Jump to content



Online: Алисия - Запали


Препоръчани коментари

  • Отговори 33
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Уникалнааааа!!

 

Знаех за тая песен, още като заминаха в Портогалия да снимат. Момчето и момичето от клипа са ми познати от Варна. Габриела и Николай. Новото й гадже беше с тях на снимките там.

Ще ги разбива отново.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекрасна песен. Куплетите са един път! Видеото е слабо като за Алисия, но носи лятно настроение. :Vishenka_05:

Да,страхотна песен ! определено има хитов потенциал..

 

А до кога ще пуска евтини клипове ?

 

клипа 1:1

 

:mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е кавър на "Мачкай" и в песен, и в клип. Тя сама се копира тази.

 

Не е лоша песента, ако не я бяхме чули същата поне от още няколко пъти в предните години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хареса ми! Страхотен аранжимент, много як текст, супер готин клип. Това е Алисия която исках да чуя! По едно време започна да се повтаря, обаче този път предлага песен, която ми харесва и звучи много лятно и ненатоварващо, точно за сезона. Не ме учудва песен на Алисия да ми хареса или да е една от най-добрите за сезона попринцип, свикнал съм да е така сигурно вече над 10 години, но наистина беше започнала да се губи някъде..... Не, че няма по-хубави 3-4 песни сега от нейната за лятото, но мисля, че от "Добре ти беше" не ми се беше случвало да слушам нейна песен често, а тази със сигурност ще я слушам доста.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смятам ,че в този форум не сте обективни към предложенията и успехите на Алисия.

Алисия си има свой собствен стил - нещо, което нашите любимки в Пайнер нямат. Алисия излъчва класа и никога не се прави на чучело по клиповете си. Винаги е стила и никога не е кичозна. Като гледаш продукцията на Алисия , не ти лъха на кич и гадна чалга , а на европейски поп с етно елементи.

Още от Палиш ми е любимка и почти никога не ме е разочаровала. Да, не залага на тъпи клипове, но дори и парчетата и с 3 милиона не излизат от клубовете по 5-6 месеца. Уникална жена. Любимка на тийнове и студенти. Вечно пълен график. Обожавам я тази жена!!! :Vishenka_05:

 

Това парче не прилича на никое друго като ноти. Не знам защо се дразните, че има собствен стил на изпяване на парчета и звученето на музиката и. Трябва да изисквате и от вашите , а не да недоволствате... :gun_bandana:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и Глория има стил, ама вие казвате, че се повтаря. :mf_surrender:

 

Моите критерии конкретно към Алисия явно са много завишени, но като си спомня за периода и с "Чао, еди кой си", а после с Флори и след това с някои парчета като "Не пропусна" - на фона на тях това ми идва доста слабо. Няма музика и инструмент в парчето и ми звучи малко като демо.

Ще я послушам, предната "Старай се да си първи" също не ми хареса в началото, но после я слушах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не е казал, че Глория няма стил. Не те давам дори е добро попадение за нейния стил. Въпроса е, че стила на Алисия се котира и се харесва, а стила на Глория има нужда от ъпгрейд дали в звученето или в начина, по който си изнася песните. Просто нещо не достига за масовия слушател, който в крайна сметка е критерия на този жанр.

 

На мен пък Старай се да су първи ми е най слабото парче на Алисия последните години, но дори и то е слушаемо. Красавицата спяща и Мачкай по ме надъхват

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не е казал, че Глория няма стил. Не те давам дори е добро попадение за нейния стил. Въпроса е, че стила на Алисия се котира и се харесва, а стила на Глория има нужда от ъпгрейд дали в звученето или в начина, по който си изнася песните. Просто нещо не достига за масовия слушател, който в крайна сметка е критерия на този жанр.

 

На мен пък Старай се да су първи ми е най слабото парче на Алисия последните години, но дори и то е слушаемо. Красавицата спяща и Мачкай по ме надъхват

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...