Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Нали осъзнаваш,че току що си вкара автогол и призна,че песента е фийт? За да е дует всичко в песента трябва да е разделено на две,тоест по 50%.

 

Пълни глупости. Това са някакви правила, които ти си измисляш. Ако е 20% на 80% разбирам, но 45% на 55%... Не можеш да ни убедиш в противното, нито нас, нито народът, който дори не се замисля за проценти. Мразиш Галена просто - това е в корена на нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълни глупости. Това са някакви правила, които ти си измисляш. Ако е 20% на 80% разбирам, но 45% на 55%... Не можеш да ни убедиш в противното, нито нас, нито народът, който дори не се замисля за проценти. Мразиш Галена просто - това е в корена на нещата.

Няма как да мразя някого,който дори не познавам.Дразни ме изхвърлянето на феновете й /поради същата причина вече не съм от Камелотите/. Неведнъж тук съм споделял песни на Галена,които са ми харесвали и съм ги спуквал от въртене като например "Една жена","В твоите очи" и тн. Аз не си измислям никакви правила,а просто изказвам факти,които са елементарни и изискват само знания по музика и математика на ниво 4 клас.Признайте си,че Галена вече не е в пика си и залязва,не е страшно,пак много се задържа за човек,който грам хабер си няма от изкуство.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо тук не се коментира,че "убиецът на чалгата"-Криско повече от година няма самостоятелна песен? Това ако беше някоя чалгарка досега да сте я изяли с парцалите. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да мразя някого,който дори не познавам.Дразни ме изхвърлянето на феновете й /поради същата причина вече не съм от Камелотите/. Неведнъж тук съм споделял песни на Галена,които са ми харесвали и съм ги спуквал от въртене като например "Една жена","В твоите очи" и тн. Аз не си измислям никакви правила,а просто изказвам факти,които са елементарни и изискват само знания по музика и математика на ниво 4 клас.Признайте си,че Галена вече не е в пика си и залязва,не е страшно,пак много се задържа за човек,който грам хабер си няма от изкуство.

 

Да, това го признавам, защото е очевиден факт. Пред истината и Боговете мълчат.

 

Хайде сега ти ми намери някакъв достоверен линк, в който се твърди, че за да се нарече една песен дует, изпълнителите непременно трябва да си разделят текста 50 на 50 и нито процент по-малко или повече. Защото аз твърдя, че няма такова правило.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо лъжеш. Копирал нашия на всички цифрите от попнейбъла, а на Галенови добавил и от другите клипчета... Ами я виж, че и другите песни в топ 10 имат гледания и от фенски канали. Или смятай на всички. Или на никой. И си мисли, че няма да забележим тук, трева пасем... Шефката прави по 100 ка в официалния канал. Мизерни резултати. Дори фийтовете на Тонката с Бурхан правят повече...

 

100К но на ден, за седмица колко стават? 700-800К само от официалния канал. Доста добре е. Това не са мизерни гледания. Но няма и да се получи да брим само тях. Това е. Шефката е хита на лятото - очевидно! :1000 (19):

Нали осъзнаваш,че току що си вкара автогол и призна,че песента е фийт? За да е дует всичко в песента трябва да е разделено на две,тоест по 50%.

И къде пише, че трябва да са 50%? Такова правило няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да мразя някого,който дори не познавам.Дразни ме изхвърлянето на феновете й /поради същата причина вече не съм от Камелотите/. Неведнъж тук съм споделял песни на Галена,които са ми харесвали и съм ги спуквал от въртене като например "Една жена","В твоите очи" и тн. Аз не си измислям никакви правила,а просто изказвам факти,които са елементарни и изискват само знания по музика и математика на ниво 4 клас.Признайте си,че Галена вече не е в пика си и залязва,не е страшно,пак много се задържа за човек,който грам хабер си няма от изкуство.

Не е в пика си, това го виждаме всички. Но да кажеш, че залязва, е с това не съм съгласна. Просто не й е супер силна годината. Ама не бързайте да я отписвате колкото и да ви се иска.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това го признавам, защото е очевиден факт. Пред истината и Боговете мълчат.

 

Хайде сега ти ми намери някакъв достоверен линк, в който се твърди, че за да се нарече една песен дует, изпълнителите непременно трябва да си разделят текста 50 на 50 и нито процент по-малко или повече. Защото аз твърдя, че няма такова правило.

