Jump to content



17 години Планета ТВ


Препоръчани коментари

Излишно е да се пените, особено пък хора, които не са били на концерта. Чалгата е загинала. Залата беше празна - дано това им даде ясен знак. Контингентът беше както всеки друг път - малцинства (които вече са мнозинства), кифли и педали от гадните. Сцена и такива неща е излишно да коментирам - кота 0, развитие никакво.

Пак едни и същи са с добрите приеми - Преса, Галя, Галин, Ана, Фики, Теда, Емануела, Джена. Изненада ме само "Богиня" - не харесвам песента, но не очаквах чак такъв прием, това е добре за Ваня.

Татяна - абсолютен клоун, който е добре да се разкара.

Арти - кому беше нужен?!

Плейбекът - до дупка. Не е имало концерт с повече плейбек от този. Ок, няма бенд. Ама плейбек дори от Борис Дали?! Ало - къде отивате?!

Емилия - тотално разочарование и плейбек, нещо покрай Башур си е повярвала май.

Глория - за нея ще пиша в темата за нея, защото там хранилката ще е грандиозна. Заслужи си рехавия прием.

Браво на Деса - хитра е. Ретро хит и два нови мазни кючека, които подлудяват хората. Да - проста, лигава, неадекватна, неориентирана, но си направи микса. Значи можело да се пеят стари неща, и то кавъри? Ама само тя си позволи ретро.

Галена и Цветелина Янева доста са си повярвали и решиха, че са кралиците на вечерта. Цура обаче е все така смотана и срамежлива. Тази жена не е за този бизнес, просто попадна на магнат, който коли и беси.

Тая ч*кия "Шефката" е хит - признавам ви го. Жалко, че такива песни стават хитове. Тъжно е да го призная, НО има глад за мазна чалга явно. От оная със старото, не просто кръчмарско, а най-долно звучене.

Някои песни се оказа, че не ги знам - разбира се, само съм спечелил. Други песни не ги разпознах. В един момент всичко ти се слива... рапиране, маанета и ръмжене. Сори, но аз съм българин и не искам да го слушам това! Мога само да се радвам, че съм следял жанра във време, когато се правиха наистина ПЕСНИ.

Някои изпълнители прекалиха с броя песни. Джена ми дойде в повече! 10 години ми писна от Преслава и Галена. Хайде малко да сменим, а?

Райна - зарадваха се на "Зле те чувам", но самата тя ми е карикатурична.

Галин ще се пръсне от надуване. Още 5 годинки му давам.

Честно казано, приемът на Яница ме учуди - реално никой не се интересува от нея като личност. Някои хора даже се питаха тая коя е, но при първите акорди на песента станаха, защото всички стават. Което показва само едно - българинът е овца. При Джеулия - същата работа.

Ивана липсваше. Липсваха ми ретро хитове. Дори една Андреа ми липсва, хора - не съм вярвал, че ще го напиша. Камелия - също.

:1000 (19): :1000 (19): :1000 (19):

 

Бруталната истина!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малина как така не е изпяла мегахита си Леден свят? :D Или тя си е тръгнала, възмутена от ДПС :D

 

1000%20(29).gif1000%20(29).gif :roll1:

 

Еми тя видя, че Деса няма да пее "Думи две" и си каза "То няма с кого да си го премеря на тоА концерт!".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото и откъм шоу бяха много зле.Преди поне се знаеше,че като Андреа,Малина и може би Галена участват ще има някакво шоу,старание,а сега..трагедия.Няма смисъл от балет като всеки път танцуват едно и също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фиклена ще се побърка да омаловажава Преслава. Видя, че с "хитовете" на Галена няма да успее и изведнъж стана яростен фен на "Грешка беше" :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе и аз забелязах как се котират чалгиите като тези от зародиша на жанра, направо да настръхнеш. Никоя друга година не е било толкова явно това. Понеже едни казват, че нямало роми, други пък че преобладавали и не знам на кой да вярвам. Ако е второто, поне да съм спокосен. Въпреки че това значи ли, че певици като Деса ще се преориентират да пеят за тях, само и само да видят хит. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понеже едни казват, че нямало роми, други пък че преобладавали и не знам на кой да вярвам.

