Jump to content



Кой изпълнител прави най-добри участия?


Kой изпълнител прави най-добри участия?  

78 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Участията са едно от нещата, по които най-много си личи дали една певица е успешна, но тук ще измерим не количеството, а качеството им.

 

Е, споделете кои са изпълнителите, чиито участия посещавате с най-голямо удоволствие? И не пропускайте да споменете какво за вас е дефиниция за добро - изпълняване на най-големите хитове, правене на поздрави, пускане на лафове, отношение към феновете, правене на купон и т.н.

 

И понеже сме в Рамания, няма как да минем без хейт - а чии участия не бихте посетили повече и защо? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 29
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Категорично Галена! На толкова участия съм й била, а всеки път прави различни импровизации и никога не оставя хората да гледат с безразличие коя е на сцената. Знае как да ги вдигне от раз. Не познавам човек, който да си е тръгнал недоволен от нейно участие.

От Ивана също имам само положителни впечатления, но не и в дискотеки. Нейната програма е много подходяща за механи, където наистина прави голям купон.

 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно Глория. Пее си на живо жената, идва навреме, не си тръгва веднага като някои, пее и акапелно, след това се снима, държи се етично като цяло. За мен всичко това включва едно добро участие, и то е налице. Освен това си подбира репертоара, пее си свои песни. Дразнещото е само, че набляга на определени песни всеки път за сметка на други и че понякога не знае с кои от тях да вдигне хората, а има репертоар от 200 на брой. Ако поработи върху тоя компонент с програмата, ще е бетон. Другите няма какво да ги коментирам... На някои от тях не съм бил. Другите, на които съм бил, не бих повторил. Например Преслава. Не ми се слушат "Гонила ме, мале" и разни други на плейбек с пищене отгоре, нито ми се гледа как се натиска на чичаците по сепаретата, а още по-малко колко е неадекватна и как не знае къде се намира след участието.

Като цяло тези участия трябва да се сведат до необходимия минимум и да се заработи в подкрепа на концертната дейност, защото жанрът умира. Участията са си участия - там има правила и регламент. Вече искат да излезеш да пееш в един страшно неудобен час, вероятно за това повече гледат просто да отбият номер. Отделно, тези участия ги карат да олекват в очите на хората - поне доскоро особено бяха супер достъпни къде ли не, пък и минават за фон, защото хората отиват да се забавляват и рядко отиват специално заради някой изпълнител. Да не говорим, че си съсипват гласа, организма, неадекватни са, друсат се - за да издържат, пеят някакви бълвочи и пропускат едни от най-красивите си песни...

 

Чувал съм и че Тони Дачева прави уникални участия и трябва да се уверя, но тя ги е разредила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувах за Алисия, Галена, Деси Слава и Камелия.

При Алисия и Галена нямам лични наблюдения, а по скоро съм изградил впечатленията си от мнения на потребители и статии в и интернет.

На Кама и Деса съм бил. Кама има много добър контакт с публиката, винаги обръща внимание на хората, ако види познати не спира да ги поздравява през цялата вечер. Винаги е пълно. Абе добра си е.

Десислава винаги ми е била симпатична заради инфантилните шеги , които прави и живите си изпълнения.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Била ли си някога на неино участие? Какъв плейбек?

Не съм, но съм гледала доста клипчета и са ми казвали хора, които са ходили, включително и мой приятел DJ в дискотека в която е пяла. Ако трябва да съм честна не ми се и ходи. :no2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм, но съм гледала доста клипчета и са ми казвали хора, които са ходили, включително и мой приятел DJ в дискотека в която е пяла. Ако трябва да съм честна не ми се и ходи. :no2:
Когато не си ходила защо се изказваш така? Лично аз бях преди 2 седмици и излезе и пя 3 пъти всичко на живо. Не съм чул някой, който да е отишъл на нейно участие, и да е останал недоволен.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато не си ходила защо се изказваш така? Лично аз бях преди 2 седмици и излезе и пя 3 пъти всичко на живо. Не съм чул някой, който да е отишъл на нейно участие, и да е останал недоволен.

Защото не е нужно да съм ходила, нещата които са ми казали ми стигат. Няма кой да тръгне да ме лъже за нещо такова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото не е нужно да съм ходила, нещата които са ми казали ми стигат. Няма кой да тръгне да ме лъже за нещо такова.
Все трябва да има някаква причина винаги участията и да са пълни, всички песни да са и хитове, и да е любимката на студентите и тийновете, нали?
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Алисия съм била на доста участия на различни места - или пее над плейбека, или на живо. 1-2 песни да изкара изцяло на запис. Явно зависи. За мен е супер.

Друга, която ми харесва, е Емилия, пее си хитовете, адекватна е, контактна е.

И на трето място поставям Преслава - може да кара почти само на плейбек, но й харесвам песните и предпочитам да чуя 20 песни, които обичам, но на запис, отколкото 20, които не ми харесват, на живо.

 

Не слагам Галена в графата заради нещо, което всъщност е плюс за нея, но мен ме дразни - участията й винаги са претъпкани и не можеш да мръднеш. Но иначе е забавна и знае какво да пее.

 

Не съм била на участия на Камелия, Емануела, Глория, Ивана и Десислава, така че не мога да дам лични наблюдения. Галин също го пропускам умишлено, тъй като не съм му ходила на участие от много време.

 

Не бих повторила Джена и Анелия. Първата пее ужасно на живо и обожава да залита към никому неизвестни гръцки парчета, втората пък е тотално неадекватна и пее последната си песен по 4-5 пъти и съответно не остава време за истински приятните неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...