Jump to content



Online: Глория - Добре дошла, скитнице + Не те давам, 2018


Препоръчани коментари

  • Отговори 57
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

"Не те давам" е по-добре, особено в куплетите. Но е жалко, че нито една от песните не е баладична. Пак с едни и същи автори е бачкала. Малко съм разочарована от Глория.
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не те давам" не я изслушах до края даже - много е зле, особено припевът. Скитницата става, но с това залавие такава песен и такъв текст можеше да се направят... Слабо от Гло, последната нейна песен, която слушах беше Стрелците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цццц .... а като си помисля,че това беше най-добрата певица години наред .... все едно е оглушала .... не мога да повярвам,че тя самата харесва песните които прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май всички се изчерпаха... Убеден съм вече, че Ивана затова не пуска песни, защото самата тя не ги харесва. Втората песен е по-добре, определено, но пак не е нищо особено. Очаквах скитницата да е по-умерена, по-тежка. Глория пее по един и същи начин в последните си песни, което е грешка според мен. Дано да имат успех все пак, защото си е положен труд и са дадени пари. "Не те давам" може и пак да си я пусна. Слабо лято се очертава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Добре дощла, скитнице" ми хареса повече! Напомня на стари песни на Глория, както и двата видео-клипа, обаче най-много бях впечатлен от нея във второто видео и по-конкретно там, където е с вързана коса. Много, много е красива! Обичам си я, все пак съм израснал с нейни песни, обаче наистина ако бяха на някоя друга може би, не бих ги забелязал. Просто има препратка към нейни песни от преди години "Добре дошла, скитнице" и това ми хареса, защото наистина не го очаквах. Хубава изненада и то две нови песни, правила го е и преди. Надявам се все пак да предложи нещо по-различно за нея.... Истината е, че от "Полудяваш по мен" няма кой знае колко добри песни за мен, но съм пристрастен и навярно ще дам шанс и на втората песен.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Добре дошла, скитнице" е страхотна. В началото като почна и викам край, това ще е нещо тъпо и като избухна бързата част се изкефих :1000 (29): Много добра песен, дано се наложи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Викам да не бързаме, а да дадем шанс на песните. Всеки ще си хареса някоя поне малко. Добри са пък в крайна сметка! Ясно е, че са далеч от "Очакване", "Сбогом, адиос", "Стопроцентова жена" и други стари тупалки, но пък това е всеобщ проблем, не само на Глория - погледнете дали другите са вдигнали нивото на продукцията си!

Песните са авторски, мелодични и приятни. Да, трябва да смени екипа и имам надежда, че все някога ще го направи.

Другото, което е... поне аз лично взех да се примирявам, че каквото и да измисли и запише, все ще го нагоди по свой калъп, държи си на стила - това е най-хубавото и най-пагубното в същото време, но за мен е важното, че този стил не е пошъл и не се излага.

За по-различна песен явно не й е дошло вдъхновение.

Клипчетата са приятни. Дано все пак някога има и по-високобюджетен клип със сюжет, защото отдавна не е имала.

Не знам дали бе редно да се пускат едновременно двете песни, но да речем, че се допълват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Викам да не бързаме, а да дадем шанс на песните. Всеки ще си хареса някоя поне малко. Добри са пък в крайна сметка! Ясно е, че са далеч от "Очакване", "Сбогом, адиос", "Стопроцентова жена" и други стари тупалки, но пък това е всеобщ проблем, не само на Глория - погледнете дали другите са вдигнали нивото на продукцията си!

Песните са авторски, мелодични и приятни. Да, трябва да смени екипа и имам надежда, че все някога ще го направи.

Другото, което е... поне аз лично взех да се примирявам, че каквото и да измисли и запише, все ще го нагоди по свой калъп, държи си на стила - това е най-хубавото и най-пагубното в същото време, но за мен е важното, че този стил не е пошъл и не се излага.

За по-различна песен явно не й е дошло вдъхновение.

Клипчетата са приятни. Дано все пак някога има и по-високобюджетен клип със сюжет, защото отдавна не е имала.

Не знам дали бе редно да се пускат едновременно двете песни, но да речем, че се допълват.

Наистина ли ти харесват? Или го пишеш, защото е тя...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много скучна и еднотипна както винаги. От 10 години не смени позите, чупките и ТЕКСТОВЕТЕ !!! Аз двете песни не ги различавам - и клиповете еднакви, и мелодиите ... Освен това във всяка песен пее едно такова равно и монотонно, че да заспиш. Спрях ги на втората минута, сори ама :mf_surrender: Поне е похвално, че снима на морето и излезе от студиото и диваните.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

''Скитница'' не е лоша. Другата е синоним за баналност. Лично според мен на Глория вече не и се занимава. Не може да не се усеща, че от години пее една и съща песен. И двете напомнят много на ''Като буря''. Донякъде искам да я похваля, че в текстовете няма излагации, но тя дъвче едно и също десет години. Нямат хитов потенциал, определено.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина ли ти харесват? Или го пишеш, защото е тя...

