Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Чак пък срам. Публиката и пляскаше, интонираше правилно. Половината ни топ певици са със същите гласови данни.

А тази дебелата лесбийка в средата ми иде да я перна с нещо в тила. Бахти противното...

 

Абсолютен срам е, няма нищо общо с правилно интониране особено на първата песен.Неслучайно я попиляха, а точно ''тази дебелата лесбийка'' слага в малкия си джоб целия им жанр, че даже и половината наши чалгарки ..неслучайно е толкова уважаван изпълнител при тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

За кеф и фантазия, и малко разнообразиЯ. :happyppl: Доволен?

Да :Vishenka_05:

Само, че това не е дуетна песен за разлика от "Шефката". Защо ми изкарваш песен в която Галена има 2 думи?

И двете песни са си чист фючъринг.А и не мисля, че е кой знае какъв хит.На фона на "Да гори в любов", "Бръм" и "Купих ти сърце" просто си бледнее.За сезонен хит съм по-съгласен.Отделно и като гледания не е кой знае какво, дори първата версия на песента за България /на Фентъзи/ има 12 милиона..

Така, че Галче си остава с "Дай ми любов" и "Маракеш", които незнайно защо дори не се превърнаха в сезонни хитове, а и двете парчета са страшно добри и са в личния ми топ 10 по слушаемост.

СЕГА РАЗБРА ЛИ ?

Не. :1000 (29):

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

А и не мисля, че е кой знае какъв хит.На фона на "Да гори в любов", "Бръм" и "Купих ти сърце" просто си бледнее.За сезонен хит съм по-съгласен.

Тя песента може да не е баш дует на Галена, но с тва твърдение се изложи. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето го най-запомнящото се представяне на Галена:

А въпроса към днешна дата е дали се сбъдна желанието на Галена за половината любов от феновете на Преслава? :Vishenka_05:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

От всички клипове ли броиш, защото в официалния клип има само 39 хиляди. В тази връзка се съмнявам другите клипове да са събрали 60 хиляди.

 

В popnable вече се броят дневните гледания, така че манипулациите няма да работят вече. :whistling:

 

Разбира се, че броим от всички клипове с над 50К. Те са няколко основни, които генерират трафик. Линковете за тях можеш да откриеш в темата на Галена. За какви манипулации говориш, след като всеки потребител е свободен да иде да и сметне данните, отнема 2 минути.

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цялото това отрицание която правите към гледанията на "Шефката" няма да променят тяхната бройка и това, че са напълно РЕАЛНИ гледания направени от потребители. Няма значение дали са в официален канал или не. Гледан ли е клипа? Гледан е, да! Не сте вие хората които да казвате дали да ги броим или не. Даже се радвайте, че броим само тези над 50К, защото иначе резултата съвсем няма да ви хареса.

Вместо да се радвате, че жанра има хитове, вие се заяждате и отричате. Сори, че гледанията на любимките ви не отговарят на на това какви хитове изкарвате песните им. При Галена и Тони всичко е точно. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че броим от всички клипове с над 50К. Те са няколко основни, които генерират трафик. Линковете за тях можеш да откриеш в темата на Галена. За какви манипулации говориш, след като всеки потребител е свободен да иде да и сметне данните, отнема 2 минути.

 

 

24Oct - 4Nov = 10 дни

6.216 mln 6.572 mln = 356K

356K/10 = 35K / day

 

4.361 mln 4.729 mln = 368K

368K/10 = 36K/ day

 

Другите имат незначителни гледания. Така като гледам няма начин да прави 100К на ден от всички клипове.

 

А от официалния, в събота вечер, прави 39К, а в петък има 31К.

 

 

 

 

Едно е 100к, друго е 70К.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От всички клипове ли броиш, защото в официалния клип има само 39 хиляди. В тази връзка се съмнявам другите клипове да са събрали 60 хиляди.

 

В popnable вече се броят дневните гледания, така че манипулациите няма да работят вече. :whistling:

Да, Почти 30 хиляди си прави.

Което си е ок, според мен ще ги задържи дълго време.

 

Ами забележи - Ти си, коята е само със снимка, прави по над 20к на ден - Луда по теб - от 3 клипа по 30-35к на ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя песента може да не е баш дует на Галена, но с тва твърдение се изложи. :1000 (29):

 

А какво е? Традиционен фийт ли е? Защото фийт изпълнителят в такива проекти по принцип има 2-3 реда текст. Галена има 15 реда и пее почти половината текст в песента.

