Jump to content



Online: Емилия и Емрах - По такива си падам


Препоръчани коментари

  • Отговори 127
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Боже, това десетилетие уж не те интересуваше, а не спираш да го говориш, много след като темата мина и замина... :mf_surrender: Нищо общо няма това, че Емилия събра ЕДИН глас повече в предварителните номинации, а след това за наградите - 0!

Не виждам да е добре - пее за връзки и сексуални намеци с 16 годишен... Хайде, със Стораро си подхожда, но с момче, което ни пълнолетие има, ни е завършило училище да ми се прави на влюбена и да му пее за "кака му"... :3fdb8960598fa63e: Та тя е вече стара чанта, каква кака му е?!

Разбира се, че има логика първо да пееш "Не искам да знаеш", а после - "Душ или направо"! Оправи си хронологията, кое е първо, кое следващо! Човек може и да страда по неосъществена любов, след известен период да мине на сексуална и еротична вълна! Що за разбиране, а и защо трябва да намесваш Ивана, винаги щом говориш с мен?

А защо да няма логика да харесваш един мъж, а след известен период друг мъж?

Айде малко да мерим с един аршин и тогава да се правим на много обективни и капацитетите на форума.

 

Това "десетилетие" си е твоя тема. Не виждам защо да не я коментираме ... Колко повече е събрала Емилия няма значение след като е ПОВЕЧЕ! :) А и не й се наложи да я ДОБУТВА автора на темата в номинации, защото му е любимка, а защото си беше класирана по право. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо да няма логика да харесваш един мъж, а след известен период друг мъж?

Айде малко да мерим с един аршин и тогава да се правим на много обективни и капацитетите на форума.

 

Това "десетилетие" си е твоя тема. Не виждам защо да не я коментираме ... Колко повече е събрала Емилия няма значение след като е ПОВЕЧЕ! :) А и не й се наложи да я ДОБУТВА автора на темата в номинации, защото му е любимка, а защото си беше класирана по право. :mf_surrender:

Емрах е твърде млад за да бъде окачествяван като мъж, младеж повече му лежи за крехките му години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо да няма логика да харесваш един мъж, а след известен период друг мъж?

Айде малко да мерим с един аршин и тогава да се правим на много обективни и капацитетите на форума.

 

Това "десетилетие" си е твоя тема. Не виждам защо да не я коментираме ... Колко повече е събрала Емилия няма значение след като е ПОВЕЧЕ! :) А и не й се наложи да я ДОБУТВА автора на темата в номинации, защото му е любимка, а защото си беше класирана по право. :mf_surrender:

Няма лошо да харесва един мъж, а после - друг, разбира се. Проблемът е, че Емрах не е мъж... :3fdb8960598fa63e: Имат 20 години разлика, тя има две деца, а той е ученик. Изглеждат нелепо един до друг, въпреки операциите на Башурка и новата мутра, която си заши.

Айде малко да си прикриеш пристрастията, защото аз не съм твърдяла, че не съм фенка на Ивана и не се интересувам от нея, а ти обясняваше, че не си броил гласовете заради Емилия в темата за десетилетието. Хич не е било за нея... Остави ни да имаме мнение, виждам, че не само аз считам този продукт за неуместен и смешен.

Както и да е, това, че обожаваш пазарувалата от бутиците, а не по пазарите в Димитровград през 99 година, не променя факта, че песента е нелепа и Башурка пак не нацели.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не сме го чули да пее на живо, за да правим такива заключения.

Ужасно пее, просто гласа му е много обработен. Отделно че и се държи много флегматично педалски и явно има някакви комплекси от Фики и баща им. От тримата е най-зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма лошо да харесва един мъж, а после - друг, разбира се. Проблемът е, че Емрах не е мъж... :3fdb8960598fa63e: Имат 20 години разлика, тя има две деца, а той е ученик. Изглеждат нелепо един до друг, въпреки операциите на Башурка и новата мутра, която си заши.

Айде малко да си прикриеш пристрастията, защото аз не съм твърдяла, че не съм фенка на Ивана и не се интересувам от нея, а ти обясняваше, че не си броил гласовете заради Емилия в темата за десетилетието. Хич не е било за нея... Остави ни да имаме мнение, виждам, че не само аз считам този продукт за неуместен и смешен.

Както и да е, това, че обожаваш пазарувалата от бутиците, а не по пазарите в Димитровград през 99 година, не променя факта, че песента е нелепа и Башурка пак не нацели.

Емрах, Толга или Унур... няма никакво значение. В песента има лирически герой и лирическа героиня. Това, че я пеят Емилия и Емрах не значи, че си я пеят един на друг.

Някъде да е казано, че песента е изживяна от тях двамата.

 

Уж претенции до небесата, пък такива елементарни неща ни убягват ... или може би се правим на луди, когато не става за Ивана и доста по-младия от нея Васил Иванов... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проектът определено разбуни духовете. За 2 часа тук да се изпишат 3 страници не се случва току-така.

