Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Галенините фенове разбиват с простотия. Досущ като психически разбитата им от комплекси и безсилие любимка.

 

Не повече от сложилите перманентни розАвите очила фенове на изчерпалата се от поне вече 2 петилетки гражданка на Толбухин бившата Петя.

 

Така че бейбе бейбе да сме квит ...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не само Ивана призовава към гледане към небето :D

 

Рени Гайтанджиева

20 de outubro às 18:39 ·

Погледнете към небето! Една от звездите съм аз, а всички други - любовта ми към вас!💓💓💓

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не само Ивана призовава към гледане към небето :D

 

Рени Гайтанджиева

20 de outubro аs 18:39 ·

Погледнете към небето! Една от звездите съм аз, а всички други - любовта ми към вас!������

 

:mf_surrender:

 

1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Егати клишетата, егати чудото. Тази отдавна дава индикации, че е бавна, а сега гледам е почнала да облъчва с цитати от детски лексикон. Ти си роза, ти си мед, ти си щастие за мен.

 

@Lelqtian

 

Благодаря за поздрава от снощи. Следващия път, като видя онзи тюфлек, дето заплюх за Стела, на който постнах снимка тук преди време, ще опитам да запиша клипче, с което да ти върна поздрава. :3fdb8960598fa63e: Да видиш какво значи изкушение. Аз и вчера опитах, но се озърташе подозрително и рискувах да ме види.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender:

 

1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Егати клишетата, егати чудото. Тази отдавна дава индикации, че е бавна, а сега гледам е почнала да облъчва с цитати от детски лексикон. Ти си роза, ти си мед, ти си щастие за мен.

 

@Lelqtian

 

Благодаря за поздрава от снощи. Следващия път, като видя онзи тюфлек, дето заплюх за Стела, на който постнах снимка тук преди време, ще опитам да запиша клипче, с което да ти върна поздрава. :3fdb8960598fa63e: Да видиш какво значи изкушение. Аз и вчера опитах, но се озърташе подозрително и рискувах да ме види.

И да те види, какво ти пука? Подпирай си телефона у брадичката и се прави на замислен, докато го снимаш. Любим номер ми е.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да те види, какво ти пука? Подпирай си телефона у брадичката и се прави на замислен, докато го снимаш. Любим номер ми е.

 

Ще се почувства зле, а не искам толкова очевидно да ставам причина за това. Ще се правя на папарак, то се е видяло.

 

Филмирах се btw, че по някакъв странен начин мои недоброжелатели от тук са го издирили и са му казали, че поствам негови снимки из Интернет. Известно време се държеше странно, демонстративно не ми говореше... до вчера, когато събра смелост и ме заговори с усмивчица ала толбухинска Ехидна. Та се успокоих малко. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За един месец Преси ще преполови гледанията на Шефката. :Vishenka_05:

 

Да гори в лайна тая мръсна кикимора селска. Ще й направя заклинание за хронично разстройство, като ходи по участия да се насира, да цвърчииииии, да има.... :3fdb8960598fa63e: :phpgrin2:

 

Толкова ме накараха да я намразя лунатичните й фенове като Фаст и Кели, че не е истина. Мръсен боклук. :aj:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да гори в лайна тая мръсна кикимора селска. Ще й направя заклинание за хронично разстройство, като ходи по участия да се насира, да цвърчииииии, да има.... :3fdb8960598fa63e: :phpgrin2:

 

Толкова ме накараха да я намразя лунатичните й фенове като Фаст и Кели, че не е истина. Мръсен боклук. :aj:

Вие сте също толкова досадни с Шефката. Поне Пресовите имат основание да се радват и да натякват успеха на Преслава, за разлика от Галеновите, които трябва да се скатаят в някоя дупка и да не излизат докато Галя не изкара някоя свястна песен. Видяхме я, че може да е оригинална, различна и да експериментира, сега да я видим дали може да направи хит, че от Моро му насам никва я няма, Преса я мачка по всички параграфи.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да гори в лайна тая мръсна кикимора селска. Ще й направя заклинание за хронично разстройство, като ходи по участия да се насира, да цвърчииииии, да има.... :3fdb8960598fa63e: :phpgrin2:

 

Толкова ме накараха да я намразя лунатичните й фенове като Фаст и Кели, че не е истина. Мръсен боклук. :aj:

 

Кефиш ме сладур хахах ах тая Преси ви изяде от нерви хахах много ми е смешно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да гори в лайна тая мръсна кикимора селска. Ще й направя заклинание за хронично разстройство, като ходи по участия да се насира, да цвърчииииии, да има.... :3fdb8960598fa63e: :phpgrin2:

