Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Само "Лъжа е" остана от тези песни. Другите са уж добри и стойностни, но къде са сега? :mf_surrender:

А на Ивана да не питам къде са, че само аз и ти ги помним сигурно :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към онзи момент е била, защото Преслава тъкмо се качваше на върха, още нямаше и златен албум, но към 2017 със сигурност не мисли така.
Нали говорим за онзи момент, когато уж подарил на Ваня награда! :mf_surrender: Защо намесваш 2017 година?

 

Няма ли и ти да забременяваш, та да си починеш малко? :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали говорим за онзи момент, когато уж подарил на Ваня награда! :mf_surrender: Защо намесваш 2017 година?

 

Няма ли и ти да забременяваш, та да си починеш малко? :gun_bandana:

Защото той го е казал към онзи момент, тамън я беше короновал за Мегазвезда, откъде да знае човека че ще пропадне със скоростта на светлината.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А на Ивана да не питам къде са, че само аз и ти ги помним сигурно :mf_surrender:
По-големите хитове на Ваня - мега звездата от албума "Празник всеки ден", сравнени с песньовките на Пресче, в които се пънеше да се прави на поп-рок певачица, по модела на Деса:

 

 

 

а тук кака ви участва и в клипа, така че това е най-големия хит в чалгата... :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, помним ли как Деси и леля Ванче отново си поделиха върха през 2013? Златни времена!

 

Богини на чалгата! :Vishenka_05: Истински оригинали, мачкащи фейк певачици като Праса!

 

 

Защото той го е казал към онзи момент, тамън я беше короновал за Мегазвезда, откъде да знае човека че ще пропадне със скоростта на светлината.
Значи към онзи момент наградата си е била за Ваня, а ти млък и марш да се осеменяваш, като Пресла! :feminist_en:

А и "човекът" направи доста, именно за да пропадне мегата и да изпъкне грозотията от Толбухин, да се разчисти хубаво пътя. Да не говорим, че и Аня тогава си правеше мега продукцията с "Единствен ти", "Трети път", после "Продължавам", а остана избутана от тролката ти! Добре, че Галя вкара финансовите инжекции и секна на Преси царуването!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина ли сравняваш това със случката с Галя?

Да, при обявяването на номинациите най-силните викове са Преслава, но и за Райна и Ивана си ги има. При Глория и Гергана е най-тихо. Докато говорят водещите, в рамките на няколко секунди има скандирания за Преса, но при обявяването на победителката, хората си я аплодират, докато се качва по стълбите има викове "Ивана, Ивана", никой не я освирква, докато благодари!

 

Нищо кой знае какво, не стана този път, пробвай пак Преслино лумпенче! :mf_surrender:

Янева, искаше запис, където скандират Преслава, а Ивана печели. Нали? Е, получи го.

Никъде не съм казвал, че въпросната ситуация е сходна с тази от 2010-та, когато Галена взе певица. Спри да извърташ изказванията на всички, така както на теб ти изнася.

 

И се дръж прилично, че с Кака Кели още не сме гласували в ранглистата. :3fdb8960598fa63e:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, искаше запис, където скандират Преслава, а Ивана печели. Нали? Е, получи го.

Никъде не съм казвал, че въпросната ситуация е сходна с тази от 2010-та, когато Галена взе певица. Спри да извърташ изказванията на всички, така както на теб ти изнася.

 

И се дръж прилично, че с Кака Кели още не сме гласували в ранглистата. :3fdb8960598fa63e:

Да се държа прилично?! Ти вече веднъж подкрепи Галин пред Ваня, какво остава сега да я избереш пред Глория... :mf_surrender:

 

Завинаги си в моя

 

 

и ще бъдеш мачкан още много дълго!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, спри да се излагаш. Очевидно е, че "Интрига" е по-силният албум - и като текстове, и като послания, и като музикално разнообразие. Най-малкото, че като излезе беше пълен с нови песни, а на Ванча имаше 8 или 9 песни на кръст, от които 6 бяха познати и реализирани през 2006.

