Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Разбира се, че трябва да го направи. Има толкова хубави песни и хитове. Заслужава да ги припомни. Тя ако беше умна след раждането нямаше да тръгне по участия а щеше да пробва с Арена Армеец, но е мързелива.

Това никога не е пято а гони два милиона.

 

Не знам дали е мързелива, но ако имаше малко акъл в главата си или ако беше някоя друга на нейно място, щеше да прави вече поне 3-ти пореден концерт в НДК.

Преслава си е едно от най-големите имена в поп-фолка и спокойно с подобен концерт ще напълни залата.

На предния концерт, нейните феновете започнаха да пеят Лъжа е, те също са жадни за подобно нещо и тъкмо да ги зарадваа с подобно мероприятие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Тогава отговори на мен, ако успееш да намериш аргументи.
Ама ти още ли се надяваш? Жената слуша "Шефката", ти търсиш аргументиран изказ... :3fdb8960598fa63e:

 

 

Оле,Янева... :Vishenka_05:

А пък Стела и Кондома възлагаха надежди да ги защитаваш за Шефката :3fdb8960598fa63e:

Ако бяха прави за нещо, щях да ги защитя, тъй като винаги се водя от личното си чувство за справедливост. Тъй като напоследък са нетърпимо противни в отношението и демонстрациите си, ще видят, че аз не съм Слав и мога да ги сложа доста набързо по местата им! Дадох им достатъчно толеранс и време - промяна никаква. Това приключи!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да гори в любов направи 10+ млн по-бързо от Шефката, съответно е по-големият хит.

 

Ако е така защо тогава скимтяхте и 2015та когато Галя беше най-гледаната. Вашата раота както е по угодно единият път тъй ни отърва другият път не .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои тракове би искал Преслава да изпее ако направи един концерт ? Дай примерно 25 песни.

Трудна задача. Не мога да изброявам сега. :3fdb8960598fa63e:

 

Но да припомни и някои които не е пяла много отдавна на концерти - като Не съм ангел, Нищо друго, Финални думи, Последен адрес и др. Всъщност почти всички нейни стари песни правят много гледания в Ютуб години след премиерата, което е показателно че се помнят и слушат.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трудна задача. Не мога да изброявам сега. :3fdb8960598fa63e:

 

Но да припомни и някои които не е пяла много отдавна на концерти - като Не съм ангел, Нищо друго, Финални думи, Последен адрес и др. Всъщност почти всички нейни стари песни правят много гледания в Ютуб години след премиерата, което е показателно че се помнят и слушат.

От дуетите задължително са ''Първи в сърцето'' и ''Пия за тебе''. :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От дуетите задължително са ''Първи в сърцето'' и ''Пия за тебе''. :3fdb8960598fa63e:

Льони Паришева няма да се появи на концерт. Така че отпада. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ти още ли се надяваш? Жената слуша "Шефката", ти търсиш аргументиран изказ... :3fdb8960598fa63e:

Ако бяха прави за нещо, щях да ги защитя, тъй като винаги се водя от личното си чувство за справедливост. Тъй като напоследък са нетърпимо противни в отношението и демонстрациите си, ще видят, че аз не съм Слав и мога да ги сложа доста набързо по местата им! Дадох им достатъчно толеранс и време - промяна никаква. Това приключи!

Този път наистина раздвижи форума, хаха

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ти още ли се надяваш? Жената слуша "Шефката", ти търсиш аргументиран изказ... :3fdb8960598fa63e:

Ако бяха прави за нещо, щях да ги защитя, тъй като винаги се водя от личното си чувство за справедливост. Тъй като напоследък са нетърпимо противни в отношението и демонстрациите си, ще видят, че аз не съм Слав и мога да ги сложа доста набързо по местата им! Дадох им достатъчно толеранс и време - промяна никаква. Това приключи!

Мачкай ги като валяк! Любимката им отдавна е свикнала да я мачкат сега е времето и фенчетата й да го изпитат!

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Стела направо съсипа терапевтиращата откачалница. Стелито, уж проста била, уж все мълчала и използвала заучени фрази, а последните й няколко коментара просто съсипаха Янева.

 

Пишман терапевтката пак продължава да не говори по същество, не отговаря на репликите в цитатите, които цитира и си лее отвратителната злоба както винаги.

 

Янева - тотална излагация днес.

 

Стела - едни от най-истинските и съдържателни постове някога.