 

Толкова ме накараха да я намразя лунатичните й фенове като Фаст и Кели, че не е истина. Мръсен боклук. :aj:

Ммм,да. Тук определено усещам нужда от кърпички и ножчета. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие сте също толкова досадни с Шефката. Поне Пресовите имат основание да се радват и да натякват успеха на Преслава, за разлика от Галеновите, които трябва да се скатаят в някоя дупка и да не излизат докато Галя не изкара някоя свястна песен. Видяхме я, че може да е оригинална, различна и да експериментира, сега да я видим дали може да направи хит, че от Моро му насам никва я няма, Преса я мачка по всички параграфи.

 

Да напомням ли, че точно ти до скоро също беше сред така наречените Галенови и сам негодуваше срещу Пресините неправди и фенски лунатизъм? Един от проблемите на вашата зодия е, че не сте устойчиви в нищо - нито в нагласите си, нито в убежденията си, нямате твърд характер.

 

Галена от Моро Му насам има хит, който овърша всички дискотеки в продължение на почти половин година, с много по-мощна реакция от тази на "Обратно в играта". На следващия й сингъл "Дай ми любов" също се избухва подобаващо, въпреки малкото гледания и факта, че не е типична чалга. Тя и "Нищо" на Лорена има малко трафик, само че, който се интересува от попфолк знае, че това е един от хитовете на годината.

 

Изобщо да не ми се изтъкват някакви съмнителни успехи и рекорди, невиждани в чалгата и неповторени дори от самата пишман-рекордьорка... Видяхме реакцията на големия мегахит-рекордьор на последния концерт. После тук нейната шайка се чудят как да я оправдаят - налбъскан бил текста, незепавеама била. Да не сме й ние виновни, че бил наблъскан текста? Като е незапеваема как блъскаше по половин милион гледания на ден в продължение на близо 10 дни? Въпроси, на които няма да получим отговори...

 

Кефиш ме сладур хахах ах тая Преси ви изяде от нерви хахах много ми е смешно.

 

Пич, Преслава винаги до известна степен съм я харесвал, а до 2012 дори повече от Галена. Признавам й успехите.

 

Но ние длъжни ли сме да търпим гадни подмятания, че едва ли не на Галена й се падало баща й да умре млад и тя да страда, защото преди не знам си колко години била снимала клип със скелети?? Това нормално изказване ли е?

 

Другият й фен пък ще претърси света, за да открие класация, според чиито правила и точкови системи Галена да е в дъното.

 

Тези двамата ме карат страшно да излобявам срещу самата изпълнителка, а от вашата група има и свестни хора като Blueberry и Starboy, които не са заслепени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че има толкова лоши хора, които заради един гнусен кючек на Тони Стораро, са готови да обиждат, да се карат и да кълнат за смърт и болести потребители наред... Лошотията ходи по хората, а самотата е тяхното наказание за век и веков...

 

 

Дори нормалните Галенови се отвращават.

 

И защо все още има хора, които са свидетели на това, че модератор си позволява да обижда ежедневно потребители, а когато я наврат в миша дупка без обиди, си позволява да злоупотребява с правата си. Не случайно нормалните се отказаха от правата си още миналата година и сега всички трябва да търпим комплексите на едно незадоволено момиченце от провинцията.

 

Живота е много повече от това да леете злоба и да слушате гнусни кючеци. Направете добро на непознат. Чувството е страхотно. Излезте на слънце, докато все още го има, че зимата идва и депресията ще се засили...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да напомням ли, че точно ти до скоро също беше сред така наречените Галенови и сам негодуваше срещу Пресините неправди и фенски лунатизъм? Един от проблемите на вашата зодия е, че не сте устойчиви в нищо - нито в нагласите си, нито в убежденията си, нямате твърд характер.

 

Галена от Моро Му насам има хит, който овърша всички дискотеки в продължение на почти половин година, с много по-мощна реакция от тази на "Обратно в играта". На следващия й сингъл "Дай ми любов" също се избухва подобаващо, въпреки малкото гледания и факта, че не е типична чалга. Тя и "Нищо" на Лорена има малко трафик, само че, който се интересува от попфолк знае, че това е един от хитовете на годината.

 

Изобщо да не ми се изтъкват някакви съмнителни успехи и рекорди, невиждани в чалгата и неповторени дори от самата пишман-рекордьорка... Видяхме реакцията на големия мегахит-рекордьор на последния концерт. После тук нейната шайка се чудят как да я оправдаят - налбъскан бил текста, незепавеама била. Да не сме й ние виновни, че бил наблъскан текста? Като е незапеваема как блъскаше по половин милион гледания на ден в продължение на близо 10 дни? Въпроси, на които няма да получим отговори...

