Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Коментирай факта, че под претекст "дърта е", Глория беше сменена от Ванча, която хем беше по-дърта, хем с по-голям вид на лелка с дългите рокли и големия задник :3fdb8960598fa63e:

 

Дърта-дърта, ама пее "Смуууукачааа", "100 кюфтета ще ти вкарам", "Да ме разбиват мъжки дръжки" (това на участие го е пяла), "Къв си ти уеее, аре бегай!"

 

Много по-разчупена беше Ивана, съчетаваше и сериозни теми, и по-тийн неща. Хитра до мозъка на костите си, аз затова я уважавам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дърта-дърта, ама пее "Смуууукачааа", "100 кюфтета ще ти вкарам", "Да ме разбиват мъжки дръжки" (това на участие го е пяла), "Къв си ти уеее, аре бегай!"

 

Много по-разчупена беше Ивана, съчетаваше и сериозни теми, и по-тийн неща. Хитра до мозъка на костите си, аз затова я уважавам.

Да, такава беше, но от хитрост и тънки сметки, взе че залезе за два месеца :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси имаше не малка конкуренция като започнеш от 2005 до към 2014 някъде - Галена, Анелия, Джена, Емануела, а на времето - Ивана, после за кратко Елена, Андреа, Янева .. след това самия жанр замря и според мен в последните 2-3 години нямаме ясно изявен лидер - Анелия и Емануела сякаш имат най-много хитове, но те бълват през месец нова песен, нормално.

 

Естествено, на времето конкуренцията беше много голяма също, но тогава го нямаше това надцакване на всяка цена.

 

Аз говоря за конкуренция от новоизлюпени изпълнители, които да са станали имена с влияние в жанра. Последните такива са Андреа и Цветелина Янева. Цура 2008 май дебютира. Точно 10 години без голямо ново име.

 

Глория за 10 години след дебюта си през 1994 се е съревновавала с Таня Боева, Цветелина, Деси Слава, Сашка Васева, Камелия, Румяна, Кати, Лия, Софи Маринова, Екстра Нина, Рени, Ивана, Мария, Емилия, Малина, Есил Дюран, Анелия, Гергана и кой знае колко още пропускам. Изобщо няма база за сравнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз говоря за конкуренция от новоизлюпени изпълнители, които да са станали имена с влияние в жанра. Последните такива са Андреа и Цветелина Янева. Цура 2008 май дебютира. Точно 10 години без голямо ново име.

 

Глория за 10 години след дебюта си през 1994 се е съревновавала с Таня Боева, Цветелина, Деси Слава, Сашка Васева, Камелия, Румяна, Кати, Лия, Софи Маринова, Екстра Нина, Рени, Ивана, Мария, Емилия, Малина, Есил Дюран, Анелия, Гергана и кой знае колко още пропускам. Изобщо няма база за сравнение.

Времената са такива, вече малките мастии не пеят с дезодоранта през огледалото и не мечтаят да са чалга звезди :dontknow:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Времената са такива, вече малките мастии не пеят с дезодоранта през огледалото и не мечтаят да са чалга звезди :dontknow:

 

Пусни си дълга коса и да те правим певица! Ще обереш точките. Пакетът ще го крием с дълги, широки поли или роклички. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пусни си дълга коса и да те правим певица! Ще обереш точките. Пакетът ще го крием с дълги, широки поли или роклички. :3fdb8960598fa63e:

Тъкмо ще имитирам визията на лелча :Vishenka_05: В песните си ще редувам чекия с псевдоморал.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо ще имитирам визията на лелча :Vishenka_05: В песните си ще редувам чекия с псевдоморал.

 

Задължително в репертоара да има и песен със заглавие "Ало, татко", в която обясняваш на родителското тяло, че София не е толкова далече, но животът те иска и няма как да се върнеш в ПЗ. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Задължително в репертоара да има и песен със заглавие "Ало, татко", в която обясняваш на родителското тяло, че София не е толкова далече, но животът те иска и няма как да се върнеш в ПЗ. :3fdb8960598fa63e:

В един ден с този морален трак ще пусна клип към хита "Царете", където ще ми заливат сутиена с шампанско и семенна течност :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адски съм очарован от Глория. Днес беше мой клиент много мило се държа, естествена, усмихната. Казах и, че новата песен, както и на Симона ще станат хитове, тя така много мило и стана и накрая автограф, аз от срам не си поисках снимка, но много положителна и усмихната. Беше съвсем сама в колата си компания и прави кучето принц. И аз и казах, че съм от Кърджали и тя вика аз бях кърджалийска снаха. Много очарован съм от нея, а не е надута, както я изкарват медийте. 😘
Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах и, че новата песен, както и на Симона ще станат хитове

 

Супер, значи да очакваме още от Калин и Мариета. Щом дори случайните хора я стимулират така. :1000 (29):

Харесва ми, слушам си я.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз и двете песни си ги харесвам, беше спортно облечена и на живо ниска. После гледам,че пусна Принц и вика Принц ела тук. И поседя в колата и после тръгна. Много естествена, очарован съм. 🙂
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ани Хоанг от край време си прави клипове с някое и друго милионче, това не е изненада. За мен все още най-голямата изненада е, че Глория не може да догони една от главните си конкурентки от 90-те- Сашка. :helpsmilie:

На нея силата й наистина не е стрийминга, което е жалко, защото това е основна движеща сила днес. Забелязвам, че тя е най-зле от всички големи от старата генерация дори и при ретро песните, което е потресаващо... Не знам дали на мен не ми се показва нещо, но с изключение на Не сме безгрешни старите й хитове нямат дори и милион.