Много ясно, че са били главно цигани и турци. Те са едно 70% от феновете на тая музика. И все повече ще стават. Попа и рапа им открадна повечето бели дечица. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По снимките и клиповете, които гледах залата е празничка, не съм и очаквала да е фуул. Хората малко се пренаситиха, трябва малко да им редуцират участията на изпълнителите за да поеме глътка въздух тая музика, за да засилят интереса. Имаме достатъчно примери, когато един изпълнител се дръпне от сцената след завръщането му каква разлика има. Пресен пример - Преслава. А като гледам и отново тя е била най-добре приетата, едва ли някой е изненадан. Веднага след нея - Галена. Това си остават топ имената от дълго време насам. Ще чакаме записа (макар и обработен, предполагам) за да видим за какво иде реч, сега говорим малко на сляпо.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че бръмченето по дискотеки им пречи да правят добри концерти. Просто нямат хитове, които да изпеят на сцена. Нито концепция за това.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно, че са били главно цигани и турци. Те са едно 70% от феновете на тая музика. И все повече ще стават. Попа и рапа им открадна повечето бели дечица. :3fdb8960598fa63e:

Всъщност това не е вярно. Дечицата и това не слушат, то си и личи по гледанията в тубата и как чалгата, макар и в тотална криза, отново доминира. Дечицата вече знаят английски в 3-ти-4-ти клас и слушат само чуждестранна музика, поне съдейки по сестра ми и нейните набори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че бръмченето по дискотеки им пречи да правят добри концерти. Просто нямат хитове, които да изпеят на сцена. Нито концепция за това.

Напротив, за мен определено пречи. От там идва пренасищането, те са достъпни за всеки... Вход свободен в повечето дискотеки и за една бира стоиш и си ги гледаш от 2 метра. Емоцията на концерта е друга, несравнима. Да, нямат същите стойностни хитове, като преди години, но пък и се намират добри парчета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност това не е вярно. Дечицата и това не слушат, то си и личи по гледанията в тубата и как чалгата, макар и в тотална криза, отново доминира. Дечицата вече знаят английски в 3-ти-4-ти клас и слушат само чуждестранна музика, поне съдейки по сестра ми и нейните набори.

Аз имам чувството, че се стигна до тотално пренасищане в музиката изобщо, толкова бързо писва всичко. Изобщо няма лидери както едно време, всичко минава и заминава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, за мен определено пречи. От там идва пренасищането, те са достъпни за всеки... Вход свободен в повечето дискотеки и за една бира стоиш и си ги гледаш от 2 метра. Емоцията на концерта е друга, несравнима. Да, нямат същите стойностни хитове, като преди години, но пък и се намират добри парчета.

Разочарована ли си от липсата на "Обратно в играта" тази вечер? :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората просто искат да слушат хубава музика. Тъкмо бяха тръгнали да се реабилитират преди няколко години и пак се из*раха на метеното в последните.

Една зала като Арена не са пълни само с контингента от Студентски и Факултета.

Аз по принцип все се опитвам и хубавото да видя, ама в случая просто нямаше такова освен мечоците на Галена.

 

Преса може да поспре с "Моето слабо място" и да се присети за нещо като "Горчиви спомени" или "Нямаш сърце", например.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност това не е вярно. Дечицата и това не слушат, то си и личи по гледанията в тубата и как чалгата, макар и в тотална криза, отново доминира. Дечицата вече знаят английски в 3-ти-4-ти клас и слушат само чуждестранна музика, поне съдейки по сестра ми и нейните набори.

Много ясно, че децата ще слушат чуждестранна музика, а не нашите повърни и диарии, които от 5 години са едно и също. Просто ако говорим за българска музика, най-запалените фенчета са при Криско, Вирго, Тита, Гери, Скандау и преди година-две Галин, но той мина и замина бързо.

