Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Абе, какво и да се приказва - чалгата си имаше доминацията, факт, но винаги е имало готина бг музика. 90-те - в лицето на Дони и т.н.

Началото на 2000 и нататък - Каризма, Антибиотика, Стоян Михалев, Тони, Дичо. Графа винаги е правил хубави песни. И определени естрададжии и рокаджии си вървяха. Винаги си е имало хора, които слушат всичко, и ако една песен е била хубава, нищо не ѝ е пречило да се развие, дори чалгата. А чалга изпълнител никога не е обидил друг жанр - те го правеха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ее, Камелия също размаза. с Максим им показаха как се прави въпреки малкото гледания. А пък на Деса и Фики кючекът явно само по домашни купони се слуша, аз в дискотеките чувам някаква друга версия, оригиналната, предполагам.

Песента на Кама е хит предимно по дискотеките,определено,докато Максим съм го чувал и от коли,и от съседи,и от дискотеки. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ее, Камелия също размаза. с Максим им показаха как се прави въпреки малкото гледания. А пък на Деса и Фики кючекът явно само по домашни купони се слуша, аз в дискотеките чувам някаква друга версия, оригиналната, предполагам.

 

Максим всъщност все повече набира скорост и в гледанията. След малко ще чукне 2 милиона, а стартира с 20К гледания за ден.

За миналото денонощие е направил 60К гледания, повече от Галин :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си прав/а. Първо бяха 2 концерта, а после ги направиха доста повече, поради големия интерес.

https://www.actualno.com/music/kultovata-gr...ews_629001.html

Концерти в клубове? Айде, за зала не са предвид звученето или поне не за всяка - не и в техния случай, ама имаме ли инфо как е протекло и дали не е било халтурка... Те и Сашо Роман и подобни правят ретро участия, ама...

Знаеш какво имам предвид.

Вече какви партита прави Мишо в Щатите - е съвсем друга история.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре. :)

 

Исус, като се е родил гол, ти защо ходиш с дрехи по улиците?

Щото съм част от масовката, защото редът е такъв и защото социалната конюнктура го е наложила.

 

"Ледено студено" е топ песен. И тази беше яка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като повдигнахте темата за българска музика тази ми е една от най-любимите.

 

Тая песен беше няколко месеца номер 1. Нина Николина обра сума ти награди с нея. Тя затова после пускаше по една песен на година.

 

 

 

Малко ретро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти стигнаха 50% аудитория.

 

Ще видим тая работа, като излезе годишната класация на попнейбълче за изпълнители и дялове в музиката. Чудя се кой ли изпълнител ще е номер 1 от чалгата? :whistling:

---------------

 

 

@adorable

Точно това имам предвид, което казваш, че те заболявало главата от песните в "Мой". Не е твоя стил това. Ние сме се размазвали на въпросните хитове. Щом и аз съм в това число, прави сметка тия от моя клас до каква степен им е харесвало. Песните им ги помнят и до днес. Не казвам, че като се съберем все още ги слушаме, но и ти едва ли си пускаш "Ако бях се родила река" с твоето обкръжение. 1000%20(29).gif Иначе аз може да съм денсил на "Искам да ... всички фенки-фенки, да изкъртя п*утките на всички женки-женки", но у нас правех ритуали за трети тираж на "Къде си ти?" :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1931796

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

ЧАЛГА ТОП 10 на ХРИСТОВДЕН

 

1. Слави и Криско - Едно ферари 134K

2. Галена - Феноменален 111К

3. Джена - Яко ми е 107К

4. Денис Теофиков - Мило мое 96К

5. Тони Стораро и Галена - Шефката 92К :mf_surrender:

6. Цветелина и Денис - Грешка беше 92К

7. Деси Слава и Фики - Да вдигнем шум 87К

8. Азис - Мотел 84К

9. Преслава - Да гори в любов 80К

10. Емануела - Направи така 76К

 

34eb5ti.jpg

Реших вчера и онзи ден да си запиша кой колко гледания има и според мен е нормално да се засекат официалния клип на "Шефката" и другия , който има почти 6 милиона, но нито един повече.На "Да гори в любов" съм засякла само официалния клип.Не знам как си ги изкарал 92К при положение , че човек като напише "Шефката" в търсачката му излизат предните два клипа и още един от фенски канал , който вчера имаше 175К , а днес има 176К.

Може и периода да е от значение , но от 3 дни ги записвам в един и същи час , предния ден горе-долу ни съвпаднаха сметките,но днес се разминават.Не знам дали си измисляш или добавяш от още 6-7 клипа , но това е правилният начин за броене според мен.А и няма да е за първи път някой да те хване да преувеличаваш статистиките на някоя песен.Замисли се дали има смисъл :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая песен беше няколко месеца номер 1. Нина Николина обра сума ти награди с нея. Тя затова после пускаше по една песен на година.