Няма нужда да ми припомняш нищо, когато е вадила тупалки и е ми е събирала очите с проекти, съм я харесвал и съм я защитавал достатъчно. Но на черното бяло не мога да кажа. Галена вместо да се чуди каква снимка да качва, колко марки да отбелязва и т.н. да вземе да се стегне малко, че положението хич не й е розово. Заприличала е повече на "инстаграм модел" от колкото на певица.

И между другото пресовите са прави за Не се изтриваш- текстът е наблъскан и не може да се пее с цяло гърло, както припева на Моро му. Ти лайва от концерта на Веселина гледал ли си? - първо, че приема е трагичен, второ, че за пореден път си е лепнала лайв запис от студиото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се почувства зле, а не искам толкова очевидно да ставам причина за това. Ще се правя на папарак, то се е видяло.

 

Филмирах се btw, че по някакъв странен начин мои недоброжелатели от тук са го издирили и са му казали, че поствам негови снимки из Интернет. Известно време се държеше странно, демонстративно не ми говореше... до вчера, когато събра смелост и ме заговори с усмивчица ала толбухинска Ехидна. Та се успокоих малко. :3fdb8960598fa63e:

 

А дали са му казали, че си му намерил жена? :3fdb8960598fa63e:

Чакам си клипчето, как ще го правиш е твой проблем. :P

 

Да гори в лайна тая мръсна кикимора селска. Ще й направя заклинание за хронично разстройство, като ходи по участия да се насира, да цвърчииииии, да има.... :3fdb8960598fa63e: :phpgrin2:

 

Толкова ме накараха да я намразя лунатичните й фенове като Фаст и Кели, че не е истина. Мръсен боклук. :aj:

:roll1: :roll1: :1000 (19):

Може да направиш вуду кукла, на която да правиш клизма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие не сте добре наистина, вместо да се радвате, че има хитове от ранга на "Да гори в любов" и "Името ти" вие сте седнали да кълнете, омраза чак... Не сме 2008г., радвайте се, че изобщо жанрът изплува от лайната, в които беше затънал лятото, за фенски войни ще има време като се появят повече от 10 песни, дето да карат хората да си късат дрехите. Засега Петя, Камелия, Галя, Петранка, която изкара хит го бройте за успех, тръгнали да се мразят при все че тези кокошки най-накрая взеха да се опитват да правят нещо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да напомням ли, че точно ти до скоро също беше сред така наречените Галенови и сам негодуваше срещу Пресините неправди и фенски лунатизъм? Един от проблемите на вашата зодия е, че не сте устойчиви в нищо - нито в нагласите си, нито в убежденията си, нямате твърд характер.

 

Галена от Моро Му насам има хит, който овърша всички дискотеки в продължение на почти половин година, с много по-мощна реакция от тази на "Обратно в играта". На следващия й сингъл "Дай ми любов" също се избухва подобаващо, въпреки малкото гледания и факта, че не е типична чалга. Тя и "Нищо" на Лорена има малко трафик, само че, който се интересува от попфолк знае, че това е един от хитовете на годината.

 

Изобщо да не ми се изтъкват някакви съмнителни успехи и рекорди, невиждани в чалгата и неповторени дори от самата пишман-рекордьорка... Видяхме реакцията на големия мегахит-рекордьор на последния концерт. После тук нейната шайка се чудят как да я оправдаят - налбъскан бил текста, незепавеама била. Да не сме й ние виновни, че бил наблъскан текста? Като е незапеваема как блъскаше по половин милион гледания на ден в продължение на близо 10 дни? Въпроси, на които няма да получим отговори...

 

Пич, Преслава винаги до известна степен съм я харесвал, а до 2012 дори повече от Галена. Признавам й успехите.

 

Но ние длъжни ли сме да търпим гадни подмятания, че едва ли не на Галена й се падало баща й да умре млад и тя да страда, защото преди не знам си колко години била снимала клип със скелети?? Това нормално изказване ли е?

 

Другият й фен пък ще претърси света, за да открие класация, според чиито правила и точкови системи Галена да е в дъното.

 

Тези двамата ме карат страшно да излобявам срещу самата изпълнителка, а от вашата група има и свестни хора като Blueberry и Starboy, които не са заслепени.

 

Това и аз не го одобрявам за починалия баща на Галена независимо какъв клип е направила. Живота е такъв,че никой не знае какво ще му се случи утре. Това не е за подигравка.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...