 

Няма да го признаят обаче. Ще й лижат диагностицивния гъз на злобата, да не се обърне случайно и срещу тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мачкай ги като валяк! Любимката им отдавна е свикнала да я мачкат сега е времето и фенчетата й да го изпитат!
Е, не смятам, че Галена я "мачкат", просто тази година не направи хубава и категорична песен. Може догодина да се отчете!

Ето това е страхотно!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

-А., коментирай че след месец Преси прави 15 години на сцена, а вълнува наравно с младите тийн сензации. ГИК след толкова време на сцена, отдавна бяха зад борда. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Стела направо съсипа терапевтиращата откачалница. Стелито, уж проста била, уж все мълчала и използвала заучени фрази, а последните й няколко коментара просто съсипаха Янева.

 

Пишман терапветката пак продължава да не говори по същество, не отговаря на репликите в цитатите, които цитира и си лее отвратителната злоба както винаги.

 

Янева - тотална излагация днес.

 

Стела - едни от най-истинските и съдържателни постове някога.

 

Няма да го признаят обаче. Ще й лижат диагностицивния гъз на злобата, да не се обърне случайно и срещу тях.

Аз нямам абсолютно никакъв страх от Янева или от който и да е било в този форум.Когато се е налагало съм спорил с нея за Андреа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Стела направо съсипа терапевтиращата откачалница. Стелито, уж проста била, уж все мълчала и използвала заучени фрази, а последните й няколко коментара просто съсипаха Янева.

 

Пишман терапевтката пак продължава да не говори по същество, не отговаря на репликите в цитатите, които цитира и си лее отвратителната злоба както винаги.

 

Янева - тотална излагация днес.

 

Стела - едни от най-истинските и съдържателни постове някога.

 

Няма да го признаят обаче. Ще й лижат диагностицивния гъз на злобата, да не се обърне случайно и срещу тях.

Съсипан звучиш ти, раздавайки малкото епитети, които владееш, разбира се - не на място.

Личи си на кой му пука и му е важно, обаче, кой как изглежда във форума, дали се излага, кой кого победил и т.н. Очевидно живееш за форума и позицията си тук! Е, тя от днес ще бъде сериозно разклатена, тъй като не знаеш изобщо с кого си имаш работа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз нямам абсолютно никакъв страх от Янева или от който и да е било в този форум.Когато се е налагало съм спорил с нея за Андреа.

 

Аз изобщо нямам работа с тебе. Дерзай си, както си знаеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това кючече на Ванча по-ме кефи! :Vishenka_05:

 

А и тук пее страхотно!

 

Тия дни мернах много як микс на Ванча пред Александър Невски - само кючеци! И много добре ги изпя.

После пък даваха някакъв репортаж от Лондон, покачи Стояна на някакво възвишение да се екзалтира пред хората :D :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, не смятам, че Галена я "мачкат", просто тази година не направи хубава и категорична песен. Може догодина да се отчете!

Ето това е страхотно!

 

Мачкат я,мачкат.Преди бяха Андрю и Преслава,а сега само втората.Е,предвид факта,че й Галс искаше да пробие на Балканите сигурно си къса косите,че англоезичните бози на Андра стават все по-успешни. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

-А., коментирай че след месец Преси прави 15 години на сцена, а вълнува наравно с младите тийн сензации. ГИК след толкова време на сцена, отдавна бяха зад борда. :3fdb8960598fa63e:

Ами Преслава стана звезда на 20 за разлика от другите и лесно се адаптира. Не можем да кажем същото за ГИК. В един момент почнаха да обръщат много внимание на визията и тя взе, че се промени коренно - евала за което. И най-важното при нея е, че винаги е била комерсиална, но си остана вярна на чалгата. Когато във всяка втора песен се рапираше тя не го правеше. Според мен още дълго време ще мачка.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Съсипан звучиш ти, раздавайки малкото епитети, които владееш, разбира се - не на място.

Личи си на кой му пука, обаче, кой ка изглежда във форума, дали се излага, кой кого победил и т.н. Очевидно живееш за форума и позицията си тук! Е, тя от днес ще бъде сериозно разклатена, тъй като не знаеш изобщо с кого си имаш работа!

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Ти си противоречиш в две поредни изречения дори. :hahaha:

 

Прочети пак последните 2-3 поста на Стела към теб и пий един Ксанакс най-добре.

 

Откачалка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...