Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Много е яко как феновете на Преси не са гласували за Галена в категориите за Певица на годината. Уникални! :Vishenka_05:

 

Не били заслепени, не им липсвала обективност. Дори не им е неудобно от собственото им злетачество. Смятай каква болка причинява Галена. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Сега кой чий живот обсъжда. :3fdb8960598fa63e:

Аз обсъждам поведението ти тук. Извън форума около теб просто няма и какво да се обсъжда :confused:

 

Дългове към кого имам? Не знаех. Но след като ти си запознат - плати ги. Коледен реванш :th_up:

 

 

Казах ЛЕКА НОЩ. Не ме оставяш да прекратя излишния диалог дори. После ще кажеш как все аз търся вниманието ти.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е яко как феновете на Преси не са гласували за Галена в категориите за Певица на годината. Уникални! :Vishenka_05:

 

То пък щото Галенините се късате да номинирате Преслава. Някои от вас номинират Просто шоу втора поредна година... Да очакваме ли да я номинирате и през 2019 :1000 (29):

 

Всеки да гласува както сметне за добре. И без това никога в този форум не се е гласувало наистина обективно. Всеки гласува според предпочитания си, а често по антивот... Някои дори броят първоп гласовете, за да не гласуват за преките конкуренти на фаворитите си. Тук сме си болен до болен :notworthy:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

То пък щото Галенините се късате да номинирате Преслава. Някои от вас номинират Просто шоу втора поредна година... Да очакваме ли да я номинирате и през 2019 :1000 (29):

 

Всеки да гласува както сметне за добре. И без това никога в този форум не се е гласувало наистина обективно. Всеки гласува според предпочитания си, а често по антивот... Някои дори броят първоп гласовете, за да не гласуват за преките конкуренти на фаворитите си. Тук сме си болен до болен :notworthy:

 

Преслава няма с какво да се номинира, освен с Да гори в любов. Галена има Маракеш, която може да бъда достойна за клип, артистично и дует. Феноменален - за песен, клип, артистично. Дай ми любов - клип, Шефката - дискотечен хит, песен, feat и тн.

И това са хора, които претендират, че са обективни, а са заслепени от собствената си злоба. Не, мерси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави, колко пъти трябва да бъдеш предупреден да не се впускаш в нищене на личния живот на потребителите? Ти от дума не разбираш ли? Провокаторът тази вечер за пореден път си ти, но и Kondomcho не ти остана длъжен. Затова наказание и за двамата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лорена - Певица на годината ! :Vishenka_05:

 

Това ми стана втората любима песен на Лорена след "Нищо".

 

Моя топ на Лора изглежда така:

 

1. Нищо

2. Грешка

3. Все ми е тая

4. Ако можеш

 

Другите не ги слушам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ми стана втората любима песен на Лорена след "Нищо".

 

Моя топ на Лора изглежда така:

 

1. Нищо

2. Грешка

3. Все ми е тая

4. Ако можеш

 

Другите не ги слушам.

 

 

1.Жена за Лудницата

2.Нищо

3.Все ми тая

4.Грешка

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Събота:

 

(забележете кои са единствените песни с покачвания) :)

 

1. Слави и Криско 137К (-6%)

 

2. Денис Теофиков 124К (-5%)

 

3. Галена 112К (-3%)

 

4. Джена 108К (-3%)

 

5. Цветелина и Денис: 98К (+1%)

 

6. Преслава 83К (+4%)

 

7. Деси Слава и Фики 77К (=)

 

8. Емануела 75К (-7%)

 

9. Тони Стораро и Галена 74К (+25%)

 

10. Галин 69К (-9%)

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Събота:

 

(забележете кои са единствените песни с покачвания) :)

 

1. Слави и Криско 137К (-6%)

 

2. Денис Теофиков 124К (-5%)

 

3. Галена 112К (-3%)

 

4. Джена 108К (-3%)

 

5. Цветелина и Денис: 98К (+1%)

 

6. Преслава 83К (+4%)

 

7. Деси Слава и Фики 77К (=)

 

8. Емануела 75К (-7%)

 

9. Тони Стораро и Галена 74К (+25%)

 

10. Галин 69К (-9%)

 

Лорена защо прави толко малко гледания , а е тотален хит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи в дискотеката пускаха най-много Галена:

 

"Dj-я ме издаде", "Феноменален", "Просто шоу", "The Boss", "Кой", "Шефката", "Дай ми любов".

 

Хората все още избухват на "Просто шоу", голям дискотечен хит е. За "Феноменален" и "Шефката" няма нужда да казвам - пръскат!