Ти знаеш, че ако нещо не ми хареса при нея, не си мълча. Понякога съм се насилвал да харесам напълно някои неща, но винаги съм казвал, ако някой компонент куца. В последните години това са текстовете или фразите с дълги разпявания.

Песните ми харесват на първо слушане - определено не припадам, иска ми се повече песен с градация и кулминация, но тя така си ги разбира нещата за момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много приятна изненада. В сравнение с последната ѝ песен това са си направо шедьоври :D А с лилавия топ и полата в единия от клиповете е много секси. Боунърс ол араунд :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти знаеш, че ако нещо не ми хареса при нея, не си мълча. Понякога съм се насилвал да харесам напълно някои неща, но винаги съм казвал, ако някой компонент куца. В последните години това са текстовете или фразите с дълги разпявания.

Песните ми харесват на първо слушане - определено не припадам, иска ми се повече песен с градация и кулминация, но тя така си ги разбира нещата за момента.

Не знам, тук дори изпълнението на парчетата ми идва някакво вяло, а тя поне в пеенето си има хъс. Интересно е да се пуснат две песни наведнъж, но да са коренно различни, с разлика и в клиповете. Тук чета, че се харесва тази за скитницата, при мен е обратното - тя ми се стори направо неслушаема, другата по-интересна ми идва. Ще им дам още няколко шанса, ще преслушам.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, тук дори изпълнението на парчетата ми идва някакво вяло, а тя поне в пеенето си има хъс. Интересно е да се пуснат две песни наведнъж, но да са коренно различни, с разлика и в клиповете. Тук чета, че се харесва тази за скитницата, при мен е обратното - тя ми се стори направо неслушаема, другата по-интересна ми идва. Ще им дам още няколко шанса, ще преслушам.

Какво не ти хареса в скитницата? На мен мелодията ми идва зарибяваща, звучи ми ретро, като старите песни на Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво не ти хареса в скитницата? На мен мелодията ми идва зарибяваща, звучи ми ретро, като старите песни на Глория.
Изпълнението - сякаш едва-едва го пее, никакъв заряд. Текстът също ми идва твърде скромен откъм идеи - напомня ми тематиката на "Изсвирете нещо ударно" (тя го преодолява, забравя, няма вече сълзи, отваря нова страница и отива да празнува) - само че тук е при приятели, а там в заведение, където да свирят и пеят до сутринта.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпълнението - сякаш едва-едва го пее, никакъв заряд. Текстът също ми идва твърде скромен откъм идеи - напомня ми тематиката на "Изсвирете нещо ударно" (тя го преодолява, забравя, няма вече сълзи, отваря нова страница и отива да празнува) - само че тук е при приятели, а там в заведение, където да свирят и пеят до сутринта.

Музиката харесва ли ти?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката харесва ли ти?
Нищо впечатляващо! В другата песен ми харесва текста на куплетите, визията също там е по-адекватна, много е хубава с полата и златния бански.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесват ми и двете. Повече ми допада обаче "Скитницата", Митко Петров ми е слабост с проектите си към нея.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, тук дори изпълнението на парчетата ми идва някакво вяло, а тя поне в пеенето си има хъс. Интересно е да се пуснат две песни наведнъж, но да са коренно различни, с разлика и в клиповете. Тук чета, че се харесва тази за скитницата, при мен е обратното - тя ми се стори направо неслушаема, другата по-интересна ми идва. Ще им дам още няколко шанса, ще преслушам.

Проблемът е не че песните са лоши, а че Глория повтаря себе си. Хубаво е, че има обособен стил, но си трябват песни, които да жегват.

Как успяваше преди години... Просто трябва да смени екипа и веднага ще се усети.

Също така тя може да прави с гласа си каквто поиска, не знам защо все трябва да пее едно такова естрадно.

Сръбската орнаментика в "Намери си майстора" например е страхотна, по-нежното пеене в "На неверен да съм вярна", по-нахаканото в "За първи път"... Когато реши, експериментира. Какво да правим обзори... Песните са такива, каквито са. Нормално е да ги чуваме по-различен начин и е нормално да имаме по-високи критерии към нея, като знаем какво е правила назад във времето.

Мен ми се ще да чуя песен с коренно различна тематика от любов, мъже... не знам защо зацикли в тая посока тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...