Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Галена готви много ударна песен.. Този път ще размаже! :baaasmiley:

 

Дано е вярно, имам нужда от тупалка от Г. Въпреки, че много пъти излизаш с някаква информация преди излизането на песен, която в повечето случай няма нищо общо с реалността.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Dude, c'mon, know your fake news. You're not old enough to fall for this shit.

 

Dude, ще ме извиняваш, обаче чувствителността към електромагнитна радиация вече е официално призната за здравословно състояние/синдром в Австрия. Във Финландия пък има документирани случаи на хора, чиито био-химични показатели се променят, когато са изложени на wi-fi сигнал. Все повече сведения има, че тези лъчения предизвикват оксидантен стрес в организма. Мисля, че на повечето тук им е ясно какво значи оксидантност и са чували за антиоксиданти.

 

Аз това, което виждам е масово изчаткване на хората в България и по света. По новините постоянно цитират статистики, че психичните заболявания при хората нарастват с десетки проценти през последните 15-тина години. Дали ще са депресии, дали ще са паник атаки, дали ще е изнервеност, дали ще е летаргия, дали ще е по-голяма нужда от храна и последващо напълняване - няма значение, всеки го удря по различен начин.

 

Относно онко заболяванията, защото сайтът, който цитирах е с такава насоченост, лично познавам жена, която се разболя от рак. Даваха й половин година живот и й предложиха химио терапия и радиация (wtf? и двете, доказани че предизвикват нови тумори). Тя отказа. Почна да яде масло от марихуана. 6 години по-късно е жива, здрава и засмяна. Следа от рак в тялото й няма.

 

А ти продължавай да вярваш на манипулациите на фармацевтичната индустрия, която има един единствен интерес - ДА СМЕ Й КЛИЕНТИ, ДОКАТО СМЕ ЖИВИ. Също вярвай и на мафията с технологиите, бизнес за стотици трилиони. Сещаш се, че нямат интерес да ти кажат "Ами, пич, да, антените на мобилните оператори ти влияят зле на здравето, обаче, карай, поне си плямпаш по смартфон". :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой нещо да има да добави по този КРЕЩЯЩ въпрос?

 

250% увеличение на рак на мозъка само за 20 години - точно след навлизането на gsm-ите.

 

 

https://www.msn.com/en-us/health/medical/sh...ades/ar-AAwFcv4

 

Ще ти предизвика рак на мозъка, но няма да ти повлияе на настроението? :mf_surrender: СМЯХ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на 2018!

 

+1

След 21 години на сцена Камс пусна най-силното предложение за есента, а може би и за годината. Само Галена може да й стане конкуренция ако предложи нещо добро. И Деси, може би, все още не знам какво да очаквам от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1

След 21 години на сцена Камс пусна най-силното предложение за есента, а може би и за годината. Само Галена може да й стане конкуренция ако предложи нещо добро. И Деси, може би, все още не знам какво да очаквам от нея.

 

Желая ти лека вечер!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се Галена този път да не флопне, но все пак да не постигне успеха на "Да гори любов" . Скучно е без конкуренция, признавам.

 

Стига си ми копирал надеждите. :3fdb8960598fa63e: 1000%20(29).gif Аз се надявах Преса да не флопне, дори да изкара голям хит, но да не мине по гледания Галена и Стораро.

 

Ти се надяваш до 31 декември "Да гори в любов" да има повече от "Шефката". Трудно, но не непостижимо. :helpsmilie:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти се надяваш до 31 декември "Да гори в любов" да има повече от "Шефката". Трудно, но не непостижимо. :helpsmilie:

По официални гледания, единствените от които се вълнувам почти я е минала. Още 3 милиона и готово.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По официални гледания, единствените от които се вълнувам почти я е минала. Още 3 милиона и готово.

 

Аз пък се вълнувам от реални гледания. Всеки обективен човек с достатъчно разсъдък би направил същото. Ти се вълнуваш от гледанията само на едно клипче, защото така ти отърва. Ти самият осъзнаваш ли колко не си в час?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък се вълнувам от реални гледания. Всеки обективен човек с достатъчно разсъдък би направил същото. Ти се вълнуваш от гледанията само на едно клипче, защото така ти отърва. Ти самият осъзнаваш ли колко не си в час?

