Jump to content



Online: Лорена - #Нищо


Препоръчани коментари

Музиката е топ, но припева е много зле. Лорена няма гласовите данни да го изпее добре.

Гласа и е НЕПОНОСИМ.

 

От "Ако можеш" насам гласът й е доста по-поносим в сравнение с предните й песни. Може би го обработват. Пусни си "Жена за лудницата" и ушите ти ще бъдат изнасилени.

 

И все пак мисля, че ако "Нищо" беше изпята от по-гласовита певица, щеше да има шанса да стане един от топ хитовете на годината.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 48
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много яка! Лорена е много подценявана, но е последния силен дебют в жанра. Участията й силни и пълни, а нито има особено приятен тембър, нито има голяма харизма. Много силни песни пуска и си личи, че обмисля добре проектите си. Новата песен не ми е на нивото на "Все ми е тая" , но е доста добра. В клиповете също се старае и са по-добри от на доста големи имена. Браво!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като си я пуснах днес, страшно се издразних как е поредната еднаква песен на Ганев. Но сега я слушам на слушалки и много ме кефи - има много пауър в припева и изпълнението, но едновременно една такава мекота от струните. Много сполучливо, браво! Лорена е абсолютен топ - от началото на кариерата си има точно една безлична песен и всичко друго е страшно добро. Най-добрият пример, че за да пробиеш, ти трябва усет за музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа е ок, само тези маски са мега зле направени.

Песента е копие на 10 други, особено на Обратно в играта.

Иначе евала че намалиха ефектите на Оцо. Ако можеш си остава хита й

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпяването е страхотно, най-сетне не пищи като раздрана. Можело значи. Хубава песен, наистина връща назад. Клипа е добър, Марков попринцип има добри клипове.

В цялата фирма само тази става за нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна песен.Ето,че можела да пее и без ужасния тунинг на Оцко!

 

А то не се знае тунинга от Ганев какъв е... чакай да я чуем лайв и тогава :D

 

По-реалния и глас е този с песните от Оцко, дето пищи, тя на лайв така си пищи. Тук направо ме изненада, обаче бие на Галена отвсякъде - чупки, стойки, поведение, дори гласът тук, самото изпяване...

 

Имам чувството, че Галена стои денем и нощем у тях и и преподава по учебник "Как се прави мое копие".

 

Дали ще видим Лорена във вана?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно към Оцко няма какво да се връща.... "Все ми е тая" и "Жена за лудницата" му бяха последните 2 нормални песни, може би завинаги... от там насетне само какафонии, писъци и незнайни вокали на инструментала от "Пей сърце", който пък е от "Всичко чуждо пожелаваш".

Нали видяхме дуета с Галин и оная другата (не се сещам името - клипа на бял фон с едни колони), пълна тъпотия.

Тия песни може и да са си типично Ганевски, но поне не са какафония, не се пищи, не се чуват 30 отделни гласа, ромски вокала и явно Ганев успява да я направи да не блее като пребита коза.

Да продължава така, може да пробва и с Пашев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто няма спиране! :Vishenka_05: :happyppl:

Дано Лорена продължава само така.

И аз не я спирам, последните й две песни са много добре, ако продължава така ще е супер. Ама #Нищо ми стана най-любима, грабна ме от първо слушане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не я спирам, последните й две песни са много добре, ако продължава така ще е супер. Ама #Нищо ми стана най-любима, грабна ме от първо слушане.

 

Песента ми напомня на стария мелодичен поп фолк,който харесвах. :Vishenka_05: Онези клишираните фрази,които пък заедно с меланхолията в мелодията докосваха. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ми напомня на стария мелодичен поп фолк,който харесвах. :Vishenka_05: Онези клишираните фрази,които пък заедно с меланхолията в мелодията докосваха. :Vishenka_05:

Да, различна е като звучене от тази вълна, която се пуска в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От доста време не съм си харесвал поп-фолк песен... най-после да пуснат нешо по-различно. Да, текста е пят вече, но предпочитам такива теми пред модерните в момента. Ретро нотката грабва... Колкото до изпълнението - Лорена явно си е пила хапчето за разгонени котки. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...