"Дует-музикално произведение предназначено за двама души"

 

Кратко,точно и ясно. От там следва,че всичко в песента е разделено на две. Ако е по-малко както ти си го сметнал с процентите си е фийт.

 

Не е в пика си, това го виждаме всички. Но да кажеш, че залязва, е с това не съм съгласна. Просто не й е супер силна годината. Ама не бързайте да я отписвате колкото и да ви се иска.

Ами то така се започва,бе,скъпа моя. Една слаба година,след това втора,трета и накрая никой не се сеща за теб. Още повече когато си един комерсиален продукт,който не разбира абсолютно нищо от музика и изкуство. Ако поне разбираше нямаше да остане гладна ама като остарее и пришитото й лице падне я виждам как ще продава смядовски луканки по битаците. :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Дует-музикално произведение предназначено за двама души"

 

:roll1: Извинявай, ти нас за деца във втори клас ли ни имаш с тези двусмислени твърдения?

 

Това определение пасва и за фийт.

 

Искаме разбивка на процентите - разрови се в правилата за номиниране в категориите за Грами, American Music Awards - там може да пише нещо по въпроса. Докато не дадеш доказателство, че текстът трябва да е разделен абсолютно точно 50 на 50, твърдението ти е като кариерата на Андреа в последните години - издиша. :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи щом feat-а е от двама души, също можем да го наричаме дует. Тони и Галена не са ли двама души? Издишатееее... ейй, мислете преди да пишете, че с нас оправия няма :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: Извинявай, ти нас за деца във втори клас ли ни имаш с тези двусмислени твърдения?

 

Това определение пасва и за фийт.

 

Искаме разбивка на процентите - разрови се в правилата за номиниране в категориите за Грами, American Music Awards - там може да пише нещо по въпроса. Докато не дадеш доказателство, че текстът трябва да е разделен абсолютно точно 50 на 50, твърдението ти е като кариерата на Андреа в последните години - издиша. :3fdb8960598fa63e:

Явно половината форум ви има за второкласничета щом 2 седмици ви обясняваме едно и също,а вие не вдявате.Определението го взех от тълковен речник можеш да провериш и ти чрез Гугъл ако от много слушане на Галена не си забравил как се борави с него. :3fdb8960598fa63e: . Щом еспоред определението е музикално произведение предназначено за двама души значи е логично,че всичко в него е разделено по равно и всеки с повече от 2-3 гънки в мозъка би се досетил

 

А сега ти ми отговори защо щом е дует не се излъчва по Планета? Не ми минавай с номера,че не се върти,защото Галена я няма в клипа

Link to comment
Сподели в други сайтове

В българския език с думата дует се обозначава музикалната партия или музикалният ансамбъл от двама певци. Инструменталният дует, а обикновено и съответното произведение за такъв, обикновено се наричат дуо.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно половината форум ви има за второкласничета щом 2 седмици ви обясняваме едно и също,а вие не вдявате.Определението го взех от тълковен речник можеш да провериш и ти чрез Гугъл ако от много слушане на Галена не си забравил как се борави с него. :3fdb8960598fa63e: . Щом еспоред определението е музикално произведение предназначено за двама души значи е логично,че всичко в него е разделено по равно и всеки с повече от 2-3 гънки в мозъка би се досетил

 

А сега ти ми отговори защо щом е дует не се излъчва по Планета? Не ми минавай с номера,че не се върти,защото Галена я няма в клипа

 

И половината форум сте ти, Слави и Фаст? Повечето хора в този форум са на мнение, че е дует. Така, че.....???

 

Логично - следователно - преди малко уточнихме, че въпросното определение, на което се осланяш, пасва и за фийт. Така, че тезата ти не върви.

 

Ти тръгна да спориш конкретно за процентите. Казах ти намери докзателство за тях, без логично - следователно и да си ги нагаждаме, както си искаме.

 

Пълно глупост е това, че всичко трябва да е 50/50. Мога да ти намеря сума ти световни дуети, в които текстът не е точно разделен поравно. И твърденията ти пак ще са невалидни. Но дори не си струва да се занимавам, на всички им е ясно това. Ти си този, който тръгва да спори. Намери ти доказателство за тия проценти.

 

Колкото до това защо не се излъчва по Планета - Галена е виновна. Тя е изтрещяла напоследък и доброволно се дистанцира и от клипа, и от проекта като цяло.

 

Това обаче е съвсем друга тема, ние говорихме за процентите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В българския език с думата дует се обозначава музикалната партия или музикалният ансамбъл от двама певци. Инструменталният дует, а обикновено и съответното произведение за такъв, обикновено се наричат дуо.

