейните хитове са дискотечни къртачки, а там предпочитаните песни се сменят ако не всеки сезон, то всяка година. И тъй като извън клубовете повечето парчета на Емануела не достигат до чак толкова широка аудитория (както огромен процент от жанра)... остават си сезонни. Новата може и да направи изключение единствено ако я рекламира в Брадъра. Особено напоследък, когато и гледаемостта на чалгата нараства. При всяко положение е достатъчно силна песен, за да стане хит поне като предните и да й стабилизира лидерството за годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер изтъркано и елементарно звучи. Текстът - за бавни като нея.

 

Предполагам ще е хит като всичко нейно напоследък, но на мен първоначалната ми реакция е като, когато чух "Гледай ме снимка" - демек разочарование.

 

"Купих ти сърце" и "Заверен" са по-добри.

 

Това нещо абсурд да мине "Феноменален".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откога чаках подобна песен, но можеше и по-добре! Припевът ми идва празен в сравнение с куплетите.

 

Със сигурност ще е хит, това е Емануела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От всичко, което чух досега топ 3 са ми Преслава,Галена и Джулиа !

Песента е хубава, клипа също,но в сравнение с горните 3 нищо специално!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер изтъркано и елементарно звучи. Текстът - за бавни като нея.

 

Предполагам ще е хит като всичко нейно напоследък, но на мен първоначалната ми реакция е като, когато чух "Гледай ме снимка" - демек разочарование.

 

same

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази боза е супер възхвалявана, а песента на Галин - супер оплюта. Необяснимо ми е.

Тази песен ми е на ниво последните й в Ара - нищо. Даже и по дискотеките няма да върви, доколкото нещо на Емануела не може да върви.

Не я сравнявайте нито с Галена, нито с Преслава, разликата в класите е светлинни години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

бааааси яката, така се прави!!! а вече и не помня кой бяха последните песни на Анелия, Преслава, Галена, Емилия, Джена....... много слаба година, многоо.. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...