Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Да ама Рени в периода след 2000 не само е гостувала в сръбски предавания, ами е била и звезда на нивото на техните звезди. Сравнение с Преслава не може да има не защото едната днес вече е позалязла, а другата не, а защото едната навремето е била много по-голяма там от всичките си чалга колежки някога.

Аз така или иначе не мисля, че някой сравнява днешния статут на Рени с този на Преслава, то е ясно коя е по-актуалната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ама Рени в периода след 2000 не само е гостувала в сръбски предавания, ами е била и звезда на нивото на техните звезди. Сравнение с Преслава не може да има не защото едната днес вече е позалязла, а другата не, а защото едната навремето е била много по-голяма там от всичките си чалга колежки някога.

Аз така или иначе не мисля, че някой сравнява днешния статут на Рени с този на Преслава, то е ясно коя е по-актуалната.

И комплексно да ги сравняваш - все тая ;) Рени е имала 4-5 години слава около 2000 г. и до там.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И комплексно да ги сравняваш - все тая ;) Рени е имала 4-5 години слава около 2000 г. и до там.

Но и е по-популярна от Петя там за всички времена. Да не говорим за концертите, които наша Преса никога не направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но и е по-популярна от Петя там за всички времена. Да не говорим за концертите, които наша Преса никога не направи.

В България със сигурност не е по-популярна. :gun_bandana:

И не казвай никога, може като роди да й дойде малко акъла :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И комплексно да ги сравняваш - все тая ;) Рени е имала 4-5 години слава около 2000 г. и до там.

Не ги сравнявам комплексно, а сравнявам кариерите им в Сърбия, ако това на Преслава въобще можем да го наречем кариера в Сърбия. :1000 (29):

Но и комплексно да ги сравнявах, Рени имаше по-голям връх от Преслава и лично за мен е по-добрата от двете, просто през въпросните 4-5 години слава и след тях никой не е набивал в съзнанията на хората, че е най-добрата. А и напускането на Пайнер не й се отрази чак толкова добре, колкото навярно е искала.

Тя нямаше ли РД днес? Да й е честито ако е така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но и е по-популярна от Петя там за всички времена. Да не говорим за концертите, които наша Преса никога не направи.

 

Рени имаше късмета да стане известна в най-благодатните години за фолка, когато хората все още ходеха по концерти. Що не вземе да направи концерт към днешна дата да видим дали някой ще иде? Реално като по-голям успех аз отчитам последния й концерт в зала 1 - тогава вече беше извън топ 10. Имаме ли обаче някъде кадри от събитието, за да видим колко успешен е бил той?

 

Преслава си пропусна шанса да направи самостоятелен концерт - някъде в годините между 2007 и 2010 може би щеше да й се получи. Тя предпочете да става милионерка от участия.

 

Преслава в кариерата си сигурно е генерирала 100 пъти повече участия от Рени и незнайно колко пъти повече приходи.

 

Рени има всичко на всичко десетина хита, които се открояват. Преслава колко има? 50?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени има всичко на всичко десетина хита, които се открояват. Преслава колко има? 50?
В дискотеките може и да е имала към 60 хита Преслито! Нещо вечно, което да застане до "Като птица" и "Плакала съм нощем дълго" - надали... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В дискотеките може и да е имала към 60 хита Преслито! Нещо вечно, което да застане до "Като птица" и "Плакала съм нощем дълго" - надали... :3fdb8960598fa63e:

 

"Скоро" и "Режим Неприлична"? :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лъжата и Желанието са й емблемите, които ще се знаят и пеят след години, нищо друго. А Рени има Като птица, Плакала съм, Влюбих се опасно като най-най-златни песни- бие я с един хит. :D А ако посочваме и сръбските Мерцедес и Папагал става забавно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама "Лъжа е" е вечна песен. Поне една има.

 

А колко различни от "хвърляй, блъскай, удряй ме, обичам те" има? Нещо различно от тази любов, някой социален проблем или рядко засягана тематика?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А колко различни от "хвърляй, блъскай, удряй ме, обичам те" има? Нещо различно от тази любов, някой социален проблем или рядко засягана тематика?

