Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Във втори коментар обсъждаш отношенията ми с други хора без да си много запозната. Голямо желание имате да станем врагове явно... Голям анализатор си на човешките отношения и умове. Самата ти не се ли заяждаше с Ванчо, а сега скачаш, като майка орлица да го защитаваш. Същото се отнася и за Слави. Ама, дааа.. сори, ти не се заяждаш с хората, ти терапевтираш. На наградите ще помоля Фаст да ти даде специална награда за Терапевт на Рамания. :Vishenka_05:

А аз ще помоля да ти дадат служебно Клеветник на годината - чакам да се обосновеш.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Във втори коментар обсъждаш отношенията ми с други хора без да си много запозната. Голямо желание имате да станем врагове явно... Голям анализатор си на човешките отношения и умове. Самата ти не се ли заяждаше с Ванчо, а сега скачаш, като майка орлица да го защитаваш. Същото се отнася и за Слави. Ама, дааа.. сори, ти не се заяждаш с хората, ти терапевтираш. На наградите ще помоля Фаст да ти даде специална награда за Терапевт на Рамания. :Vishenka_05:
Кои сме ние, които "имаме" желание да ставате врагове?! :mf_surrender: Нали уж спориш с мен, защо в множествено число? Чак толкова ли те респектирам, та на "Вие"?! :3fdb8960598fa63e:

 

Отношенията с Ванчо съм си оправила отдавна, но така или иначе, никога не съм му казвала "прав ти път". И да, карала съм се със Слав, което не значи, че доживот ще го мразя, или че ще мълча, когато е прав. Нали уж за обективност говорим!

 

А колкото до тия награди - вие с Кондомът говорите твърде много за тях. Тук има нещо, което вменявате на мен, а май си е ваш проблем. Моли който за каквото искаш и не се чувствай длъжна да ми споделяш!

 

Аз и за теб мога да кажа много неща, що се касае до терапевтична или поне консултативна работа, но си твърде безцветна, Слав поне е колоритен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Скандално е, че тази песен не е пята на концерт, а е любима песен на Преслава. Жесток трак, който трябва да бъде изпят в някой подходящ момент и бъде налаган.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно, че Преслава е с по-силна година ... Омг, вие сте се хванали с тази "Шефка" като удавник за сламка.

 

Не се изтриваш > Просто шоу

Обратно в играта > Дай ми любов

Да гори в любов > Феноменален

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фен съм на Галена НО ще разгледам нещата обективно . Поиграх си да почета какво сте писали , видях ,че се е спорело за приеми за концерта и т.н. . Мога да кажа само на всички да го д*хат хитът на 2018 е Грешка беше . Ще помоля всеки които не е бил на концерта да не си дава некомпетентното мнение. Това беше песента с най-силен прием . И сега по същество . Пресовите сте много нагли по-нагли от самата нея . Неможе да претендирате ,че Преслава е със по-силна година от Галена при положение ,че е пуснала 2 проекта ,а Галена 4 . Галена има вторият по прием и вторият най-голям хит тая година следван от Феноменален, Маракеш и Дай ми любов. Уважавайте труда на другите изпълнители !!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Правена съм за ръцете ти" може да е минала и заминала към днешна дата, но преди това да се случи поне година след като излезе се въртя по дискотеките. И абсолютно заслужаваше "Песен на годината". Проблемът е, че Соня Немска няма фенска маса, с малко участия е, DJ-ите не я отразяват и предвид върлите агитки на тези с многото почитатели, Сончето дори най-добрата песен да пусне, то шансът да бъде оценена пред песен на другите е минимален. А въпросната ѝ освен един път изпята на концерт, то втори не е имала. Докато "Кой" например получи сума ти концертни изпълнения, DJ-ите се скъсаха да я въртят, самата песен наистина си е много добра, бих казал най-добрата за последните години, заедно със Сонината, "За да те забравя" на Милко Калайджиев и "Да видя какво е" на Джена, и в комбинация на топ изпълнителите, пеещи я - Галена и Фики, разбира се, че повечето ще предпочетат нея.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Скандално е, че тази песен не е пята на концерт, а е любима песен на Преслава. Жесток трак, който трябва да бъде изпят в някой подходящ момент и бъде налаган.

