Jump to content



Online: Мария - Чувал ли си за такива


Препоръчани коментари

  • Отговори 36
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много хубава песен се е получила! Спомних си за периода от "Не съвсем" и клипът към нея и "Любими ръце" например, много ги харесвам, едни такива - спокойно и хубави... В никакъв случай не мога да я поставя до тях, но клипът и спокойствието които носи песента и всичкото това, напомня за тях. Зарадва ме и ми върна този период. Чух и оригинала, но нашата си ми хареса повече! :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Мария е по-хубава от сръбската. Сърбите имат лоши аранжименти а и вият стабилно. Кръчмарското няма да излезе от тях.

Браво на Марче, летен , приятен клип, хубав кавър, разпяла се е както трябва, изненада ме. Все пак, предпочитам двете и от Криско , но в никакъв случай не е лоша песента - просто предпочитания.

 

Изненада приятно този път. Браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не е лоша, но текста на повечето места изобщо не се разбира и ми изглежда незапеваем. Клипа като за Мария е слаб. Да не говорим за тъмните кадри които са доста зле.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хич не изглежда добре във видеото... прилича на Цеца в сегашните й години, груба, нагримосана...

 

Песента няма да я коментирам, толкова зле я е изпяла, че се е налагало да пипат гласа ѝ и да направят основната извивка в припева. Грубо, нескопосано, все едно е след кутия цигари и цяла вечер пиене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луди ли сте. На Мара версията е доста по-добра. Особено в аранжимента е къде, къде.

Ревете, че се правили на рапърки, ревете от Ганев, ревете от Пашев, преди ревахте от Оцко и еднообразието, сега посегнала на Таня Савич?? Омг

. А сърбите последните години малко ли посягаха към нас? Не видях да се възмущавате за това.. Нали искахте разнообразие?!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луди ли сте. На Мара версията е доста по-добра. Особено в аранжимента е къде, къде.

Ревете, че се правили на рапърки, ревете от Ганев, ревете от Пашев, преди ревахте от Оцко и еднообразието, сега посегнала на Таня Савич?? Омг

. А сърбите последните години малко ли посягаха към нас? Не видях да се възмущавате за това.. Нали искахте разнообразие?!!

Ти па не си ли им свикнал тука да се възхваляват на травеститските бидони от сръбския край?! :D

Са, че сръбката пее, пее. Пее, ама врещи та се къса, кой знае какво неземно чудо не е. Марчето е къде къде по-секси, и по-подходяща като за нашия пазар. Сравнението с Цеца е повече от дебилно. Марчето е такова сладко миньонче, и с този гласец е супер просто. Много ме кефи проекта. Единствено сръбския текст е по-добър от нашия, но като цяло и гърци, и сърби правят адски добри текстове - другото е боза. Дано стане хит, носи някаква такава ретро вълна от старата чалга, а и пеенето й е като онова старото, от епохата на златните й хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луди ли сте. На Мара версията е доста по-добра. Особено в аранжимента е къде, къде.

Ревете, че се правили на рапърки, ревете от Ганев, ревете от Пашев, преди ревахте от Оцко и еднообразието, сега посегнала на Таня Савич?? Омг

. А сърбите последните години малко ли посягаха към нас? Не видях да се възмущавате за това.. Нали искахте разнообразие?!!

Ако беше друга щях да се накефя, но Мария пипа неща, които не може да изпее и не се е получило. Както когато направи онази балада на Стан. Когато тръгваш да правиш кавър на хит няма как да няма сравнения и в случая Таня е голяма топка... И освен това текста, ами пуснете си превода на оригинала, на Мария е поредната лиготия. Колкото до сръбските травестити, ако нашите правеха такава чалга като тяхната, никой и нищо нямаше да може да бутне жанра. Таня от друга страна е една от най-красивите жени сред Балканските певици.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да Таня е много красива, спор няма. Дори бих казал, че е най-хубавата им певица там. Но чисто, кахо песен на Мария ми допада повече. Аранжимента е по-богат, а и си предпочитам българското. За текста - ок, но не мисля че на Мария е нещо кофти , така че аз я адмирирам. От Червения картон насам Мара предлага доста добри неща, като музика и като клипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...