Jump to content



Online: Глория - Добре дошла, скитнице + Не те давам, 2018


Препоръчани коментари

Нищо впечатляващо! В другата песен ми харесва текста на куплетите, визията също там е по-адекватна, много е хубава с полата и златния бански.

На мен ми харесва и в двата клипа, но ми идват много еднакви като тематика. То такава липсва и в двата. Акцент - морето, няма лошо, но можеше да се разнообрази с нещо. И все пак са по-добре от нюансите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много ми харесват и 2те песни, и с кеф ще ги слушам.Глория е много красива,малко от прически може да експериментира,че с тая права коса е навсякъде."Добре дошла,скитнице" на моменти ми звучи като на "Дива нощ"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм впечатлен, освен от красотата й.

Не те давам ми допада повече, но преди припева директно си запях една турска песен, надявам се неволно да се е получила приликата.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредното лято за Глория без хит... Добре, че няма много клубни изяви, ами акцентира върху концертите, че с подобни парчета ще изпразни клубовете...

Но пък Не те давам е първото нещо на Глория от последните 3 години, което бих слушал с кеф и то често. Музиката е силна, но аранжимента ми е много постен. И наистина отчитам като проблем начина, по който си пее песните. Просто отблъсква младите. Толкова еднообразно пеене 25 години...

Добре дошла започва добре, но после става неслушаемо...

Има някаква препратка към старите и неща, но не към хитовете и, а към пълнежите.

 

 

Очаквам коментара на пачо, който под всяка песен пише колко зле била и не ставала. Интересно ми е за тези какво ще каже :whistling:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, че нещо но както и да го погледнем тези песни са си чист поп-фолк - такъв, какъвто се правеше преди години. Просто явно вече не е вървежен, други стилове и течения го засенчиха. Това не значи, че все още няма почитатели, лично аз оценявам положително и двете песни. И текстовете никак не са лоши между другото, има някои фрази които се набиват доста от 1-2 слушания, което за други песни не може да се каже. Да, и двете парчета не са нещо нечувано, но се отличават на фона на всичко останало в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Класически попфолк, с който Глория стартира и го направи наистина ПОП.

Като видях еднаквите обложки си казах "старата песен на нов глас", пак претупва нещата. Но реално погледнато и реално преслушано песните изобщо не са зле. Даже са много по-интересни от последната композиция на Кости, която ни предложиха вчера.

 

И двете ми харесват и бих ги слушал, но "Не те давам" ми е по-добра. И за видето там са се постарали повече и не изглежда като тв версия. Даже има потенциал за хит. Можеше да вкара малко power в изпълнение само.

А този корем защо го крие? ТОП форма. Ако младите застанат до нея със същите тоалети познайте пак коя ще изглежда най-добре.

 

В "Добре дошла, скитнице" текстът е добър, но нещо инструменталът не ме грабва.

Коментарите под клиповете са положителни.

 

Все пак може да поднесе нещо различно. Няма да й бъде отказано. Щях да се накефя ако беше пуснала

 

Господин бизнесмен, не ми следиш коментарите, даже Деса умрях да я хваля като изкара "Не го прави". Ама това, което предлагат тая година не заслужава и коментар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Господин бизнесмен, не ми следиш коментарите, даже Деса умрях да я хваля като изкара "Не го прави". Ама това, което предлагат тая година не заслужава и коментар.
:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Той е зает да трупа милиони на Витошка, ти искаш с твоите коментари да се занимава...

 

"Не те давам" започна да ме зарибява доста! :1000 (30):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие нямате угодия тука.И двете песни са страхотни, мелодични със смислени текстове- точно такива обичам и много свежи, летни клипове.

Предпочитам това пред това да слушам за кучките, кой разбивал и тем подобни. Глория е страхотна- това е нейния стил и като излезе албума й ще си го поръчам. На който не му харесва да си слуша глупостите за Мамасита и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано и двете песни ми харесаха. Не очаквах. Иначе Не те давам е по-добрата, според мен.