Брутална музика! Много харесвам тази песен

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Скандално е, че тази песен не е пята на концерт, а е любима песен на Преслава. Жесток трак, който трябва да бъде изпят в някой подходящ момент и бъде налаган.

Ще я чуеш. Това е любимата песен на Преслава. Не пропуска да я пее на участия!

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фен съм на Галена НО ще разгледам нещата обективно . Поиграх си да почета какво сте писали , видях ,че се е спорело за приеми за концерта и т.н. . Мога да кажа само на всички да го д*хат хитът на 2018 е Грешка беше . Ще помоля всеки които не е бил на концерта да не си дава некомпетентното мнение. Това беше песента с най-силен прием . И сега по същество . Пресовите сте много нагли по-нагли от самата нея . Неможе да претендирате ,че Преслава е със по-силна година от Галена при положение ,че е пуснала 2 проекта ,а Галена 4 . Галена има вторият по прием и вторият най-голям хит тая година следван от Феноменален, Маракеш и Дай ми любов. Уважавайте труда на другите изпълнители !!!

По тая логика с най-силна година е Анелия (7 песни), следвана от Ваня и Мария с по 5. Щом качеството не е важно, да гледаме количеството, ок.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще я чуеш. Това е любимата песен на Преслава. Не пропуска да я пее на участия!

 

Мисля че е време на Преси за един хубав самостоятелен концерт. С лекота би напълнила НДК, има фенска маса, хитове. Би било супер, тъкмо ще има малко раздвижване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно, че Преслава е с по-силна година ... Омг, вие сте се хванали с тази "Шефка" като удавник за сламка.

 

Не се изтриваш > Просто шоу

Обратно в играта > Дай ми любов

Да гори в любов > Феноменален

Защо броите Не си изтриваш??

 

Дай ми любов,Маракеш > Обратно в играта

 

Шефката,Феноменален = Да Гори в Любов

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои сме ние, които "имаме" желание да ставате врагове?! :mf_surrender: Нали уж спориш с мен, защо в множествено число? Чак толкова ли те респектирам, та на "Вие"?! :3fdb8960598fa63e:

 

Отношенията с Ванчо съм си оправила отдавна, но така или иначе, никога не съм му казвала "прав ти път". И да, карала съм се със Слав, което не значи, че доживот ще го мразя, или че ще мълча, когато е прав. Нали уж за обективност говорим!

 

А колкото до тия награди - вие с Кондомът говорите твърде много за тях. Тук има нещо, което вменявате на мен, а май си е ваш проблем. Моли който за каквото искаш и не се чувствай длъжна да ми споделяш!

 

Аз и за теб мога да кажа много неща, що се касае до терапевтична или поне консултативна работа, но си твърде безцветна, Слав поне е колоритен!

 

Не ме респектираш, не си придавай важност. Аз си знам защо го казах. ;)

 

Оправила си си отношението с Ванчо и това ти дава право да се месиш на хората в тяхното отношение към него ли? Коя си ти, че да искаш да въртиш хората на пръста си? Не за първи път искаш да командваш и налагаш мнението си. Прави го у вас, тук сме свободни хора с наши мисли и поведение. Все ти нещо не харесваш кой как се държал, кой какво слушал, все анализи правиш и изкарваш хората тъпи и недостойни за свръх особата ти. Това ако не е мания за величие, какво е? Когато спориш с хората правиш всичко възможно да ги смачкаш и да се покажеш като най-умната. Един не четял книги, друг нямал мозъчни гънки... трети друго.

 

Не си хаби силите да ме определяш, не ме вълнува какво мислиш за мен. Пази си капацитета за други хора.

