Jump to content



Online: Емилия и Емрах - По такива си падам


Препоръчани коментари

  • Отговори 127
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Супер яката песен, браво! Не съм я спрял. И натиснах лайк без да коментирам под клипа - част съм от голямата "Стораро манипулация" очевидно.

 

Показателно за Емилия че тя е поканена за дебютния сингъл на момъка, а не някоя от всичките дето им търкаха креватите заедно и по отделно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста добро парче, чак съм изненадан, че ми хареса. Очаквах Емрах като изпълнител да бие на Фики, но за момента ми е доста по-симпатичен. Емилия също е супер, но за нея не е изненада.

А клипът дето уж се води евтин хич не е лош, на фона на почти всичко, което излиза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проектът определено свърши предназначението, за което е създаден - скандализира :3fdb8960598fa63e: А малкият звучи в пъти по-добре от брат си! Тежко му на Галинката .. двама братя има да бори вече :helpsmilie:

 

П.С. Песента е МЕГА ХИТ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я, Христо Могилански ... :mf_surrender: Грозноват момък, но поне като му преправят гласа е доста по-слушаем от брат си. Ще го чуем наживо как звучи.

 

Емилия пее супер и песента иначе е яка.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пашев е тотално изчерпан. Каква е тази претоплена манджа, приличаща на 100 други. Да не говорим, че е като по-бавна версия на “Дразни ме” на Кама. Пък и същия текст с тези затапки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пашев е тотално изчерпан. Каква е тази претоплена манджа, приличаща на 100 други. Да не говорим, че е като по-бавна версия на “Дразни ме” на Кама. Пък и същия текст с тези затапки.

Какво общо има с "Дразни ме"?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво общо има с "Дразни ме"?

Припева е 1:1, само че в по-бавно темпо. Пееш си текста на Кама без проблем. Затова чалгата ще е винаги на дъното, защото всичко се прави по-калъп. Но такива са ни певиците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Припева е 1:1, само че в по-бавно темпо. Пееш си текста на Кама без проблем. Затова чалгата ще е винаги на дъното, защото всичко се прави по-калъп. Но такива са ни певиците.

Аз не намирам прилика. :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отврат честно казано, че ни бяха малко Стораровците. Кой още чакаме да почва кариера от клана - Стораровица? На безкракия жената? Трио от някви братчеди или братчетки?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман от тези мангалски вокали, какво, няма инструменти ли в студиото си въпросният композитор?

Боза и то слушана вече. Емилия да се стяга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Става парчето бе. Пак сте недоволни, а след 2 дни ще го пръскате. Не е лошо на фона на всичко друго. Има пеене в песента, някаква мелодия. Какво повече. Емилия Няма година без голям хит, но да през 2-3 песни го нацелва.

 

 

Какво като имат разлика. Ами Роксана като пя със Синан :1000 (29):

Някои деца направиха от млади агънца :1000 (29): Кво толкова един дует ся :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман от тези мангалски вокали, какво, няма инструменти ли в студиото си въпросният композитор?

Боза и то слушана вече. Емилия да се стяга.

Вокалите точно много ми допадат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...