Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Разбрахте ли, че има възможност Камелия да изяде дръвцето? :roll1:

 

Написах коментар под клипа на Габриела Пейчев, че според мен оригинала е на Пасхалис Терзис, а сърбите само са направили друг аранжимент и въпросния Pera Stokanovic започна да ми отговаря, като каза, че Камелия ще бъде съдена за тази кражба.Даже човека си е помислил че Камелия си пише сама коментарите от моя профил хахах

Аз му отговорих, че Камелия няма нужда да коментира, защото в момента най-големия балкански хит е нейната песен и тоя почна да сипе обиди по Камелия хаха Била анонимна певица дори в собствената си държава и добре че бил тоя филм, та хората да чуят за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава би трябвало и Лепа Брена да гризне дървото, или тя си е платила правата?

 

Мисля, че не е. Може този шебек просто да се плюнчи излишно. И все пак - ще е голям скандал да осъдят Камелия за най-големия й хит, ще пада шоу. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че не е. Може този шебек просто да се плюнчи излишно. И все пак - ще е голям скандал да осъдят Камелия за най-големия й хит, ще пада шоу. :3fdb8960598fa63e:

 

Трябва сега някой да й пише да я стресира малко, че се канят да я съдят. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва сега някой да й пише да я стресира малко, че се канят да я съдят. :1000 (29):

 

Сръбският композитор е полудял от завист, че версията на Камелия тресе цяла Югославия в момента. Прави се, че едва ли не сега разбира за кражбата. Ами, че Камелия беше гост-изпълнител на концерта на Лепа Брена в Пловдив преди години и половина, пя си "Луда по тебе"....

 

Но няма да е зле някой от милионите й да потече към икономиката на Сърбия, белким и serbotinche се облажи. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че тя "Моро му" почти 2 години след премиерата се пее повече от фенове на югофолка отколкото "Не се изтриваш", когато беше пресен хит. 1000%20(29).gif

 

В залата се чуваше още по-силно как пеят. И трябва да отбележа, че хората бяха смесени, имаше много младежи, но имаше и хора на средна възраст. И, да, повечето хора в залата се предполага, че не са чак такива фенове на Бг фолка.

 

Трябваше обаче да извика Тони и да забият "Шефката", вместо да вика горилата Фики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Излиза ви, защото ств я слушали. Влезте в режим инкогнито и няма да ви излезе никъде :1000 (21):

 

"Името ти" е по същия начин, откакто е излезнала. Явно има някакви настройки или алгоритми, които правят така нещата в youtube. Дано на Лорена се оправи. По същата логика по някое време (след 5-6-7 месеца) започват да излизат разни песни отстрани (като "Обратно в играта" например) и започвата да генерират повече гледания. Доста youtuber-и се оплакват от алгоритъма на youtube,но пък няма и кой да отговори какъв е точно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми последвай го, не е като да се плаща... :1000 (30): а и има доста по-освободени кадри, отколкото в клипа на Муцито. :Vishenka_05:

Това ли е гаджето на Здравко Мандаджиев? :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Galena & Silver / Coming soon/

28827436_10156072933936276_872402064786943777_o.jpg

 

555565-143-880x509-3-696x403.png

 

Силвър отсече! Нарече Галена кралица!

http://green-news.bg/silver-otseche-nareche-galena-kralica/

Ще направи голяма грешка да направи песен с тоя навсякъде да се пъхне аман..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...