 

За тази вечер достатъчно "блесна". Както ти казваш - нека бъдем добри, идват празници. Не мисля да ти отговарям повече за днес, така че и ти не се хаби да ме анализираш, използвайки заучени фрази от многото прочетени книги. Аз ще си пусна Галенските песни да убия още някоя клетка в мозъка си. Лека нощ и Весели празници!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Анелия годината не е слаба но е факт ,че много се труди и само зоопарк и бръм дадоха плод . Не говорим само за количество ами за комбинация от количество и качество . С намесването ти на Мара показваш само колко си плиткоумен и неадекватен :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля че е време на Преси за един хубав самостоятелен концерт. С лекота би напълнила НДК, има фенска маса, хитове. Би било супер, тъкмо ще има малко раздвижване.

Разбира се, че трябва да го направи. Има толкова хубави песни и хитове. Заслужава да ги припомни. Тя ако беше умна след раждането нямаше да тръгне по участия а щеше да пробва с Арена Армеец, но е мързелива.

Това никога не е пято а гони два милиона.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава няма нужда да си вдига годишната продуктивност. Така с по три песни, но клипирани и обмислени, е идеална. През 2014-2015 нещо се беше стресирала за наградите и бълваше през месец песни - коя с клип, коя със слайдшоу или тв версия ... в резултат на това яки песни като "Стига ти" и "Кажи здравей" останаха недостатъчно реализирани. Да не става досадна и банална като Анелия, все пак.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме респектираш, не си придавай важност. Аз си знам защо го казах. ;)

 

Оправила си си отношението с Ванчо и това ти дава право да се месиш на хората в тяхното отношение към него ли? Коя си ти, че да искаш да въртиш хората на пръста си? Не за първи път искаш да командваш и налагаш мнението си. Прави го у вас, тук сме свободни хора с наши мисли и поведение. Все ти нещо не харесваш кой как се държал, кой какво слушал, все анализи правиш и изкарваш хората тъпи и недостойни за свръх особата ти. Това ако не е мания за величие, какво е? Когато спориш с хората правиш всичко възможно да ги смачкаш и да се покажеш като най-умната. Един не четял книги, друг нямал мозъчни гънки... трети друго.

 

Не си хаби силите да ме определяш, не ме вълнува какво мислиш за мен. Пази си капацитета за други хора.

 

За тази вечер достатъчно "блесна". Както ти казваш - нека бъдем добри, идват празници. Не мисля да ти отговарям повече за днес, така че и ти не се хаби да ме анализираш, използвайки заучени фрази от многото прочетени книги. Аз ще си пусна Галененските песни да убия още някоя клетка в мозъка си. Лека нощ и Весели празници!

Не изглеждаш нито по-добра и смирена, нито по-интелигентна с подобни постове! Не зная и аз защо си правиш труда...

Няма и как по оригинален начин да сложиш точката на един разговор! Това сме го чели вече - скромен репертоар имаш, досущ като Галена.

 

Пък и сили не хабя, за мен си прочетена книга, или вчерашен вестник, ако щеш. Вълнува те много кой какво мисли за теб, но дори не си овладяла умението да си признаваш. Нарича се доблест!

Не очаквай лицемерно да ти пожелавам лека нощ и весели празници!

 

Ето хубава песен на Галена, за да не ти изчезне мозъка съвсем, че е дефицитна стока у вас!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо броите Не си изтриваш??

 

Дай ми любов,Маракеш > Обратно в играта

 

Шефката,Феноменален = Да Гори в Любов

 

Във връзка с адекватното сравнение ще кажа ,,ПИТАМ ИМА ЛИ ТАКИВА СИЛНИ КАПКИ ЗА ОЧИ,, . Иди се прегледай за перде на очите положението е сериозно .

 

Обратно в играта = Маракеш

Шефката > Да гори

Феноменален и Дай ми любов бонус

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...