 

Сигурно и медиите ще го отразят - дебютът на най-малкия Стораро и фактът, че майка му, оп - леля му Емилия тук е в ролята на негова любовница.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имената на хората се пишат, както са решили родителите им, "драги".

Затова няма нито една форма на "Онур", започваща с "У". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова няма нито една форма на "Онур", започваща с "У". :3fdb8960598fa63e:

Кога точно намери време от бърсането на лигите по Сашка Васева, че да провериш и абсолютно всяка една форма на "онур" или "унур" по земята?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емрах, Толга или Унур... няма никакво значение. В песента има лирически герой и лирическа героиня. Това, че я пеят Емилия и Емрах не значи, че си я пеят един на друг.

Някъде да е казано, че песента е изживяна от тях двамата.

 

Уж претенции до небесата, пък такива елементарни неща ни убягват ... или може би се правим на луди, когато не става за Ивана и доста по-младия от нея Васил Иванов... :3fdb8960598fa63e:

Тоест ти претендираш, че Ивана - Васил Иванов = Емилия - Емрах?! :mf_surrender:

Мислех те за разумен човек... :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емрах, Толга или Унур... няма никакво значение. В песента има лирически герой и лирическа героиня. Това, че я пеят Емилия и Емрах не значи, че си я пеят един на друг.

Някъде да е казано, че песента е изживяна от тях двамата.

 

Уж претенции до небесата, пък такива елементарни неща ни убягват ... или може би се правим на луди, когато не става за Ивана и доста по-младия от нея Васил Иванов... :3fdb8960598fa63e:

Ивана е на 49, Васил - на 37 ... колкото и да е, са пълнолетни хора най-малкото, докато Ема е 5 години по-малка от баща му.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоест ти претендираш, че Ивана - Васил Иванов = Емилия - Емрах?! :mf_surrender:

Мислех те за разумен човек... :whistling:

Нали не искаше да коментираме Ивана? Защо отново се хвана за примера, а не пропусна най-важното в съобщението ми? :mf_surrender:

Явно наистина ти е изгодно да извърташ нещата винаги, ама това върви пред "сенужки"-те и пр.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога точно намери време от бърсането на лигите по Сашка Васева, че да провериш и абсолютно всяка една форма на "онур" или "унур" по земята?

Бях решил, че опитите ти да се правиш на "селска мутра" към мен са "върха" на поведението ти, но явно си решил да ме обориш. Заяждането на тема любимки е толкова плоско и нискостеблено, че дори няма да му отделям внимание, само ще кажа, че Емилия не имала, няма и няма да има хит от ранга на "Не мога да те забравя, Георги".

Нали не искаше да коментираме Ивана? Защо отново се хвана за примера, а не пропусна най-важното в съобщението ми? :mf_surrender:

Явно наистина ти е изгодно да извърташ нещата винаги, ама това върви пред "сенужки"-те и пр.

Няма "Сенужки", има Сенуж - един-единствен и неповторим, и това съм аз. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали не искаше да коментираме Ивана? Защо отново се хвана за примера, а не пропусна най-важното в съобщението ми? :mf_surrender:

Явно наистина ти е изгодно да извърташ нещата винаги, ама това върви пред "сенужки"-те и пр.

О, Ивана ти започна да я коментираш! В съобщенията ти няма най-важно, има опити за заяждане на дребно. Ако бях пропуснала малоумието за Ивана и Васил Иванов, щеше да кажеш - защо съм го подминала.

На теб като слушател и виден обожател на Башурка, наистина ли ти харесва тази песен?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди няколко години помня едни изблици на брат на Фики, че щял да е следващата мегазвезда след него, това ли е въпросния? :1000 (29):

А за "проекта" какво да кажа... поредната банална песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега пък засравняваха дуетни партньори и съвсем отделни проекти, между които няма нищо общо... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): И Фики на 18г. пееше, че от Галена му е първия бял косъм, но това не попречи "Кой" да е един от мегахитовете за последните 10 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, Ивана ти започна да я коментираш! В съобщенията ти няма най-важно, има опити за заяждане на дребно. Ако бях пропуснала малоумието за Ивана и Васил Иванов, щеше да кажеш - защо съм го подминала.

На теб като слушател и виден обожател на Башурка, наистина ли ти харесва тази песен?

Ми хубава е песента, нека не се лъжем. Дори и хит ще стане.

Малко си настроена против Ема , която е класа!

Камелия също имаше дует с Галин, а не е като да нямат 20 години (приблизително) разлика, че и му се натискаше. Това кво значение има?

Дивна навремето пя с Миро и други примери има...мисля, че това не е от значение.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди няколко години помня едни изблици на брат на Фики, че щял да е следващата мегазвезда след него, това ли е въпросния? :1000 (29):

Той е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В първия момент си казах "Ех, очаквах чак след 2-3 години да почнат да го лансират", но след като изслушах песента съм много доволна - доста зарибяващо парче, а малкият звучи много по-приятно от брат си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...