Jump to content



Хит на м. Март


Хитът на март  

72 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 35
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Янева, а хитът на Сашка и Алфредо? За другия месец ли ще се смята? :)
Има опция "друга", както и възможност да я посочите в пост.

 

Аз гласувах за Анелия, както и за единствената песен от този месец, която си пуснах няколко пъти - дуета на Бони и Стораро.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И самият себе си изненадах, но гласувах за 5 песни - "Пионката", "Двойно влюбен", "Зоопарк", "Тексас плейс" и "Твоя бях". Първите 3 редовно си ги пускам, а последните 2 със сигурност са хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има опция "друга", както и възможност да я посочите в пост.

 

Аз гласувах за Анелия, както и за единствената песен от този месец, която си пуснах няколко пъти - дуета на Бони и Стораро.

Гледам не малко хора се кефят на Сашкиното парче. Мисля че е по-добре и тя да е в анкетата. Ще чакам да се добави, тогава ще гласувам, че нещо ме зариби песничката им. Хаха :1000 (29):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам не малко хора се кефят на Сашкиното парче. Мисля че е по-добре и тя да е в анкетата. Ще чакам да се добави, тогава ще гласувам, че нещо ме зариби песничката им. Хаха :1000 (29):
Аз вече не мога да редактирам, три пъти я преправях тази анкета. Някой мод, ако реши, да добави Сашкината.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А къде са TEREZA ft. ADNAN BEATS & MONKEY - PRINTSESA / ТЕРЕЗА ft. ADNAN BEATS & MONKEY - ПРИНЦЕСА, 2018 и SASHKA VASEVA ft. A. TORRES - HITAT NA SEZONA / САШКА ВАСЕВА ft. A. TORRES - ХИТЪТ НА СЕЗОНА, 2018

:happyppl:

 

Иначе гласувах за няколко парчета и аз - галин, ася, мара и юнона...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди Александрова - "Влюбена"

Анелия - "Зоопарк"

Алисия - "Старай се да си първи"

Галин, Аднан и Дессита - "Тексас плейс"

Джулия - "Твоя бях"

Тереза ft. Adnan Beats & Monkey - Принцеса

Бони и Тони Стораро - "Съседи по сърце"

 

Главно тези слушах.

 

Добавих останалите песни от миналия месец, без Сашка защото нямаше място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпепеляване- такъв голям хит, че е наместена заедно с чалгиите на едно. И заради нея нямаше място за Сашка :mf_surrender:

Какво толкова пречи "Изпепеляване"? А Сашка можеше да е на мястото на далеч по-безинтересни като Анджелини, Терези и тема подобни...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Зоопарк" на Анелия и "Точно как" на Мария са любимите ми песни за Март! След "Зле те чувам" и "Обратно в играта" това са песните, които ми харесаха най-много от началото на годината. Иначе хита според мен е в Анелия най-вече за Март!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Успокойте се с тази Сашка!

Просто ще я сложа в април, все пак излезе последния ден на март, ако ще става кой знае какъв хит, ще се наложи тепърва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...