Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

:1000 (10):

Това зависи от бисквитките ти, приятелю. Значи си си пускал "Шефката" по-често и от мен, защото на мен автоматично ми тръгва "Хулиган". :whistling:

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

И програмистите прослушаха циганската Шефка. Ма не казвай на никой. :1000 (9):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

 

И програмистите прослушаха циганската Шефка. Ма не казвай на никой. :1000 (9):

 

Ти остави, но тормозът продължава. Разкарах тъпия кючек от историята ми, когато някога се е пускала, набих й дислайк и спря да ми я предлага.

НО!

 

Какво да видя... сега ми предлага същата песен от

Channel MusicLtd

 

Нямам думи. :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: И то даже след прослушани 4-5 поп песни - Скандау, Дара и още не помня какво. WTF!!!!

 

 

Това е хитът!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Шефката" е добре, но като я изпял Тони Стораро снощи при нас. Преди това от DJ вяла работа. И без критики, сина ми е подготвен по темата. Беше получил и задание даже. На Азис песента нищо. Не я знаят толкова бързо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис за 24 часа: 264К

 

Алисия и Константин с вече слушано комерсче за 22 часа: 267К

 

СмЕх anyone? :3fdb8960598fa63e:

 

Може би две популярни имена като Коцьо и Ася, могат да се бият с легенда като Азис... А да не говорим за абонатите на ФЕН ТВ 😉

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би две популярни имена като Коцьо и Ася, могат да се бият с легенда като Азис... А да не говорим за абонатите на ФЕН ТВ 😉

 

А може би Азис брутално се провали? Снощи коментирахме, че го слушат в над 10 държави, за Кралят говорим все пак. Алисия и Константин са популярни само в България. Няма да заболи, ако признаете, че не му се получи този път. И на най-добрите им се случва да сгафят понякога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти остави, но тормозът продължава. Разкарах тъпия кючек от историята ми, когато някога се е пускала, набих й дислайк и спря да ми я предлага.

НО!

 

Какво да видя... сега ми предлага същата песен от

Channel MusicLtd

 

Нямам думи. :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

 

Съдбата ти дава знаци. Ти не ги разчиташ правилно. Шефката е песен за напредничави хора, на които им върви. Това парче носи късмет, берекет и позитивна енергия. Да му се дава на човек отгоре и той сам да пикае срещу вятъра, слушайки Дара и Бубамара! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А може би Азис брутално се провали? Снощи коментирахме, че го слушат в над 10 държави, за Кралят говорим все пак. Алисия и Константин са популярни само в България. Няма да заболи, ако признаете, че не му се получи този път. И на най-добрите им се случва да сгафят понякога.

Как можеш да говориш за провал,когато цяла България говори за проекта му и целта му е постигната. Все повече интелектуалци разграничават Азис от чалгата. Дискотеките ще го въртят. Засега няма интерес от Чужбина, но и той ще дойде.

Да, няма да постигнеш успеха на предните 2, но ще мине поне 10ката със сигурност. Галена дали може да постигне този резултат, че цяла България да се гордеят с нея. Чети коментарите и ще ти приседне на оптимизма..

 

Колкото до песента на Алисия. 15 000 лайка за 24 часа трябва да ти подскажат нещо.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как можеш да говориш за провал,когато цяла България говори за проекта му и целта му е постигната. Все повече интелектуалци разграничават Азис от чалгата. Дискотеките ще го въртят. Засега няма интерес от Чужбина, но и той ще дойде.

Да, няма да постигнеш успеха на предните 2, но ще мине поне 10ката със сигурност. Галена дали може да постигне този резултат, че цяла България да се гордеят с нея. Чети коментарите и ще ти приседне на оптимизма..

 

Колкото до песента на Алисия. 15 000 лайка за 24 часа трябва да ти подскажат нещо.

 

Ми ей така, мога. Тя цяла България преди време говореше и за Издислав на Фики, ама нито стана хит, нито някой я слушаше дълго време. В България всяко чудо за 3 дни. До две седмици песента на Азис ще потъне в забрава.