 

 

 

Малко ретро.

Дам,тази песен ми беше най-любимата от 2003 заедно с "Шампанско и сълзи". :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Това са моите сметки:

 

shefkata3.jpg

 

Започнах да ги записвам на 23 декември сутринта. Гледам от тогава всеки ден горе-долу по това време да ги засичам. Днес ги засякох в 9:30. Но това е мъртво време за youtube, за 1 час едва ли са направени повече от хиляда гледания рано сутринта след празнична нощ.

 

Гледанията, че ти мислиш за редно да се засичат само от две клипчета, си е лично твоя работа. Аз засичам трафика от общо 5 клипа с над 50К. Единият от тях прави незначителна бройка на ден, ако това ще ти донесе някакво успокоение.

 

Периодично ги засичам и в темата на Галена, линкове за всички клипове има там.

 

Какво мислиш, че ще лъжа за 2-3К гледания на ден?

 

Вече е ясно, че "Шефката" е по-голям хит от "Да гори в любов", не ми е нужно да си измислям, каквото и да било, защото няма смисъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще видим тая работа, като излезе годишната класация на попнейбълче за изпълнители и дялове в музиката. Чудя се кой ли изпълнител ще е номер 1 от чалгата? :whistling:

---------------

@adorable

Точно това имам предвид, което казваш, че те заболявало главата от песните в "Мой". Не е твоя стил това. Ние сме се размазвали на въпросните хитове. Щом и аз съм в това число, прави сметка тия от моя клас до каква степен им е харесвало. Песните им ги помнят и до днес. Не казвам, че като се съберем все още ги слушаме, но и ти едва ли си пускаш "Ако бях се родила река" с твоето обкръжение. 1000%20(29).gif Иначе аз може да съм денсил на "Искам да ... всички фенки-фенки, да изкъртя п*утките на всички женки-женки", но у нас правех ритуали за трети тираж на "Къде си ти?" :3fdb8960598fa63e:

 

 

Аз вече проверих, но ще оставя да любопитствате. И без това на 1ви или 2ри ще излязат и за песни и за изпълнители. То не остана. :whistling:

 

Дам,тази песен ми беше най-любимата от 2003 заедно с "Шампанско и сълзи". :1000 (29):

 

 

Руши и Каризма имаха най-яките песни за мен. Иначе други на гребена бяха - Ъпсурт, Графа, Мария Илиева, Остава, D2, Нина Николина, Румънеца и Енчев

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно и той не е напълно наясно защо продължава да брои. Почти 2019 сме, а той така и не успя да промени всеобщото мнение на форума че 2018 не беше една от най-силните години за Галена. Трудно е да си в губещия отбор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми сравни бозите на Мишо от тогава с песните от "Илюзия", "Къде си ти", "Ивана Лайв", "Пей, сърце", "Завинаги" и други хубави албуми от 2001. Дори една "Дяволски чаровник" към днешна дата е по-голям хит от какво беше там, "гимнастички по цвички". Един приятел ми беше презаписал на Шамара албума. От немай къде и аз го слушах, да съм в час, ама още тогава ми се образуваха нерви от тия ритми. Много едно такова агресивно, наблъскано, заболява те главата, мелодия никаква. Друго нещо беше например "Борбата" на Айс Крийм. Да не говорим пък за световен мащаб, можем само да се учим от определени имена като Еминем. Аз и сега слушам определени песни, които клонят към хип-хоп, примерно някои на The Weeknd, макар че неговият стил не може да се дефинира еднозначно, много е смесен. Така че, слушам всичко и това не е някаква поза - опитвам се от всички да си намеря моята песен, албум и т.н., но има неща, които наистина са непоносими за слушане. То е относително за всеки човек, де.

 

Представи днес, както Графа пълни зали, да го прави и Шамара с Ванко и там Гумени глави и всякакви - и да пеят онези си неща... еми... няма как. Аз съм сигурен, че дори почитателите им от едно време не помнят този си период. Да, признаваме им го, че властваха една година. Ама Мишо, ако беше създал нещо смислено, днес нямаше да се занимава с камиони в Щатите. Не че има нещо срамно. Просто днес му е крив целият свят, а когато яде кюфтетата, не рева.

Шамара остави една вечна песен - "Искаш да бъдеш с мен" с Антибиотика, която наскоро Криско и Тита кавърдисаха. Друго, което се върти още, се "Лошите момчета" с Ванко 1, "Не искам да съм с теб" на Две лица и Лошия.

