Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

После ние сме били фурнаджийски лопати. До вчера спореше, че Ивана била с по-добри концертни изяви, сега даваш Глория за пример.
Къде съм казвала, че Ивана е с по-добри концертни изяви?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде съм казвала, че Ивана е с по-добри концертни изяви?

Кали, не отговаряй. Остави потребителите на Рама да преценят. Много й дойде на жената. Снимките от Фокса на празния площад, клипчето от наградите за 2007-ма, където публиката крещи Преслава, а наградата взима Ивана. :1000 (29): Набивай й го и я оставяй да си пише сама.

 

Само така ще се научи да ходи на каишка, госпожата. :1000 (29): Янева, ред...спокойно...седни. :3fdb8960598fa63e:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали, не отговаряй. Остави потребителите на Рама да преценят. Много й дойде на жената. Снимките от Фокса на празния площад, клипчето от наградите за 2007-ма, където публиката крещи Преслава, а наградата взима Ивана. :1000 (29): Набивай й го и я оставяй да си пише сама.

 

Само така ще се научи да ходи на каишка, госпожата. :1000 (29): Янева, ред...спокойно...седни. :3fdb8960598fa63e:

Дано да разбираш, че няма как едно лапе, което врещи "Осъзнавате ли, че Преси е жертвала личното си щастие, за да ни даде толкова много", както и такова, което се обяснява като партизанин на разпит, как си нанкало със свойта съученичка Симонка и тя решила да му ползва уай - файчето, за да гласува за Пресливка, да постави на място жена, която е вряла и кипяла! Да не говорим за смешните ти напъни да се сложиш на Денис, след като го обиди с някакви тъпотии за тесни и широки дрехи! Палячовщини! :mf_surrender:

 

Оставям потребителите на Рамания сами да преценят!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано да разбираш, че няма как едно лапе, което врещи "Осъзнавате ли, че Преси е жертвала личното си щастие, за да ни даде толкова много", както и такова, което се обяснява като партизанин на разпит, как си нанкало със свойта съученичка Симонка и тя решила да му ползва уай - файчето, за да гласува за Пресливка, да постави на място жена, която е вряла и кипяла! Да не говорим за смешните ти напъни да се сложиш на Денис, след като го обиди с някакви тъпотии за тесни и широки дрехи! Палячовщини! :mf_surrender:

 

Оставям потребителите на Рамания сами да преценят!

Янева, всички виждат как постоянно изопачаваш факти, понякога и нарочно ги пропускаш или пък ги представяш през твоята си призма.

Всички виждат, как злобно се заяждаш и се ебаваш, а ти самата трудно понасяш бъзиците на твой гръб.

Дребнава си и взимаш супер сериозно някакви незначителни шеги и закачки.

Опитваш се да настройваш определени потребители едни срещу други... Имаш двойни стандарти - за музика, поведение, отношение и т.н.

Извърташ и преиначаваш изказванията на потребителите, опитвайки се да ги злепоставиш или за да докажеш "правотата" си...

 

Какво да говоря повече?

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, всички виждат как постоянно изопачаваш факти, понякога и нарочно ги пропускаш или пък ги представяш през твоята си призма.

Всички виждат, как злобно се заяждаш и се ебаваш, а ти самата трудно понасяш бъзиците на твой гръб.

Дребнава си и взимаш супер сериозно някакви незначителни шеги и закачки.

Опитваш се да настройваш определени потребители едни срещу други... Имаш двойни стандарти - за музика, поведение, отношение и т.н.

Извърташ и преиначаваш изказванията на потребителите, опитвайки се да ги злепоставиш или за да докажеш "правотата" си...

 

Какво да говоря повече?

Ти пък кой си, та да говориш от името на всички?! Какво си направил за форума, откога си тук, та започна да обобщаваш и категоризираш, колко поста си написал и т.н. Нали знаеш, че не можеш да повлияеш на някакво масово мнение, тъй като си персона нон-грата!

 

Аз нямам фейк профил, за разлика от теб! Това изчерпва нещата!

 

Какво да говоря повече?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янке, пускай този хит на д-р Стоянова от Бургас и укроти топката! :gun_bandana:

 

С теб днес приключих, защото не изневери на дълбоката си душевност и показа, че старата любов, ръжда не хваща в темата на Даниел! :3fdb8960598fa63e:

 

Но това недоразумение Ванчо, което доскоро се правеше на заровило томахавката и на мен ми се мазнеше, а аз не го отразих, тепърва го започвам с голямата паламарка! :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Но това недоразумение Ванчо, което доскоро се правеше на заровило томахавката и на мен ми се мазнеше, а аз не го отразих, тепърва го започвам с голямата паламарка! :gun_bandana:

Много ти се иска да е било така. :1000 (29): Ама нищо - вярвай си. Като го напишеш няма да стане истина.

Теб точно това те дразни, че не те оставям да си пишеш глупостите и че си изразявам мнението, което доста често е различно от твоето.

Опитай пак другия път. Ама с нещо маалко по-близко до реалността, че да ти се получи манипулацията. :1000 (29):

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

После ние сме били фурнаджийски лопати. До вчера спореше, че Ивана била с по-добри концертни изяви, сега даваш Глория за пример.

Винаги е давала изявите на Глория за пример, дори мисля че снощи каза, че са тези на Глория са по-мащабни от на Ивана, не ми се рови сега да намирам коментарите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига говори наизуст, бе!

