Jump to content



Online: Джена - Яко ми е


Препоръчани коментари

  • Отговори 50
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Развали оригинала.

На светлинни години е от нашата и като заряд, и като клип. Тръгнала Джена да се прави на модерна и тя, ама с балната рокля, токчетата и позите. Абсурдно е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пръска! Ебати якото звучене! :phpgrin2: :phpgrin2: От поп фолк и следа няма.

 

И точно в това е проблема, поне за мен.

Джена беше една от най-хитове певици преди да започне да се прави на Гери-Никол.

Незнам защо продължава да прави подобен стил песни, просто не и отиват.

thank y next.. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко несвойствено за Джена да пуска нова песен 40 дни след последната. Нещо се е уплашила май.

Оригиналът ми харесва повече от нейната версия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако го пуска за експеримент и не очаква хит-окей,но ако има други очаквания няма как да стане.С Хулиган й се получи заради яката мелодия,но с това тук едва ли..текстът ми звучи като смесица от фейсбук лафчета и "Напрао ги убивам".Крайно време е да спре да работи с Оцко,отдавна се изтърка. Очакваме догодина новото парче. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На първо слушане бях пълен потрес :roll1: Текстът просто е една голяма пародия, съчинени рими от немай накъде. Джени иначе изглежда добре, има готина енергия самото изпълнение и от там може би идва зарибявката. Иначе ако тръгнеш детайлно да коментираш, проектът е абсурден. Май се е опитала да направи Спри да ми досаждаш 2.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена не пусна ли вчера песен?

 

Това е втора версия на Хулиган, яка е, но не мисля, че ще стигне успеха ѝ.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...