 

 

При положение, че няма "фенски" видеа на други песни, естествено че ще се гледат официалните. Проблемът си е на Стораро, че си е пуснал песента, за да види дали има потенциал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При положение, че няма "фенски" видеа на други песни, естествено че ще се гледат официалните. Проблемът си е на Стораро, че си е пуснал песента, за да види дали има потенциал.

 

Скрити фенове на Преслава и отявлени хейтъри на Галена да не се обаждат! Как пък всички, които са против броенето на реални гледания от няколко клипчета, все Галена ви е трън в очите или я недолюбвате. Къде отиде обективността в тоя свят? Песента ще стане най-гледаната за годината с абслютно реално генерирани гледания, обаче мелето нарежда да се брояли само тези на официалното клипче. Ми що не си ебеш майката, ве павликенски селяндур? :gun_bandana: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма друга песен-голям хит, на която 60% от гледанията да идват от фен клипове. Тук говорим за над половината от трафика. Няма друга такава песен! Ако искате ще броим и фен клипчета на други големи хитове, за да е честно всичко. Нямам проблем с това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой знае ли как работи алгоритъмът за гледанията на youtube? Струва ми се, че излишно водите спорове и статистики на гледанията.

Малкото които са го разгадали се занимават главно с търговия на гледания. За нас обикновените хора тази информация едва ли някога ще стане достъпна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малкото които са го разгадали се занимават главно с търговия на гледания. За нас обикновените хора тази информация едва ли някога ще стане достъпна.

Именно заради това не е публикувано официално от Google никъде. Най-често срещам в интернет, че човек за 24 часа може да направи между 3 и 5 уникални гледания на линк, останалото е repeat на вятъра, за да не се помпат изкуствени гледания, от които и да възниква плащане за монетизираните клипове. Логиката тук е, че най-вероятно и на двете песни уникалните гледания са еднакви. Проблемът е, че ние това не можем да го проверим, първо, че нямаме достъп, второ, че в моемнта на песента на Преслава 1 човек може да направи 5 (да речем условно) уникални гледания, а на трите клипа на Тони Стораро - 15. Не защитавам никого в ситуацията и не взимам страна в спора. Интересно ми е къде е логиката да броите неизброимото и от къде имате нерви да се хапете за глупости?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно заради това не е публикувано официално от Google никъде. Най-често срещам в интернет, че човек за 24 часа може да направи между 3 и 5 уникални гледания на линк, останалото е repeat на вятъра, за да не се помпат изкуствени гледания, от които и да възниква плащане за монетизираните клипове. Логиката тук е, че най-вероятно и на двете песни уникалните гледания са еднакви. Проблемът е, че ние това не можем да го проверим, първо, че нямаме достъп, второ, че в моемнта на песента на Преслава 1 човек може да направи 5 (да речем условно) уникални гледания, а на трите клипа на Тони Стораро - 15. Не защитавам никого в ситуацията и не взимам страна в спора. Интересно ми е къде е логиката да броите неизброимото и от къде имате нерви да се хапете за глупости?

 

Много интересна тема за размисъл.

 

Обаче.

 

Мислиш ли, че средностатистически фенове ще се занимават да кликат на всички клипчета на "Шефката" само, за да увеличат трафика на песента? Та нормалните хора извън този форум дори не знаят колко много гледания всъщност има тази песен, знаем го тук ние, защото си направихме труда да следим и изчисляваме.

 

Няма логика някой да се занимава с трупане на гледания във фен канали, видеата така или иначе ще бъдат изтрити. Нито Стораро, нито Галена ще се тупат в гърдите с гледания във фен канали. Галена дори целенасочено се дистанцира от проекта, въпреки че пее половината текст.

 

Иначе наистина ще е много интересно да разберем как стоят нещата с алгоритъма на тубата. Аз досега си мислех, че всички гледания дори и да са 100 на ден от един компютър, ги отчита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много интересна тема за размисъл.

 

Обаче.

 

Мислиш ли, че средностатистически фенове ще се занимават да кликат на всички клипчета на "Шефката" само, за да увеличат трафика на песента? Та нормалните хора извън този форум дори не знаят колко много гледания всъщност има тази песен, знаем го тук ние, защото си направихме труда да следим и изчисляваме.

