Jump to content



VIP Brother 2018


Препоръчани коментари

  • Отговори 286
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Най-най-най жалкият и тъп сезон. Единствено Кулагин можеше да ме задържи пред екрана, но той просто в един момент реши, че се изчерпа и искаше да го изгонят. Неслучайно дърпат финала още на 02.11. - просто липсват сюжети и силни характери, които да ги създадат. Бас държа, че победител ще е този неориентиран индивид - тип клюкарка от селския мегдан - Константин. След миналогодишния олигофрен Тото, този е подходящ наследник. Очаквам догодина да няма ВИП Брадър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледате ли ? Наско и Лора разправят какви мизерии им правела Мишето Филева по време на турнета и концерти ... :D :D
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледате ли ? Наско и Лора разправят какви мизерии им правела Мишето Филева по време на турнета и концерти ... :D :D

Какви? Може би това заслужават тия неудачници.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ваня много се насра. Мира, мисля, с абсолютна точност бе права относно "ПУ-ПУ-ПУ" на Ваня, когато беше боксовият мач. Ваня се опита да го извърти, че било като грешка, вместо "Давай Папи", казала "Давай, Ричи" погрешка и веднага след това направила "ПУ-ПУ-ПУ", един вид като "сакън", само че тя забравя, че тогава е само 2 пъти "Пу-пу"!

Много е пропаднала, психиатър наистина й трябва.

 

Другото, което е, уж е много набожна, а изкрещя три пъти да била умряла, че спомена и Господ.

 

Стефан е изтрещял тотално. Неговото не се нарича "възпитание", а "лицемерие". Ако някой не ти е симпатичен, не е нужно да казваш "симпатичен си ми". Ми, мълчи си бе, мотика-лопата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-малко от две седмици остават до финала на VIP Brother „Женско царство“. Сезон 2018 ще завърши на 2 ноември, а само няколко дни по-късно - на 5 ноември, Къщата ще приеме новите си All Stars Съквартиранти.

 

Кои и колко ще са те? Знае само Биг Брадър!

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-малко от две седмици остават до финала на VIP Brother „Женско царство“. Сезон 2018 ще завърши на 2 ноември, а само няколко дни по-късно - на 5 ноември, Къщата ще приеме новите си All Stars Съквартиранти.

 

Кои и колко ще са те? Знае само Биг Брадър!

 

 

Няма ли да изтече инфо вече? Никой не се вълнува кой ще го спечели тоя вип брадър. Сефте няма изявен фаворит.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма ли да изтече инфо вече? Никой не се вълнува кой ще го спечели тоя вип брадър. Сефте няма изявен фаворит.

Наско или Папи

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мегз, Мария и Тервел Пулев са първи спекулирани имена за новия Ол старс сезон. :)
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз за Ол Старс питах дали няма да има някой, който да се знае вече.

Съмнява ме Мегз и Мария да влязат толкова скоро. Твърде ярки образи са и пресни за да ги вкарат, че и двете пък отново.

 

Въобще не е ясна концепцията този път.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз за Ол Старс питах дали няма да има някой, който да се знае вече.

Съмнява ме Мегз и Мария да влязат толкова скоро. Твърде ярки образи са и пресни за да ги вкарат, че и двете пък отново.

 

Въобще не е ясна концепцията този път.

Златка влезе една година по-късно и спечели, а не е като да не е била ярък образ.

Искам Мегз, Джулиана и Мария отново заедно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Златка влезе една година по-късно и спечели, а не е като да не е била ярък образ.

Искам Мегз, Джулиана и Мария отново заедно.

Последната клюка носи как Марче ги била отсвирила, че уж била много заета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде мога да намеря пълен списък с участниците взели участие в полседните няколко сезона на Биг/Вип Брадър въобще?

Намерих само за Most wanted - това бе последния All Stars сезон, нали?

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде мога да намеря пълен списък с участниците взели участие в полседните няколко сезона на Биг/Вип Брадър въобще?

Намерих само за Most wanted - това бе последния All Stars сезон, нали?

Уикипедия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Божана го затапи.

Този Папи Ханс се оказа доста простоват. Слушате ли го когато взима думата и разтяга локуми, а дефакто не казва нищо. Сега се обидил, че е лайнар.

Щял да се сърди, пф. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...