Текстовете и тв.версиите обаче са трагедия. Дори и стайла й е доста зле. Но места ми е, като шут.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен "Нюансите" ми харесват много. Винаги надувам телевизора, като я пуснат. Има заряд и в пеенето, който тук ми липсва. Музиката също ми допада, а любимо ми е как извиква "любов лииии".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Взеха да ми харесват песните и двете. Припевите можеха да се изпипат още малко и по изпълнението и аз имам забележки, но като цяло са доста приятни и ще ги слушам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бози. Едно и също за н-ти път. Не ги изслушах до края. Познатата мелодия, изпяване, стойки, заснемане на видео...толкова отживяло и втръснало. Никакво развитие. Не знам кой ще ги слуша тея песни освен най-върлите й фенове.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не те давам" е много готина, повече ми допадна и като заряд, и като изпяване. :1000 (33): "Добре дошла, скитнице" не ме впечатли особено, Глория е имала песни в този стил, а и текстът не е някакъв супер жегващ въпреки заглавието. Подозирам, че Гло пак се е правила на текстописка, висейки над главата на Мариета. Иначе има един готин семпъл в куплетите, който придава по-различна нотка на парчето. От ТВ версиите, пак "Не те давам" е по-добрата - Глория е по-красива и артистична там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ауууу, и двете страшно, ама страшно много ми харесват, текстовете са прекрасни. Особено на"Скитницата" на припева, толкова романтични, нежни песни, съвсем различни от предната. Клиповете са хубави, красива Глория. Повече от доволен съм!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не те давам" е много готина, повече ми допадна и като заряд, и като изпяване. :1000 (33): "Добре дошла, скитнице" не ме впечатли особено, Глория е имала песни в този стил, а и текстът не е някакъв супер жегващ въпреки заглавието. Подозирам, че Гло пак се е правила на текстописка, висейки над главата на Мариета. Иначе има един готин семпъл в куплетите, който придава по-различна нотка на парчето. От ТВ версиите, пак "Не те давам" е по-добрата - Глория е по-красива и артистична там.

Може и да не е висяла на главата на Мариета. Мариета пък да намери други изразни средства... Трудно се прави текст по вкуса на всички. Поне не е цинична и не се прави на тийнейджърка. Да, знам, че се повтаря, но... все някога ще спре.

Друго, не знам дали имаш понятие колко от първите си песни Глория е писала като текст... Почти всичко до 2001-ва. Има уникални попадения като "Ангел с дяволска душа", "За тебе, майко", "Радост-тревога", "Исусе", "Илюзия", "Приятелко, ти моя най-добра", "Носталгия", "Добре дошъл", "Ледена кралица", "Като куче и котка" и още много, все са нейни... Но тогава такива неща са я вълнували.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може и да не е висяла на главата на Мариета. Мариета пък да намери други изразни средства... Трудно се прави текст по вкуса на всички. Поне не е цинична и не се прави на тийнейджърка. Да, знам, че се повтаря, но... все някога ще спре.

Друго, не знам дали имаш понятие колко от първите си песни Глория е писала като текст... Почти всичко до 2001-ва. Има уникални попадения като "Ангел с дяволска душа", "За тебе, майко", "Радост-тревога", "Исусе", "Илюзия", "Приятелко, ти моя най-добра", "Носталгия", "Добре дошъл", "Ледена кралица", "Като куче и котка" и още много, все са нейни... Но тогава такива неща са я вълнували.

Тогава може да е имала вдъхновение за добри текстове, но вече да се е изчерпала - поезията не е основното й призвание все пак. Не знам в кого е вината, но е факт, че се повтаря - дори самите й фенове го признавате. Да остави Мариета да й напише 1 текст сама, или дори да смени текстописеца ако трябва, да видим какво ще се получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...