 

Няма логика някой да се занимава с трупане на гледания във фен канали, видеата така или иначе ще бъдат изтрити. Нито Стораро, нито Галена ще се тупат в гърдите с гледания във фен канали. Галена дори целенасочено се дистанцира от проекта, въпреки че пее половината текст.

Иначе наистина ще е много интересно да разберем как стоят нещата с алгоритъма на тубата. Аз досега си мислех, че всички гледания дори и да са 100 на ден от един компютър, ги отчита.

Не мисля, че някой целенасочено го прави, но не изключвам да има и такъв процент от хората. Казвам само, че сумарно гледанията от 3 клипа няма как да са реални на 100% и да се вярва на тях. Най-малкото замисли се, че всеки е слушал от някой от тия два клипа докато се е появил официалния и с появата му още повече се размиват уникалните гледания. Предполага се, че на официални аудиото е по-добро (не че някой се замисля, като слуша от YouTube, който иска качество тегли мастери или си купува дискове, това е друга тема) и е финален вариант, затова се слуша от там. Вече включвайки Spotify, Vbox7 (с учудване разбрах, че има хора, които все още гледат там) и други стрийминг услуги съвсем се размива аудиторията и преценката.

 

Edit: Относно алгоритъма най-вероятно няма да се разбере официално какво и колко се отчита. Пък вече, ако се отчитат уникални устройства, а не уникални IP адреси, битката ви тотално е загубена, защото само аз в момента мога да направя 8 гледания от 8 различни устройства на 1 клип. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно заради това не е публикувано официално от Google никъде. Най-често срещам в интернет, че човек за 24 часа може да направи между 3 и 5 уникални гледания на линк, останалото е repeat на вятъра, за да не се помпат изкуствени гледания, от които и да възниква плащане за монетизираните клипове. Логиката тук е, че най-вероятно и на двете песни уникалните гледания са еднакви. Проблемът е, че ние това не можем да го проверим, първо, че нямаме достъп, второ, че в моемнта на песента на Преслава 1 човек може да направи 5 (да речем условно) уникални гледания, а на трите клипа на Тони Стораро - 15. Не защитавам никого в ситуацията и не взимам страна в спора. Интересно ми е къде е логиката да броите неизброимото и от къде имате нерви да се хапете за глупости?

Не е съвсем така, тъй като никой няма да търси 3-те клипа, че да трупа гледания и на трите. А когато гледаш един музикален клип, той ти се появява отстрани по-интензивно от останалите, съответно ще си ги трупаш само на един.

Това, което описваш, е така, но разликата би била съвсем минимална, най-много 1000 гледания.

 

Алгоритъмът е абсолютна тайна, Пюдипай, който има 50 милиона абонати и е номер 1 за всички времена не може да го разбере, та камо ли ние тук. В това число този за гледанията, за трендинг, за рекламите. Гугъл нямаше да бъде една от най-огромните корпорации в света, ако не беше всичко измислено идеално и не се развиваше постоянно, а тук още се вярва в митове и легенди за 300 долара за милион.

 

П.П. Между другото по-логично е да е на устройство, според мен си е така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е съвсем така, тъй като никой няма да търси 3-те клипа, че да трупа гледания и на трите. А когато гледаш един музикален клип, той ти се появява отстрани по-интензивно от останалите, съответно ще си ги трупаш само на един.

Това, което описваш, е така, но разликата би била съвсем минимална, най-много 1000 гледания.

 

Алгоритъмът е абсолютна тайна, Пюдипай, който има 50 милиона абонати и е номер 1 за всички времена не може да го разбере, та камо ли ние тук. В това число този за гледанията, за трендинг, за рекламите. Гугъл нямаше да бъде една от най-огромните корпорации в света, ако не беше всичко измислено идеално и не се развиваше постоянно, а тук още се вярва в митове и легенди за 300 долара за милион.

 

П.П. Между другото по-логично е да е на устройство, според мен си е така.

Да, затова и е неразрешим спор и не може да се вземе конкретна страна. Разликата може да е 1000 може и да е 1 000 000 гледания. Ако го заяви някой, нито може да го подкрепи със статистика, нито някой може да го обори. Относно за показванията не точно така, гледай последователно няколко официални видеа, повечето от препдположенията ще са също такива, гледай и няколко фенски тогава предложенията ще са по-смесени. Алгоритъмът за предложения не знае Галена ли гледаш или Преслава, знае каква категория е клипът и ти показва сходни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...