 

Нямало интерес от чужбина? Как го реши това? Живеем в ерата на Интернет, ако хората желаят, мигновено могат да си пуснат парчето дори и Северния полюс да са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми ей така, мога. Тя цяла България преди време говореше и за Издислав на Фики, ама нито стана хит, нито някой я слушаше дълго време. В България всяко чудо за 3 дни. До две седмици песента на Азис ще потъне в забрава.

 

Нямало интерес от чужбина? Как го реши това? Живеем в ерата на Интернет, ако хората желаят, мигновено могат да си пуснат парчето дори и Северния полюс да са.

Тогава какво да разбираме под хит,ако не е песен,която се знае и коментира от всички?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушал ли си R&B варианта на песента? А сега ми тръгнали другите да се правят на рападжийки :3fdb8960598fa63e:

Всичко съм слушал на българо-сръбската великанка! Целият албум, който издаде в Диапазон, ми е любим. Уникални и модерни аранжименти, богати на инструменти. Хит до хит. Разнообразие. Класа.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми ей така, мога. Тя цяла България преди време говореше и за Издислав на Фики, ама нито стана хит, нито някой я слушаше дълго време. В България всяко чудо за 3 дни. До две седмици песента на Азис ще потъне в забрава.

 

Нямало интерес от чужбина? Как го реши това? Живеем в ерата на Интернет, ако хората желаят, мигновено могат да си пуснат парчето дори и Северния полюс да са.

 

Неговите абонати са 140к... чудя се колко ли от тях са българи? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неговите абонати са 140к... чудя се колко ли от тях са българи? :whistling:

Може точно те да са българите. Едва ли повечето цигани влизат с имейл и се абонират за страници.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава какво да разбираме под хит,ако не е песен,която се знае и коментира от всички?

 

Ти прочете ли ми добре поста, който цитираш? Издислав също беше коментирана от всички, на Антонина песента с текст от българската класическа поезия също беше в устата на хората - да станаха големи хитове?

 

Хитове са Мотел, Хабиби, Сен Тропе - за тях хем всички са говорили, хем са гърмели по заведенията, хем интересът в youtube е грандиозен.

 

Едно е и някой да разбуни духовете за 2 дни с тематиката на свое парче, съвсем друго е то да стане масов хит.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти прочете ли ми добре поста, който цитираш? Издислав също беше коментирана от всички, на Антонина песента с текст от българската класическа поезия също беше в устата на хората - да станаха големи хитове?

 

Хитове са Мотел, Хабиби, Сен Тропе - за тях хем всички са говорили, хем са гърмели по заведенията, хем интересът в youtube е грандиозен.

 

Едно е и някой да разбуни духовете за 2 дни с тематиката на свое парче, съвсем друго е то да стане масов хит.

Издислав си беше тотален хит. Нямаше човек,който да не я чувал или най-малкото да не знае лафа. Критериите за хит на дадена песен не са само гледания в ютюб и пускания по чалготеки. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Издислав си беше тотален хит. Нямаше човек,който да не я чувал или най-малкото да не знае лафа. Критериите за хит на дадена песен не са само гледания в ютюб и пускания по чалготеки. :mf_surrender:

 

Напротив - точно това са критериите за хит + реакция на публиката по концерти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив - точно това са критериите за хит.

http://rechnik.info/хит

Образовай се,че от толкова слушане на смядовската шефка съвсем са ви се изгладили мозъците. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://rechnik.info/хит

Образовай се,че от толкова слушане на смядовската шефка съвсем са ви се изгладили мозъците. :mf_surrender:

 

Виж сега, ти твърдиш, че песента Издислав на Фики била тотален хит. . Оттам нататък дискусията с теб става безпредметна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж сега, ти твърдиш, че песента Издивслав на Фики била тотален хит. . Оттам нататък дискусията с теб става безпредметна.

Естествено. Посочи ми друга чалга песен от 2016,която да е била толкова популярна,че да я знаят всички.Под "тотален хит" нямам предвид,че песента е дънила клубовете или е имала много гледания. Просто беше популярна и коментирана от всички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...