Jump to content

17 години Планета ТВ


Препоръчани коментари

Ако пее правилните песни.

Според мен, всеки път пее песните, които трябва. Това, че не е изпяла Пепеляшка или Кукла на конци,примерно, на мен не ми е проблем, защото на голям самостоятелен ще изпее старите.

Дори все ми е тая, дали ще участва на сборката на Пайнер...предпочитам самостоятелните й...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен, всеки път пее песните, които трябва. Това, че не е изпяла Пепеляшка или Кукла на конци,примерно, на мен не ми е проблем, защото на голям самостоятелен ще изпее старите.

Дори все ми е тая, дали ще участва на сборката на Пайнер, всъщност.

Просто е хубаво да вдигне народа, защото го може. Ако има стара песен, знаеш кой тип вдигат хората.

А от новите каквото и да изпее, на мен си ми харесват, но колко се знаят масово... Знаеш какъв е електоратът по сборките.

 

И е пяла песни, които трябва - "Убиваш на място", "Кралица" са пример за това.

Когато е пяла правилните - като например на 2 години HD и 10 години Планета, приемите са топ.

Песни като "Ненаситна" в комбинация с нещо старо и хитово ѝ докарваха бисове, просто повечето тя не си ги дочакваше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто е хубаво да вдигне народа, защото го може. Ако има стара песен, знаеш кой тип вдигат хората.

А от новите каквото и да изпее, на мен си ми харесват, но колко се знаят масово... Знаеш какъв е електоратът по сборките.

 

И е пяла песни, които трябва - "Убиваш на място", "Кралица" са пример за това.

Когато е пяла правилните - като например на 2 години HD и 10 години Планета, приемите са топ.

Песни като "Ненаситна" в комбинация с нещо старо и хитово ѝ докарваха бисове, просто повечето тя не си ги дочакваше.

които не трябва* :ДД

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам Валя, но последната й песен е една от най-слабите в кариерата й.

 

Тя когато трябваше да участва, като пускаше "Все си ти", "Как ли да те моля" и "Наранявай" - не я поканиха, за тази година съвсем няма шанс.

Тази анкета във ФБ се съмнявам да я гледат. Пак ще си набутат обичайните заподозрени, като Трио Сопрано, нищо че са на дъното по гласове.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все още? :1000 (29): Сякаш някога ще я получи. :3fdb8960598fa63e:

 

Прав си, но все пак нали тая година има някаква измислена анкета , а както гледам там Валя ги има гласовете за участие на концерта!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам Валя, но последната й песен е една от най-слабите в кариерата й.

 

Тя когато трябваше да участва, като пускаше "Все си ти", "Как ли да те моля" и "Наранявай" - не я поканиха, за тази година съвсем няма шанс.

Тази анкета във ФБ се съмнявам да я гледат. Пак ще си набутат обичайните заподозрени, като Трио Сопрано, нищо че са на дъното по гласове.

Трио Сопрано май имат фенове само в този форум... В интерес на истината нито те, нито Валя имат място на концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам Валя, но последната й песен е една от най-слабите в кариерата й.

 

Тя когато трябваше да участва, като пускаше "Все си ти", "Как ли да те моля" и "Наранявай" - не я поканиха, за тази година съвсем няма шанс.

Тази анкета във ФБ се съмнявам да я гледат. Пак ще си набутат обичайните заподозрени, като Трио Сопрано, нищо че са на дъното по гласове.

 

Да последната и песен е слаба и очаквах да има най-много 150к гледания , но към момента клони към 220к

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трио Сопрано май имат фенове само в този форум... В интерес на истината нито те, нито Валя имат място на концерта.

 

Е айде сега как Валя да няма място там , нали ще се пеят актуалните песни и емблематичните , а нима Валя няма еблематични? Веднага ти давам пример: “Ще горя” или “Минало си ти за мене” и от по новите “Вси си ти” или “Как ли да те моля” , може и “Наранявай” , която също се хареса от публиката!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е айде сега как Валя да няма място там , нали ще се пеят актуалните песни и емблематичните , а нима Валя няма еблематични? Веднага ти давам пример: “Ще горя” или “Минало си ти за мене” и от по новите “Вси си ти” или “Как ли да те моля” , може и “Наранявай” , която също се хареса от публиката!