Но да не отваряме пак темата какви са причините за това, защото отново ще ме хване яд на нея. Да се наслаждаваме на самите хубави ретро песни, покрай които поне залите си пълни, а това пак е нещо...

 

Доста от старите песни на Глория с много гледания бяха масово изтрити. Аз лично си спомням клип на Феникс с 800 000 гледания преди 4 години, от който няма и помен. Имам интересни статистики за гледанията на Глория, тези дни мога да ги публикувам в нейната тема за когото му е интересно да види. Но! Глория е с около 20 млн. По-гледана от Ивана на топ 50 от песните им, които са останали в youtube и не са изтрити. :)

 

Много ми е странно защо изтриха клип на Вик с наад 2 000 000 гледания!?!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста от старите песни на Глория с много гледания бяха масово изтрити. Аз лично си спомням клип на Феникс с 800 000 гледания преди 4 години, от който няма и помен. Имам интересни статистики за гледанията на Глория, тези дни мога да ги публикувам в нейната тема за когото му е интересно да види. Но! Глория е с около 20 млн. По-гледана от Ивана на топ 50 от песните им, които са останали в youtube и не са изтрити. :)

 

Много ми е странно защо изтриха клип на Вик с наад 2 000 000 гледания!?!?

Благодаря за инфото, аз в един от предните постове бях написал, че е възможно на мен да не са ми се появили милионните клипчета, както се е случвало между другото и с клипове на други певици. Преди малко пробвах да сляза мнооого по-надолу и все пак ми се появиха Крепост и По навик.

Ще се радвам да видя тази статистика. Замислих се, че и Десовите трябва да направим на нашата, макар че и на нея сумати клипове й бяха изтрити.

Триенето е заради авторски права, най-вероятно. Като тръгнат да качват по официалните канали, всичко останало от преди това заминава. Но има и някои изключения, което е странно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Какви Жулиети, Калин,

кви тъпи Преси?!

Знам, че си фен на Ванча - ало, къде си?

Сега си ми паднал тук, погрешка в Рама,

отивай във ранг листата - с вот за Ивана!

Какви ти Боряни, Калин,

кви ти Сиани?!

Знам, че си Мегастарка - луд по Ивана!

И ти като нея, чувам, че си заслабнал,

съдба ти е леля Ваня, не се отказвай!

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Какви Жулиети, Калин,

кви тъпи Преси?!

Знам, че си фен на Ванча - ало, къде си?

Сега си ми паднал тук, погрешка в Рама,

отивай във ранг листата - с вот за Ивана!

Какви ти Боряни, Калин,

кви ти Сиани?!

Знам, че си Мегастарка - луд по Ивана!

И ти като нея, чувам, че си заслабнал,

съдба ти е леля Ваня, не се отказвай!

 

Напиши такова и за мен и може и да бутна Секси Иви на второ място в личния ми ранглист. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, грам рима няма, не ставаш, отпадаш! :gun_bandana:

 

Учи се на творчество:

 

Букетът стоеше пред мен поех го с тъга и надежда

и сякаш той крие от мен какво ми съдбата отрежда.

И грееха тези слънца, бял блясък излъчваха нежно,

дали пък за туй любовта, избрала е цвете тъй снежно?

:Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, грам рима няма, не ставаш, отпадаш! :gun_bandana:

 

Учи се на творчество:

 

Букетът стоеше пред мен поех го с тъга и надежда

и сякаш той крие от мен какво ми съдбата отрежда.

И грееха тези слънца, бял блясък излъчваха нежно,

дали пък за туй любовта, избрала е цвете тъй снежно?

:Vishenka_05:

О, я бягай с тия увехтели лексиконни стихчета! :gun_bandana:

 

Аз прокарвам нова линия в творческия дух на фолка!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, я бягай с тия увехтели лексиконни стихчета! :gun_bandana:

 

Аз прокарвам нова линия в творческия дух на фолка!

Прокарваш ти! Тва и Ани Хоанг не би го изпяла :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нима тя не е втора, веднага след Деса?! :3fdb8960598fa63e:

Много колебливи са нещата за това място, но от носталгични съображения от детството я бие... Камелия. :1000 (29): Тук може и понякога да влизам в спорове за нея и по-скоро за твърденията на феновете й, но това е главно заради създадената от Фокс форумска война, иначе въобще нямаше да знам, че е конкурентка на Деса. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много колебливи са нещата за това място, но от носталгични съображения от детството я бие... Камелия. :1000 (29): Тук може и понякога да влизам в спорове за нея и по-скоро за твърденията на феновете й, но това е главно заради създадената от Фокс форумска война, иначе въобще нямаше да знам, че е конкурентка на Деса. :1000 (29):
Моля?!

 

Косматата шунда пред сексапилното лелче от Айтос? Как е възможно, а те харесвах! :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля?!

 

Косматата шунда пред сексапилното лелче от Айтос? Как е възможно, а те харесвах! :gun_bandana:

 

Тя Ивана сякаш е кьосе отдолу. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...