Иначе имаше хубави парчета дори и от тях - песента с Антибиотика или пък "Запази вечерта" на Ванко 1 и Ирина Флорин, която обаче е забравена. Но остатъка бяха безсмислени цинизми и крадени ритми, беше популярно, защото беше ново и сензационно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога повече. :1000 (10):

Защо, като е така? Обожавам Преслава и бих направила всичко, за да я изкарам номер едно, но просто борбата е неравностойна. От една страна имаме шлагерен кючек със запомнящ се текст, който върви идеално за поздрави по банкети и партита, от другата - песен, с която може да поздравиш само бившия, когато го дразниш. За мен "Да гори в любов" е много по-любима и силна, със сигурност я слушам и много повече, но просто "Шефката" е парти песен, което автоматично я бута 2-3 крачки напред в категорията "хитовост".

Все едно да спорим дали "Милионерче" или "Пия за тебе" е по-голям хит...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми прави повече трафик от Преслава към днешна дата, а излезе 3 месеца по-рано бе. Ако искаш, можи или не, твоя работа.

Не знам за кой път трябва да го кажа."Да гори в любов" има един клип с много гледания,а "Шефката"-2.,не знам дали нарочно или не се правиш на ударен.Въпреки това песента на Преслава направи по-бързо 10 милиона отколкото Шефката,която излезе в разгара на лятото когато се правят най-много гледания + че е кавър на наложен хит.Не знам каква е тая мания целия форум да плюе Галена заради вас,по-добре спрете преди да е станало твърде късно.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шамара остави една вечна песен - "Искаш да бъдеш с мен" с Антибиотика, която наскоро Криско и Тита кавърдисаха. Друго, което се върти още, се "Лошите момчета" с Ванко 1, "Не искам да съм с теб" на Две лица и Лошия.

Иначе имаше хубави парчета дори и от тях - песента с Антибиотика или пък "Запази вечерта" на Ванко 1 и Ирина Флорин, която обаче е забравена. Но остатъка бяха безсмислени цинизми и крадени ритми, беше популярно, защото беше ново и сензационно.

Да, съгласен съм за тези две, три песни. Даже бях убеден, че съм забравил нещо, и ми стана гузно, че само съм ги наредил и обобщил творчеството им като изцяло долно. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо, като е така? Обожавам Преслава и бих направила всичко, за да я изкарам номер едно, но просто борбата е неравностойна. От една страна имаме шлагерен кючек със запомнящ се текст, който върви идеално за поздрави по банкети и партита, от другата - песен, с която може да поздравиш само бившия, когато го дразниш. За мен "Да гори в любов" е много по-любима и силна, със сигурност я слушам и много повече, но просто "Шефката" е парти песен, което автоматично я бута 2-3 крачки напред в категорията "хитовост".

Все едно да спорим дали "Милионерче" или "Пия за тебе" е по-голям хит...

Ами точно де.Именно защото сме в такъв период на годината когато всеки ден има купони гледанията на "Шефката" се качват.Това не означава,че е кой знае какъв хит,а просто най-популярния кючек за годината и хората си го пускат.Пък и гледанията не са най-големия фактор.Песента на Максим,"Нищо" на Лорена и песента на Кама са с малко гледания,но това не променя факта,че са едни от най-големите хитове за годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам за кой път трябва да го кажа."Да гори в любов" има един клип с много гледания,а "Шефката"-2.,не знам дали нарочно или не се правиш на ударен.Въпреки това песента на Преслава направи по-бързо 10 милиона отколкото Шефката,която излезе в разгара на лятото когато се правят най-много гледания + че е кавър на наложен хит.Не знам каква е тая мания целия форум да плюе Галена заради вас,по-добре спрете преди да е станало твърде късно.

 

Ма нека си има два клипа с много гледания. Ти какво намекваш, че обикновения българин, като иска да чуе някоя песен, ще клика на всичките й клипчета, за да й натрупа повече гледания? Кой го прави това? Ти правиш ли го? Айде мислете вече с тия глави.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма нека си има два клипа с много гледания. Ти какво намекваш, че обикновения българин, като иска да чуе някоя песен, ще клика на всичките й клипчета, за да й натрупа повече гледания? Кой го прави това? Ти правиш ли го? Айде мислете вече с тия глави.

Във форума има такива клинични случаи. :3fdb8960598fa63e: Иначе не,но шанса да ти тръгнат последователно и двата клипа е доста голям,защото повечето хора си оставят ютюб да им пуска песни автоматично особено по празници

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...