Jump to content



Online: Лорена - #Нищо


Препоръчани коментари

  • Отговори 48
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Абе не идват ли балове? Не трябва ли яки хитачки да се пускат? Тази година вече почти я преполовихме, а няма хубави песни и хитове един диск за колата да си направя.
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми мога да кажа, че останах впечатлен от цялата емоция на проекта.

Клипа, според мен е сред най-добрите тази година, много добро заснемане, сюжет, символика..Лорена е много атрактивна и пълни кадъра с лекото. Личи си, че покрай Галена е много попила от тънкостите при заснемане на един клип.

 

Песента е хубав и класически поп-фолк, напомня ми за едно време, но с по-модерен аранжимент. Текста е уникален.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лорена можела и да пее хубаво. :Vishenka_05: Отчетох това в"Ако можеш",а сега и тук.Вече не ми е онзи дразнещ глас и образ като преди.Дано продължава все така.Страхотно предложение и този път,браво! :Vishenka_05: Иначе"Все ми е тая"си остава най-доброто парче на Лорена до момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе не идват ли балове? Не трябва ли яки хитачки да се пускат? Тази година вече почти я преполовихме, а няма хубави песни и хитове един диск за колата да си направя.

 

Абсолютно, никаква музика тая година. Тегля Анелия и Джена от немане на нищо.... :gun_bandana:

 

Иначе Лорена добре. Саундът наистина е като преди 10 години....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще кажа само ...... WOW!!! Песента е едно от най-добрите неща излизали тази година, както и видеото. Всъщност очаквах го от нея, рано или късно да предложи една от най-качествените и хубави песни за сезона, както и клип. Много я харесвам. Независимо в коя компания е, песента на Райна и на Лорена за тази година определено са ми фаворити към този момент. Страхотна е просто..... Най-накрая нещо на нивото на "Все ми е тая". Все повече започва да ми харесва Лорена!!!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката е топ, но припева е много зле. Лорена няма гласовите данни да го изпее добре.

Гласа и е НЕПОНОСИМ.

Точно пък в тази песен изпяването е добро и ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...