 

Преслава с ремикс на "Да гори в любов" в началото и после пуснаха "Не се изтриваш". Джена пуснаха 2 пъти с новата и един път "Хулиган". Алисия с дуетите с Константин, Илиян и Тони Стораро по веднъж + "Запали". Емануела с "Направи така" веднъж.

 

Всички с изключение на Галена и Алисия ги въртят с по 1-2 песни и то по веднъж, много рядко 2 пъти. Галена с цели 7 песни за 1 вечер - това я прави бетон като клубната лидерка. Няма друга на която да пускат толкова много песни и такова разнообразие. И най-важното е, че хората се кефят, дори на по-старите песни, макар, че тук твърдите, че са забравени. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лорена защо прави толко малко гледания , а е тотален хит!

 

Western беше споменал, че песента не излиза в предложения, ако не си я слушал често или изобщо и не си логнат в тубата. Идентичен случай като с "Феноменален" на Галена. Първите седмици имаше същия проблем. Може да е това.

 

Снощи в дискотеката пускаха най-много Галена:

 

"Dj-я ме издаде", "Феноменален", "Просто шоу", "The Boss", "Кой", "Шефката", "Дай ми любов".

 

Хората все още избухват на "Просто шоу", голям дискотечен хит е. За "Феноменален" и "Шефката" няма нужда да казвам - пръскат!

 

Преслава с ремикс на "Да гори в любов" в началото и после пуснаха "Не се изтриваш". Джена пуснаха 2 пъти с новата и един път "Хулиган". Алисия с дуетите с Константин, Илиян и Тони Стораро по веднъж + "Запали". Емануела с "Направи така" веднъж.

 

Всички с изключение на Галена и Алисия ги въртят с по 1-2 песни и то по веднъж, много рядко 2 пъти. Галена с цели 7 песни за 1 вечер - това я прави бетон като клубната лидерка. Няма друга на която да пускат толкова много песни и такова разнообразие. И най-важното е, че хората се кефят, дори на по-старите песни, макар, че тук твърдите, че са забравени. Vishenka_05.gif

Това напомня на онова клипче, дето Фиклена го беше пуснал - "Галена диктува чалгата в България". Залязла била? 3fdb8960598fa63e.gif

 

Хитовете на зимата явно са при Галена и Джена, като откъм интерес в Интернет засега "Феноменален" надделява.

 

А "Шефката" вчера дори е изпреварила Галин по гледания. :spam_laser: И е наравно с новата песен на сочената за лидерка Емануела.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това напомня на онова клипче, дето Фиклена го беше пуснал - "Галена диктува чалгата в България". Залязла била? 3fdb8960598fa63e.gif

 

Хитовете на зимата явно са при Галена и Джена, като откъм интерес в Интернет засега "Феноменален" надделява.

 

А "Шефката" вчера дори е изпреварила Галин по гледания. :spam_laser: И е наравно с новата песен на сочената за лидерка Емануела.

 

"Шефката" се разгърна във времето и ще си остане за дълго, аз съм доволна от този факт. Нацелиха песен точно за купони и партита. Сега покрай фирмените партита ще се слуша много.

 

Снощи пуснаха и дуета на Деса с Фики, но нямаше избухване. Много мангалски звучи в диско. :1000 (29):

 

На Джена песента много се харесва, наистина е хит. В началото аз не я харесах, но после ме зариби и сега ми е в топа. При Еманеула нещата не стоят така. Първоначално ми се струваше, че ще е голям хит, но тя много бързо отшумя. Паднаха гледанията и не се задържа. Аз харесвам песента, но взе да ми омръзва. На Галин е по-голям хит.

 

От последнете песни май "Феноменален" е най-стабилна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости. Не ги помнела... Това ли измисли. :1000 (29):

Няма да пуснат Моро му,която е единствения в последните години голям самостоятелен хит на Галена,а ще пуснат Дж-я ме издаде и Дъ босс.Като ще лъжеш поне лъжи с истински хитове на Галена. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да пуснат Моро му,която е единствения в последните години голям самостоятелен хит на Галена,а ще пуснат Дж-я ме издаде и Дъ босс.Като ще лъжеш поне лъжи с истински хитове на Галена. :1000 (29):

 

Ами точно така беше. Дж-я ме издаде беше по в началото. Аз също се изненадах, че ги пуснаха, но не си измислям. Защо според теб ще лъжа точно за тези песни? Ако искаш вярвай, тук много други хора също са споделяли по колко пъти се пуска Галена, качвали са достатъчно сторита и клипчета. Ти мисли каквото си искаш. В какъв свят живееш? Не всички си измисляме разни неща и да ги пишем по форумите. Още по-малко бих си измисляла за песни за да изпъкне Галена. Не съм в 3-ти клас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...