 

За кво мислиш имат по 3-4 различни турнета всяко лято? Щото децата не могат да ги гледат в дискотеки, а на турнетата е като детска градина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората просто искат да слушат хубава музика. Тъкмо бяха тръгнали да се реабилитират преди няколко години и пак се из*раха на метеното в последните.

Една зала като Арена не са пълни само с контингента от Студентски и Факултета.

Аз по принцип все се опитвам и хубавото да видя, ама в случая просто нямаше такова освен мечоците на Галена.

Какво е станало с Райна ?

Някой потребители гледахме лайфа на Амброжка и ''Бразилка'' и ''Зле те чувам'' имаха доста добър прием. Все пак пееше трета и публиката все още не се беше отпуснала. Преди години така преебаха приема на ''Грешната'' на Яница.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На живо всичко е много различно.

Първо, че не можеш да разбереш на моменти на живо ли пеят или не...

Второ, че някои при излизането им получавха бурни реакции, а после по време на изпълненията им - пълни нули, което говори за лош контакт с публиката и накрая публиката ги изпращаше равнодушно...

 

Сякаш почти не са се подготвяли за концерт повечето топ имена.

 

Деса продължава да си деградира. Вижте я 2014 в НДК как изглеждаше, как пееше и какъв контакт с хората имаше, а сега едва ли не някой на сила я е бутнал на сцената и тя със сълзи на очи пее... Визията и беше прилична за възрастта и, но за мен беше много зле. Аз очаквам от нея много, особено като знам какво може или е можела... Добре, че кючека и Фики и осигуриха лек бис, че иначе съвсем нямаше да разберем, че е била там.

 

Емануела беше на живо, което е похвално като я знаем по принцип. Анелия и Джена също се представиха достойно. Но публиката си беше мъртва. Дори и при най големите взривове на публиката, не бяха масови, а по скоро 1/3 от хората викаха. Другите сякаш насила са там. Залата беше почти пълна като към средата много хора слезнаха долу и затова местата им изглеждаа празни. Според мен имаше около 7 000 човека, но с тази куца организация на дали ще видят повече толкова публика.

 

 

Емилия пък очевидно се бори със стари комплекси и се опитва да е нещо средно между Андреа/Янева/Галена и беше заложила повече на визията си и чупките, отколкото на пеене и контакт с публика...

 

Най слабия прием може би беше на Глория. Дори една Татяна я сгази...

 

Имайте впредвид, че е трудно да се прецени кой прием колко силен е бил точно, защото в началото, когато публиката все още е безразлична, много лесно се разграничават по добрите приеми, а вече след средата за всичките имаше някаква реакция и е трудно да се прецени за коя е била по силна. Освен това от една точка в залата може да се чува едно, от друга точка в залата друго. Вероятно ако Богиня или Въртележката бяха в последните блокове, щяха да минат доста безразлично. А и публиката в края вече някак бе по изтощена. И не и се занимаваше. Ако Преслава беше по рано, вероятно истерията щеше да е двойна.

 

Галена, Галин и Анелия също си имаха добър прием. Не са били толкова зле колкото пишете. Просто не им се получи за биса никак...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато ние бяхме 3-4-ти клас чалгата беше на мода и имаше някаква истерия по певиците в училище, но все пак говорим за едни години като 2004-2005-2006, а не 2018 :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз имам чувството, че се стигна до тотално пренасищане в музиката изобщо, толкова бързо писва всичко. Изобщо няма лидери както едно време, всичко минава и заминава.

Естествено, просто това са модерните времена. Всичко е на един клик разстояние и безплатно. Искаш да си пуснеш песен - цъкаш в ютуб или спотифай и си я пускаш на всяко място, по всяко време. Искаш да гледаш клип - пускаш си го. Всеки изпълнител постоянно е в социалните мрежи, сторита, това, онова. Та повечето си пускат лайфове от холовете си, как няма да се пренаситят хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...