 

Няма какво да ти обяснявам повече за "Интрига" - факт е, че с него окончателно Преслава пребори Ивана.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Богини на чалгата! :Vishenka_05: Истински оригинали, мачкащи фейк певачици като Праса!

Наистина много здраво мачкаха всички. Това продължи и през 2014, когато Деси със Зайчето смачка още един път преди да се върне в Пайнер, а Ванчето пусна дуета на годината- Ех, любов! В същата тази година и Глория се върна при тях в ТОП 3 с "Обратно броене", а после и с невероятната "Ако счупят всяка нота". А после Преслава била не знам си колко години номер 1...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, спри да се излагаш. Очевидно е, че "Интрига" е по-силният албум - и като текстове, и като послания, и като музикално разнообразие. Най-малкото, че като излезе беше пълен с нови песни, а на Ванча имаше 8 или 9 песни на кръст, от които 6 бяха познати и реализирани през 2006.

 

Няма какво да ти обяснявам повече за "Интрига" - факт е, че с него окончателно Преслава пребори Ивана.

Стига говори наизуст, бе!

Какви "Не и утре", какви "Заклевам те" ще ми сравняваш с "Дъжд от рози" и "Празник всеки ден", че и с "Това е парчето"?!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според Джиги не е било точно така, а той мрази мен и няма полза да каже нещо позитивно за Ванче! :Vishenka_05:

 

А Пепи като събере толкова публика сама, ела пак да си гукаме любовно, сладко Кайче! :3fdb8960598fa63e:

uspeshen-start-za-turneto-na-ivana-2.jpg

 

uspeshen-start-za-turneto-na-ivana-6.jpg

 

uspeshen-start-za-turneto-na-ivana-4.jpg

 

О, любимият ми площад, в (как беше да го цитирам правилно шопското извращение)..... най-бедният и пропаднал район в ЕВРОПЕЙСКИЯТ СЪЮЗ? :1000 (29):

 

След този концерт съм признал Пайнер за почти гениални в манипулацията. Такъв ъгъл на снимане, такава лъжа показват, че е направо невероятно как им се получава. Изглежда все едно има 30 000 души, а реално са си едни 4000-5000, които ходят и на чалга и на рок и на поп и на предизборни концерти на ДПС с участието на Малина, Азис и Цура Янева. Имам и кадри отзад (от паметника), но те са "корометиращи" за мегазвездната Ивана.... :happyppl:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига говори наизуст, бе!

Какви "Не и утре", какви "Заклевам те" ще ми сравняваш с "Дъжд от рози" и "Празник всеки ден", че и с "Това е парчето"?!

И трите хвърчат в коша пред "Лъжа е" ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина много здраво мачкаха всички. Това продължи и през 2014, когато Деси със Зайчето смачка още един път преди да се върне в Пайнер, а Ванчето пусна дуета на годината- Ех, любов! В същата тази година и Глория се върна при тях в ТОП 3 с "Обратно броене", а после и с невероятната "Ако счупят всяка нота". А после Преслава била не знам си колко години номер 1...
И това беше много силно през 2013:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, любимият ми площад, в (как беше да го цитирам правилно шопското извращение)..... най-бедният и пропаднал район в ЕВРОПЕЙСКИЯТ СЪЮЗ? :1000 (29):

 

След този концерт съм признал Пайнер за почти гениални в манипулацията. Такъв ъгъл на снимане, такава лъжа показват, че е направо невероятно как им се получава. Изглежда все едно има 30 000 души, а реално са си едни 4000-5000, които ходят и на чалга и на рок и на поп и на предизборни концерти на ДПС с участието на Малина, Азис и Цура Янева. Имам и кадри отзад (от паметника), но те са "корометиращи" за мегазвездната Ивана.... :happyppl:

Джиджи е бил в Панагюрище и си разказа момчемичето! :Vishenka_05: Изкарал си е прекрасно и е имало много хора!

