Jump to content



Online: Андреа и Sergio - Heart beating hard


Препоръчани коментари

  • Отговори 37
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Целият проект крещи: "ПОСРЕДСТВЕНОСТ!". Това ли монтираха от Декември до Април?! Андреа е излишна в песента, в клипа само се чекне и мята коси. Разочарован съм, най-добре да се откаже!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е,добре де,не е чак толкова зле песента. :1000 (29): Андреа все още е страшно пиче.

Клипът прави на пух и прах твърденията на някои индивиди,че от Корсет не плащали на Андреа да им рекламира цигарите,защото била залязла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добър проект, носи лятно и положително настроение. Ако клипът беше тип "Всичко ми взе" щеше да е наистина топ проект. Както и да е, дано да се оцени подобаващо, кефя се на Андра, че не се отказва и със зъби и нокти се бори да си постигне целите!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напомня ми на хитове на Ина от 2008. Към днешна дата подобни песни не се котират. Да не говорим, че в припева Андреа трябваше да се чува по-силно. Звучи като беквокал на Серджо. Клипа е добре направен, но нещо тип 'Mine' повече щеше да отива.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това защо е в раздела за "поп-фолк"?

Песента е тъпа, Андреа звучи верно като вокал, и за сефте я чувам да мяука в стил Кристиана, ебахти недоклатенето пеене. Че е бездарна знам, ама друг път е звучала по-добре. Само Кости я прави да звучи слушаемо.

 

Единственото хубаво е Lamorghini Aventador-а.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това защо е в раздела за "поп-фолк"?

Песента е тъпа, Андреа звучи верно като вокал, и за сефте я чувам да мяука в стил Кристиана, ебахти недоклатенето пеене. Че е бездарна знам, ама друг път е звучала по-добре. Само Кости я прави да звучи слушаемо.

 

Единственото хубаво е Lamorghini Aventador-а.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината е, че песента бързо влиза под кожата. И клипчето е приятно, макар и Андреа много да вдигна нивото преди години и от нея да се очаква повече.

Вървят добре с гледанията, като се има в предвид, че веднъж ги триха.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...