 

Колко от песните на Рени на различна от тази тематика се помнят и днес?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А колко различни от "хвърляй, блъскай, удряй ме, обичам те" има? Нещо различно от тази любов, някой социален проблем или рядко засягана тематика?

 

Има песни за алкохола - "Пия за тебе", "Водка с утеха" и "От мен питието".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Петя 50 сезонни бози със сигурност има, но хитовете и от ранга на “Като птица”, “Плакала съм” и “Влюбих се опасно” са не повече от 4-5. Вярно, че Рени е в девета глуха, но на времето си беше явление в БГ музиката. Много ясно, че Преса ще е направила повече участия в годините. Кака Ренка ни обясни как и защо във ВИП-а.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекалявате с подценяването на хитовете на Преслава. Освен "Лъжа е" и "Дяволска желание", има и "И когато съмне" , "Не съм ангел" , "Новата ти" , "Водка с утеха" . Всяка една от тези песни е по - голям и останал във времето хит от изброените на Рени. На Преслава не са й нужни песни на социална тематика, за да се води една от най - големите в жанра ever. Това, че си навлече много хейт с прекаленото лансиране в последните години не бива да пречи на трезвената преценка какво име е Преслава в бг музиката.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От безсилие ли извърташ въпроса както на теб е удобно? Има ли ги? Има ги. 10-15 да кажем.

 

Какво общо има моя въпрос с безсилието? По тази логика и твоето извъртане в момента е такова! Аз говоря факти, дали са ми удобни или не, това няма значение. Към днешна дата Преслава има много повече хитове, в топа е, песните й се знаят и помнят. Това е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Петя 50 сезонни бози със сигурност има, но хитовете и от ранга на “Като птица”, “Плакала съм” и “Влюбих се опасно” са не повече от 4-5. Вярно, че Рени е в девета глуха, но на времето си беше явление в БГ музиката. Много ясно, че Преса ще е направила повече участия в годините. Кака Ренка ни обясни как и защо във ВИП-а.

 

А Преслава нима не е била явление? И по нея сякаш е нямало истерия?

 

Във времето, за което говориш, всички бяха явление - и Румяна, и Тони Дачева, и Кати, и Лия и Кондьо, и Таня Боева.

 

Глория, Камелия и Деси Слава (а малко по-късно и Ивана) така и не позволиха на Рени да се докосне до топ 3 на жанра. Преслава е била категоричен лидер поне 5 години, ако не и повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има песни за алкохола - "Пия за тебе", "Водка с утеха" и "От мен питието".

:1000 (29):

Водката я забравих при вечните на Преслава. Значи са й три, изравняват се. :1000 (29): Но Рени все още е с преднина, ако сръвняваме върховете им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Преслава нима не е била явление? И по нея сякаш е нямало истерия?

 

Във времето, за което говориш, всички бяха явление - и Румяна, и Тони Дачева, и Кати, и Лия и Кондьо, и Таня Боева.

 

Глория, Камелия и Деси Слава (а малко по-късно и Ивана) така и не позволиха на Рени да се докосне до топ 3 на жанра. Преслава е била категоричен лидер поне 5 години, ако не и повече.

Ами ти сам го казваш- Глория, Камелия, Деси Слава и Ивана не са й позволили. Тоест тя е била в директен дуел с най-големите евър. А междувременно в Сърбия е била единствената звезда от всички. Преслава с кого е била в сблъсък през 2007, когато я направиха номер 1 звезда? Тези четирите вече не бяха чак такива лидерки като преди. Интересно дали Преслава с нейните песни щеше да е чак такъв връх през доста по-силна година като 2000, например. Ами... нямаше. В различни времена са властвали двете с Рени и едната е имала привилегията нейното време да е много по-добро за жанра, а другата да символизира началото на упадъка му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Преслава не са й нужни песни на социална тематика, за да се води една от най - големите в жанра ever.

 

Като е най-голямата защо няма топки да рискува с песен различна от нейната любовна ниша и комерсиалните тематики? Може би я е страх, че няма да се възприеме и ще дръпне назад. Като най-голямата трябва да има смелостта и самочувствието да изпее и нещо различно, за да се счита дискографията и стабилна по всички параграфи. Трябва да дава пример на обществото и да ги накара да се замислят и за по-сериозните неща от живота.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...