 

Сега са 4000 - 5000 по твои думи, а Камелче при Емилия Стоянова едва стискаше тънките злобни устни и обясняваше, че са 200-300... :3fdb8960598fa63e: Я се уточнявайте по-целенасочено с Цветин по скайп, за да са ви сходни твърденията!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не отрича хитовостта на трите лятни песни на Ивана от 2006, но албумът се дава за 2007, освен това са си комерсчета, не задават нови стилови насоки за целия жанр, подобно на "Лъжа е".

 

Да сравним гледанията: :3fdb8960598fa63e:

 

Това е парчето - 227 000;

Празник всеки ден - 406 000 + 38 000

Дъжд от рози - 190 000 + 32 000

 

Лъжа е - 1 635 000 + 260 000

Заклевам те - 1 100 000

 

Даже само "Заклевам те" има колко трите взети заедно и отгоре :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Македония, покрай Шушана която се пуска в изпълнение на Преса или Ема, и Кварталната крчма на Ванча преживява ренесанс.

Това е прекрасна новина! Вечен хит!

 

 

Никой не отрича хитовостта на трите лятни песни на Ивана от 2006, но албумът се дава за 2007, освен това са си комерсчета, не задават нови стилови насоки за целия жанр, подобно на "Лъжа е".

 

Да сравним гледанията: :3fdb8960598fa63e:

 

Това е парчето - 227 000;

Празник всеки ден - 406 000 + 38 000

Дъжд от рози - 190 000 + 32 000

 

Лъжа е - 1 635 000 + 260 000

Заклевам те - 1 100 000

 

Даже само "Заклевам те" има колко трите взети заедно и отгоре :gun_bandana:

Оставям те да броиш гледания!

Категорична съм, че песните от "Празник всеки ден" са по-хитови от тези от "Интрига". :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория в НДК. Преси кога?! Камелия кога?!

 

GLORIA201510011new.jpg

После ние сме били фурнаджийски лопати. До вчера спореше, че Ивана била с по-добри концертни изяви, сега даваш Глория за пример.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джиджи е бил в Панагюрище и си разказа момчемичето! :Vishenka_05: Изкарал си е прекрасно и е имало много хора!

 

Сега са 4000 - 5000 по твои думи, а Камелче при Емилия Стоянова едва стискаше тънките злобни устни и обясняваше, че са 200-300... :3fdb8960598fa63e: Я се уточнявайте по-целенасочено с Цветин по скайп, за да са ви сходни твърденията!

 

Отзад:

 

9326429u.jpg

 

Опред:

 

9326430f.jpg

 

Отляво:

 

9326432R.jpg

 

Отдясно:

 

9326434C.jpg

 

 

После ние сме били фурнаджийски лопати. До вчера спореше, че Ивана била с по-добри концертни изяви, сега даваш Глория за пример.

 

Сега и за Глория ли да вадя, че да не става излишен спор? :scratch:

 

То е глупаво като твърдението на Янева, че някога Камелия е коментирала концерти на Ивана. Коментирал е единствено Митко Пайнера, за Пловдив на панаира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се държа прилично?! Ти вече веднъж подкрепи Галин пред Ваня, какво остава сега да я избереш пред Глория... :mf_surrender:

 

Завинаги си в моя

 

 

и ще бъдеш мачкан още много дълго!

Галин ми е любимец. Естествено, че ще го подкрепя.

А и май забравяш, че ранглистата се прави с цел, да се видят позициите на изпълнителите към днешна дата. А не преди 10 години, жено.

 

Благодаря за поздрава. Много хубава балада на Галчето.

 

 

 

 

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

То е глупаво като твърдението на Янева, че някога Камелия е коментирала концерти на Ивана. Коментирал е единствено Митко Пайнера, за Пловдив на панаира.
Аз глупави твърдения нямам, скъпи! :Vishenka_05:

Казва, че я поздравява за инициативата да си направи турне, но то нямало посещаемост. И все пак, било похвално, че го правела във времена на криза. "Открит микрофон" при Емилия Стоянова, облечена е с потник с ананас на него и цветни маратонки. :3fdb8960598fa63e:

И пак да кажа, че няма право да коментира концертите на хората, тъй като тя свои няма!

Ти също не ти прави чест да казваш каквото и да било за Глория и Ивана.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...