Ако пее от старите си песни може, но новите не ми харесват. Не са толкова големи хитове все пак. А няма как да пее само стари. Изброените от теб от новите нямат нищо общо с "Ще горя" и "Минало си ти за мен". Щом си пишеш с нея я посъветвай за следваща песен да заложи на нещо такова, няма да сгреши.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако пее от старите си песни може, но новите не ми харесват. Не са толкова големи хитове все пак. А няма как да пее само стари. Изброените от теб от новите нямат нищо общо с "Ще горя" и "Минало си ти за мен". Щом си пишеш с нея я посъветвай за следваща песен да заложи на нещо такова, няма да сгреши.

 

Тя иска , но се опитва да влезе в дискотеките с песни като последната “Искам да ме искаш” , защото гледа ,че там се търсят такива, но иначе Декември ще пусне много хубава песен с умерено темпо по нейна музика и текст на Стефка Ангелова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя иска , но се опитва да влезе в дискотеките с песни като последната “Искам да ме искаш” , защото гледа ,че там се търсят такива, но иначе Декември ще пусне много хубава песен с умерено темпо по нейна музика и текст на Стефка Ангелова.

Опитва се, но не се получи особено добре. С нещо като "Ще горя" защо да не може да влезе в дискотеките?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опитва се, но не се получи особено добре. С нещо като "Ще горя" защо да не може да влезе в дискотеките?

 

Едва ли диджейте ще я отразят с качествена песен , те винаги гледат по ритмичното , а и самото име играе роля!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трио Сопрано май имат фенове само в този форум... В интерес на истината нито те, нито Валя имат място на концерта.

 

Разгледай ето този канал в тубата (техния) https://www.youtube.com/channel/UC3TCWTY0DR...gVaTjiZw/videos , отбележи си на коя партия откриват конгреси и може да проведем дискусия на тема как не е важна цифрата фенове, а кой точно ти е фен. Както и да е, дори със стабилен партиен гръб, момите са талантливи и предлагат нещо различно на родната сцена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако пее от старите си песни може, но новите не ми харесват. Не са толкова големи хитове все пак. А няма как да пее само стари. Изброените от теб от новите нямат нищо общо с "Ще горя" и "Минало си ти за мен". Щом си пишеш с нея я посъветвай за следваща песен да заложи на нещо такова, няма да сгреши.

Крадени гръцки песни едва ли ще й дадат да пее, трябва нов репертоар да трупа.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Крадени гръцки песни едва ли ще й дадат да пее, трябва нов репертоар да трупа.

 

Какво имаш предвид под крадени? Нима другите нямат кавъри , а и всичко си е заплатено интересувайте се първо , не пишете празни приказки. Крадени били .... :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво имаш предвид под крадени? Нима другите нямат кавъри , а и всичко си е заплатено интересувайте се първо , не пишете празни приказки. Крадени били .... :gun_bandana:

Е, крадени са. По времето, когато станаха хитове, не се плащаха права. Платени кавъри са й Чуждо тяло, Как ли да те моля. Те и на Анелия крадените от едно време ги режат от концерти. Валя няма нужда да пее, че после да не бъде излъчена, не мислиш ли?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, крадени са. По времето, когато станаха хитове, не се плащаха права. Платени кавъри са й Чуждо тяло, Как ли да те моля. Те и на Анелия крадените от едно време ги режат от концерти. Валя няма нужда да пее, че после да не бъде излъчена, не мислиш ли?

 

Мисля , че Валя има място там повече от някои певици и винаги е била пренебрегната не мислиш ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля , че Валя има място там повече от някои певици и винаги е била пренебрегната не мислиш ли?

Разбира се, но кофти, че точно тая година пусна боза. В никакъв случай да не я пее, ако я поканят. Иначе ме кефи песента.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, но кофти, че точно тая година пусна боза. В никакъв случай да не я пее, ако я поканят. Иначе ме кефи песента.

 

Да наистина песента се оказа боза , а в началото ми харесваше и мислех,че ще се забележи, но не стана. Само може да стоим и гледаме какво ще стане!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак смахнатия шут Устата ще участва.

 

Аз като ви казвам, че никой не гледа анкетата във ФБ .. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...