 

Хаха, най-накрая да се включиш и ти по тема номер 1 в Рамания за последния месец. Такива тенденциозни игнори да ги нямаме! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И половината форум сте ти, Слави и Фаст? Повечето хора в този форум са на мнение, че е дует. Така, че.....???

 

Логично - следователно - преди малко уточнихме, че въпросното определение, на което се осланяш, пасва и за фийт. Така, че тезата ти не върви.

 

Ти тръгна да спориш конкретно за процентите. Казах ти намери докзателство за тях, без логично - следователно и да си ги нагаждаме, както си искаме.

 

Пълно глупост е това, че всичко трябва да е 50/50. Мога да ти намеря сума ти световни дуети, в които текстът не е точно разделен поравно. И твърденията ти пак ще са невалидни. Но дори не си струва да се занимавам, на всички им е ясно това. Ти си този, който тръгва да спори. Намери ти доказателство за тия проценти.

 

Колкото до това защо не се излъчва по Планета - Галена е виновна. Тя е изтрещяла напоследък и доброволно се дистанцира и от клипа, и от проекта като цяло.

 

Това обаче е съвсем друга тема, ние говорихме за процентите.

Защо да е виновна Галена? Нали уж песента й е "Хит на лятото" и вече почвала да пее само кючеци? :1000 (29): Пък и щом е с най-добрия договор нека се възползва и да си рекламира хитчето,че още малко му остава.Не само да го пускат по пропадналите Фен и ДСтв.

 

Ами хайде давай,покажи ми някоя такъв "световен дует",че да му сметнем и на него кой колко пее в песента. Обаче не ми пращай песни с участието на Ники Минаж и разни такива,които са си очеизвадни фючеринги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, най-накрая да се включиш и ти по тема номер 1 в Рамания за последния месец. Такива тенденциозни игнори да ги нямаме! :3fdb8960598fa63e:

Аз ако се включа съвсем ще наклоня везната в полза на лидерката... Така, че така е по-интересно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами хайде давай,покажи ми някоя такъв "световен дует",че да му сметнем и на него кой колко пее в песента. Обаче не ми пращай песни с участието на Ники Минаж и разни такива,които са си очеизвадни фючеринги.

 

Казах ти, че е излишно да ме караш да се занимавам. Ти не можеш да докажеш твърдението си, не аз.

 

И въпреки това, ето ти пример със световен дует на две от най-големите певици в историята на музиката:

 

 

Селин Дион: 207 думи

Барбара Стрейзанд: 190 думи

 

Селин Дион: 53% от текста

Барбара Стрейзанд: 47% от текста

 

---------------

 

Карате ни да се занимаваме с глупости и да броим думи. :mf_surrender: После Галена не им бъркала в задниците!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ако се включа съвсем ще наклоня везната в полза на лидерката... Така, че така е по-интересно.

 

Аха, викаш, за да е по-интересно го правиш. Ясно. :1000 (29): Аз си знам де. За един приятел питах. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гери-Никол пуска ученически раници и тетрадки с лика си.

https://www.instagram.com/p/BnUH8HdgCZ-/

https://www.instagram.com/p/BnWQvTcgQBk/

За нея сигурно няма да има линч от националните медии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах ти, че е излишно да ме караш да се занимавам. Ти не можеш да докажеш твърдението си, не аз.

 

И въпреки това, ето ти пример със световен дует на две от най-големите певици в историята на музиката:

 

 

Селин Дион: 207 думи

Барбара Стрейзанд: 190 думи

 

Селин Дион: 53% от текста

Барбара Стрейзанд: 47% от текста

 

---------------

 

Карате ни да се занимаваме с глупости и да броим думи. :mf_surrender: После Галена не им бъркала в задниците!

Даваш ми песен за пример излязла преди повече от 20 години,а тогава нещо наречено "фючеринг" е нямало. Това тръгна преди около 5,а може и повече години от Ники Минаж мисля. Дай някоя по-нова песен,защото навсякъде дори в България когато една песен се изпълнява от двама изпълнителя и единия има по-малко части в песента се пише фийт.Примери:

За българските няма смисъл да давам примери но - "Все ми е тая","Чужда стая",а дори и песента на Слави и Криско,която остана назад в страниците. Към днешна дата дори песните на Андреа изписани като "Andrea & Costi" също би трябвало да се изпишат като фючеринг,но са качени във време когато това даже не е същестувало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...