 

За масовия българин песента се възприема като дует.

 

Ама не участвала в клипа. Е и? Това си е по нейно желание. Ние музика ли слушаме или гледаме кинематография?

 

То ако, става на въпрос, клип изобщо няма, а някаква лайв версия. 60% от трафика идва от клипчета със снимка.

 

Когато Преслава превръща сладшоута в мегахитове - може и се толерира. Когато Галена има равно участие в подобен успех, тук дружно серат кръв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

24Oct - 4Nov = 10 дни

6.216 mln 6.572 mln = 356K

356K/10 = 35K / day

 

4.361 mln 4.729 mln = 368K

368K/10 = 36K/ day

 

Другите имат незначителни гледания. Така като гледам няма начин да прави 100К на ден от всички клипове.

 

А от официалния, в събота вечер, прави 39К, а в петък има 31К.

Едно е 100к, друго е 70К.

 

Само, че няма да ви мине номера да броите само двата клипа. Значителни или не, те са факт!

Link to comment
Сподели в други сайтове

24Oct - 4Nov = 10 дни

6.216 mln 6.572 mln = 356K

356K/10 = 35K / day

 

4.361 mln 4.729 mln = 368K

368K/10 = 36K/ day

 

Другите имат незначителни гледания. Така като гледам няма начин да прави 100К на ден от всички клипове.

 

А от официалния, в събота вечер, прави 39К, а в петък има 31К.

 

 

 

 

Едно е 100к, друго е 70К.

 

Виж сега, господине. Влез ми в профила, виж ми постовете от предните 2-3 дни и забележи кога обявявам, че песента е направила 13 милиона. Снощи, като ги засякох, бяха 13 милиона 100 и нещо хиляди.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже мой , излезте от този филм “Шефката” хванали сте се за нея като удавник. Жалки сте ,не виждам самостоятелните хитове на Галена , къде са? Къде са песни като “Пак ли” , “Спри ме” ,”Моро му” и т.н. престанете с тая шефка това не е песен на Галена , това е песен на Стораро в която Галена е фт. Тогава да броим и на Магда новата на Галена. Много добре знаете,че Галена е издишала тая година и понеделник ако не пусне силна песен отпада от топ 5 напълно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво е? Традиционен фийт ли е? Защото фийт изпълнителят в такива проекти по принцип има 2-3 реда текст. Галена има 15 реда и пее почти половината текст в песента.

 

За масовия българин песента се възприема като дует.

 

Ама не участвала в клипа. Е и? Това си е по нейно желание. Ние музика ли слушаме или гледаме кинематография?

 

То ако, става на въпрос, клип изобщо няма, а някаква лайв версия. 60% от трафика идва от клипчета със снимка.

 

Когато Преслава превръща сладшоута в мегахитове - може и се толерира. Когато Галена има равно участие в подобен успех, тук дружно серат кръв.

 

Така е. Но пък не може да се отрече, че ако гледаме дневните гледания, Жалка има 3 песни в топ 100, и трите са фийч с Деса, Стораро и Янева.

 

Също така не можем да изключим факта, че нейното появяване в песента на Магда не беше достатъчно да стане хит. Така че участието на Жалена не винаги води до трафик. Всички кючеци на Стораро са многомилионни.

 

А и признай си: надуваш умишлено балона, хвърляйки че била правила 100К, което не е вярно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само, че няма да ви мине номера да броите само двата клипа. Значителни или не, те са факт!

 

От другите има 20к за 10 дни. Какво има да им броиш на тях?

 

Виж сега, господине. Влез ми в профила, виж ми постовете от предните 2-3 дни и забележи кога обявявам, че песента е направила 13 милиона. Снощи, като ги засякох, бяха 13 милиона 100 и нещо хиляди.

 

 

Ами аз нали тях гледам и оттам ти копирам. 13,1млн от днес и 12,4 млн от 24 Октомври. Пак прави 70К на ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е. Но пък не може да се отрече, че ако гледаме дневните гледания, Жалка има 3 песни в топ 100, и трите са фийч с Деса, Стораро и Янева.

 

Също така не можем да изключим факта, че нейното появяване в песента на Магда не беше достатъчно да стане хит. Така че участието на Жалена не винаги води до трафик. Всички кючеци на Стораро са многомилионни.

А и признай си: надуваш умишлено балона, хвърляйки че била правила 100К, което не е вярно!

 

2 лъжи в един пост.

 

Имаш червено петно на бельото отзад. :dontknow:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...