Какви "Не и утре", какви "Заклевам те" ще ми сравняваш с "Дъжд от рози" и "Празник всеки ден", че и с "Това е парчето"?!

Е Янева не си права душа, на Толбухин албума е по-силен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ти се иска да е било така. :1000 (29): Ама нищо - вярвай си. Като го напишеш няма да стане истина.

Теб точно това те дразни, че не те оставям да си пишеш глупостите и че си изразявам мнението, което доста често е различно от твоето.

Опитай пак другия път. Ама с нещо маалко по-близко до реалността, че да ти се получи манипулацията. :1000 (29):

Фалшивата Симона говори за манипулации! Често хората проектират своите грехове върху врага си! И той ги дразни, защото сами не могат да понасят себе си и не се чувстват добре в собствената си кожа. :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отзад:

 

9326429u.jpg

 

Опред:

 

9326430f.jpg

 

Отляво:

 

9326432R.jpg

 

Отдясно:

 

9326434C.jpg

Сега и за Глория ли да вадя, че да не става излишен спор? :scratch:

 

То е глупаво като твърдението на Янева, че някога Камелия е коментирала концерти на Ивана. Коментирал е единствено Митко Пайнера, за Пловдив на панаира.

Толкова. Ванча обиколи бедните райони на БГ и пак неможа да събере публика, като хората - при това безплатно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги е давала изявите на Глория за пример, дори мисля че снощи каза, че са тези на Глория са по-мащабни от на Ивана, не ми се рови сега да намирам коментарите.
Абсолютно! И някак не върви най-големите фурнаджийски лопати, както и хора с допълнителни профилчета, които да им вършат работа по класации и анкети, да говорят за мен като човек!

Помня как, когато го попита, за ай-пи адреса на Симона и неговия, започна да разказва за пижамени партита с някаква съученичка и т.н. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Е Янева не си права душа, на Толбухин албума е по-силен.
Тоест, ти твърдиш, че "Не и утре", "Заклевам те", "Уморих се", които Калин дава за пример, са били по-големи хитове от "Празник всеки ден" и "Дъжд от рози"?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак се вихри спор гледам, стана ми интересно, но когато "Интрига" беше омаловажен вече жалко... Преслава тогава беше титан, "И когато съмне", "Лъжа е" и "Нищо друго" само стигат за доказателство, Ивана си я обожавам, но по това време по концертите изнасяше речи тип Веселин Маринов и никак не се вписваше, а после рязко изгуби позициите си. Преслава вади всяка година поне един мегахит, освен това те двете така се отдлалечиха чисто стилово. Ивана не й върви на възрастта да пее песни като "Моето слабо място" или "Не се итриваш", докато Преслава точно преди да я псоледва се усети, стана брутална мацка и започна новия й етап. Това от старата генерация успяха да постигнат само Камелия и Емилия. Ивана е страхотна, но е в друг отбор вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова. Ванча обиколи бедните райони на БГ и пак неможа да събере публика, като хората - при това безплатно...
Имам един въпрос - защо на първата снимка, бендът е с гръб към хората. Това е от репетицията, преди да започне изявата. Манипулациите на Фокси са всеизвестни. Концертите си минаха много добре, като за "залязла" изпълнителка. Той тогава твърдеше даже, че Бойко Борисов ги плаща тези концерти.

 

Камелия, като е в апогея си, защо няма концерти, де? Така и не дадохте свестен отговор вече толкова години?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно! И някак не върви най-големите фурнаджийски лопати, както и хора с допълнителни профилчета, които да им вършат работа по класации и анкети, да говорят за мен като човек!

Помня как, когато го попита, за ай-пи адреса на Симона и неговия, започна да разказва за пижамени партита с някаква съученичка и т.н. :3fdb8960598fa63e:

Тоест, ти твърдиш, че "Не и утре", "Заклевам те", "Уморих се", които Калин дава за пример, са били по-големи хитове от "Празник всеки ден" и "Дъжд от рози"?

Защо пропускаш останалите хитове в албума?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо пропускаш останалите хитове в албума?
Защото Калин е цитирал тези песни като по-големи хитове от всички на Ванча тогава!

 

Как ще коментираш изказването на Митко Димитров, че Ивана е продала повече тогава и е най-успешната му певица? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос - защо на първата снимка, бендът е с гръб към хората. Това е от репетицията, преди да започне изявата. Манипулациите на Фокси са всеизвестни. Концертите си минаха много добре, като за "залязла" изпълнителка. Той тогава твърдеше даже, че Бойко Борисов ги плаща тези концерти.

 

Камелия, като е в апогея си, защо няма концерти, де? Така и не дадохте свестен отговор вече толкова години?

Да не е длъжна?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото Калин е цитирал тези песни като по-големи хитове от всички на Ванча тогава!

 

Как ще коментираш изказването на Митко Димитров, че Ивана е продала повече тогава и е най-успешната му певица? :3fdb8960598fa63e:

Да, но спора е за албум. А албума на Преса е по-хитов, дори и по-стойностен.

Това е парчето, честно казано беше сезонен хит, Празник всеки ден е още по-зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо пропускаш останалите хитове в албума?

Защото така й изнася.

"И когато съмне" и "Лъжа е" отвяват песните на Ванча от 2006, а "Заклевам те", "Уморих се", "Не и утре" са хиляди пъти по-качествени от "Резерве" и "Най-добрата" например.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...