Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Вече и аз не знам ...

 

Тя така истимаро те подпитва дали по принцип си влюбен, а не конкретно в нея. :3fdb8960598fa63e: Хитра-хитра, палава лисица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя така истимаро те подпитва дали по принцип си влюбен, а не конкретно в нея. :3fdb8960598fa63e: Хитра-хитра, палава лисица.

 

:) Много, хем се крие, със седмици нищо не е писала нито за Ники, нито Ники, нито за другия Ники, нито за никой, пък накрая кой бил влюбен.

 

Ами кой да знае, аз ли.

 

Ти си понаясно с тия работи, аз съм малък и не разбирам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разказвал съм тук за съседката от долния етаж - Лена Селяндурката, която си скубе пут*ката на терасата, като стане топло времето. Та на Лена и нейния приятел Любчо преди няколко месеца им се роди бебе. Сега...аз слушам музика малко силничко, но от 14:00 до 16:00 пазя тишина, също и след 22:00 часа гледам да не вдигам шум.

 

И днес се засичаме долу на асансьора, аз им казвам "Здрасти!", а Любчо гледа като намусено теле и не поздравява. Селяндурката й стана неудобно, че пичът й мълчи като гьон и каза "Здравей".

 

Чудя да продължавам ли да ги поздравявам тия намусени смехотворници, или като ги видя и аз да си мълча и да демонстрирам превъзходство? Вие какво мислите? Принципно поздравявам всички съседи, така съм възпитан, а и е проява на уважение. Но такива селяндури ми лазят по нервната система.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако им е за първи път, може да е било инцидентно, в който случай може да продължиш. Може и да не продължаваш, разбира се.

 

Ако не е - им тегли една звучна както си му е реда, те такива от друго не разбират. И им се изпикай на вратата. Примерно :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако им е за първи път, може да е било инцидентно, в който случай може да продължиш. Може и да не продължаваш, разбира се.

 

Ако не е - им тегли една звучна както си му е реда, те такива от друго не разбират. И им се изпикай на вратата. Примерно :)

 

:roll1: :roll1:

 

Не им е за първи път. Ми да, ще се правя и аз на чук от следващия път. Ебал съм им майката, ще си хабя думите за някви силейнджъри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разказвал съм тук за съседката от долния етаж - Лена Селяндурката, която си скубе пут*ката на терасата, като стане топло времето. Та на Лена и нейния приятел Любчо преди няколко месеца им се роди бебе. Сега...аз слушам музика малко силничко, но от 14:00 до 16:00 пазя тишина, също и след 22:00 часа гледам да не вдигам шум.

 

И днес се засичаме долу на асансьора, аз им казвам "Здрасти!", а Любчо гледа като намусено теле и не поздравява. Селяндурката й стана неудобно, че пичът й мълчи като гьон и каза "Здравей".

 

Чудя да продължавам ли да ги поздравявам тия намусени смехотворници, или като ги видя и аз да си мълча и да демонстрирам превъзходство? Вие какво мислите? Принципно поздравявам всички съседи, така съм възпитан, а и е проява на уважение. Но такива селяндури ми лазят по нервната система.

Ако системно не те поздравяват и се правят на много интересни лично аз типично по скорпионски, освен че бих спрял да ги поздравявам и аз, бих им надул чалгата веднъж само точно от 2 до 4, та да се научат да оценяват факта, че се съобразявам с детето им. За да очакваш адекватно отношение трябва и да даваш такова, не да се правиш на 2 и половина. Лично аз много държа на поздравяването, проява на уважение е, много мразя някой да не ме поздравява, при положение, че се познавам с тоя' човек и още му имам респекта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прося си бан, че имам някои задачки да върша тия дни и не ми се иска да губя време пред компютъра. Да не се изненадвате от това, което виждате ;*

Стига пък, да не си решила да изживееш най новия виц. Само ша доставиш удоволствие на хейтърите, а те не заслужават такова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига пък, да не си решила да изживееш най новия виц. Само ша доставиш удоволствие на хейтърите, а те не заслужават такова.

Аз хейтъри нямам!

 

Щото хората не могат да ме запомнят, че да ме намразят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разказвал съм тук за съседката от долния етаж - Лена Селяндурката, която си скубе пут*ката на терасата, като стане топло времето. Та на Лена и нейния приятел Любчо преди няколко месеца им се роди бебе. Сега...аз слушам музика малко силничко, но от 14:00 до 16:00 пазя тишина, също и след 22:00 часа гледам да не вдигам шум.

 

И днес се засичаме долу на асансьора, аз им казвам "Здрасти!", а Любчо гледа като намусено теле и не поздравява. Селяндурката й стана неудобно, че пичът й мълчи като гьон и каза "Здравей".

 

Чудя да продължавам ли да ги поздравявам тия намусени смехотворници, или като ги видя и аз да си мълча и да демонстрирам превъзходство? Вие какво мислите? Принципно поздравявам всички съседи, така съм възпитан, а и е проява на уважение. Но такива селяндури ми лазят по нервната система.

Аз съседите си не ги поздравявам ако не ме кефят, а тези в Бг са ми противни всичките. Лятото се събират пред блока като пълни утайки и минавам като звезда от Холивуд и все едно няма други хора около мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как бе, запомнихме те, ти си вманиачената фенка на Преслава, много бързо забрави :) :1000 (29):

Обсебената* :3fdb8960598fa63e:

Спомням си, че като първоначално се появи във форума се сдърпахме и те нарекох неграмотник, даже май имах и уорн от Стела заради това. Пък сега много ти се кефя. Дали и с други персони няма да се случи същото? :1000 (29): :whistling:

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обсебената* :3fdb8960598fa63e:

Спомням си, че като първоначално се появи във форума се сдърпахме и те нарекох неграмотник, даже май имах и уорн от Стела заради това. Пък сега много ти се кефя. Дали и с други персони няма да се случи същото? :1000 (29): :whistling:

Помня ли :) Вече май не остана някой във форума, дето не ми е обяснявал колко съм неграмотен и колко зле съм съответно заради това.

 

Иначе незнам, мисля че понастоящем прекалено сме начертали линиите на бойното поле, и малко хора успяват да загърбят принадлежността към определен изпълнител, пък било то и за малко. Щото верно има хора обсебени от това да защитават Х и да хейтят У ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...