Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Разказвал съм тук за съседката от долния етаж - Лена Селяндурката, която си скубе пут*ката на терасата, като стане топло времето. Та на Лена и нейния приятел Любчо преди няколко месеца им се роди бебе. Сега...аз слушам музика малко силничко, но от 14:00 до 16:00 пазя тишина, също и след 22:00 часа гледам да не вдигам шум.

 

И днес се засичаме долу на асансьора, аз им казвам "Здрасти!", а Любчо гледа като намусено теле и не поздравява. Селяндурката й стана неудобно, че пичът й мълчи като гьон и каза "Здравей".

 

Чудя да продължавам ли да ги поздравявам тия намусени смехотворници, или като ги видя и аз да си мълча и да демонстрирам превъзходство? Вие какво мислите? Принципно поздравявам всички съседи, така съм възпитан, а и е проява на уважение. Но такива селяндури ми лазят по нервната система.

Аз ако бях при първото заяждане щях да и кажа какво съм видял. :1000 (29):

Избора е твой. При мен с половината вход не си говоря с някой съм се карал имам си причини. Даже ако сме близо до вратата нарочно я затварям за да си я отворят. :1000 (29):

На мнение съм Каквото почукало, такова се обадило.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма какво се правя на св. вода де, днес видях в автобуса един от началниците ми, който не понасям.

Забих се в телефона и не вдигнах глава. :3fdb8960598fa63e:

Отново лицемерие, но иначе ми проповядвате морал. :3fdb8960598fa63e:

 

Даже ако сме близо до вратата нарочно я затварям за да си я отворят. :1000 (29):

:roll1: :roll1:

 

Тва и на мен са ми го правили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обсебената* :3fdb8960598fa63e:

Спомням си, че като първоначално се появи във форума се сдърпахме и те нарекох неграмотник, даже май имах и уорн от Стела заради това. Пък сега много ти се кефя. Дали и с други персони няма да се случи същото? :1000 (29): :whistling:

Ти май с всички си така в началото. :1000 (29):

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти май с всички си така в началото. :1000 (29):

 

Мани бе, мани, тая ще ми стане само на Мирмидонче Башибозукче, ако ми падне. Искам да я мачкам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сутринта? Аз съм 2-ра смяна. Сутринта не съм излизала. Объркал си се нещо.

Не беше днес :whistling:

 

На това му викам луд човек. Каква му е работата да ме издирва?

Влюбен съм в теб и искам да имаме деца!

Тези дни ще изкоча пред теб и ще те поздравя! :Vishenka_05:

 

Съгласна съм, отиваме!

Избери хотел и да запазим от сега ( трябва да е по-евтино :D )

 

Аз не съм съгласна.

Не ни пука! Идваме! Искаме кралско обслужване!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се опитват да направят с Малума да пробие като Рики-това няма как да стане. Дори да пее песента за Световното в Русия, но с Деруло няма да види хит като La Copa de LA vida и да пробие на англоезичния пазар. Не всеки може да е Рики, и никога няма да го стигне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се опитват да направят с Малума да пробие като Рики-това няма как да стане. Дори да пее песента за Световното в Русия, но с Деруло няма да види хит като La Copa de LA vida и да пробие на англоезичния пазар. Не всеки може да е Рики, и никога няма да го стигне.

Нали лягаше? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти защо така ме отряза във фейса? Скрил си и малкото снимки които се виждаха. :(

Не съм те отрязъл..

Просто съм скрил всичко от всички ( абсолютно всички ) :1000 (29):

Защо не спиш?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цели 3 клипа пуснаха CNCO преди излизането на 2-я им албум на 6 април. Явно вече така се прави- 3-4 песни да са известни в албума.

CNCO ще пеят на Латино наградите на Билборд във Вегас на 26 април. Тоя път ще са във Вегас наградите.

Продължава да властва латино музиката- цели 4 нови клипа са излезли- Karol G пусна клип преди месец, сега пак нов е пуснала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...