Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Аз съседите си не ги поздравявам ако не ме кефят, а тези в Бг са ми противни всичките. Лятото се събират пред блока като пълни утайки и минавам като звезда от Холивуд и все едно няма други хора около мен.

Аз съм много земен със съседите ми, както и те с мен. Всички ме поздравяват и ми се радват щом ме видят, понякога даже се заговаряме, не мога да се оплача. До сега не са ми правели проблеми, а често си позволявам да надуя музика у нас. Но са по-индивидуални нещата и тук, братовчед ми има много кофти съседи, на нова година им правели проблем за силна музика :1000 (29): Аз, ако бях с такива съседи вече да сме стигнали до полиция поне 5 пъти, не мога да трая подобни индивиди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм много земен със съседите ми, както и те с мен. Всички ме поздравяват и ми се радват щом ме видят.

 

Има си хас! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм много земен със съседите ми, както и те с мен. Всички ме поздравяват и ми се радват щом ме видят, понякога даже се заговаряме, не мога да се оплача. До сега не са ми правели проблеми, а често си позволявам да надуя музика у нас. Но са по-индивидуални нещата и тук, братовчед ми има много кофти съседи, на нова година им правели проблем за силна музика :1000 (29): Аз, ако бях с такива съседи вече да сме стигнали до полиция поне 5 пъти, не мога да трая подобни индивиди.

Ти си лицемер с всички, а и в твоя град сигурно се знаете всички както са тия утайки пред блока. Правиха ми забележка че кучето ми пикаело в градинката, дето представлява 3 гуми от кола и в тях някакви цветя като бурени. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си лицемер с всички, а и в твоя град сигурно се знаете всички както са тия утайки пред блока. Правиха ми забележка че кучето ми пикаело в градинката, дето представлява 3 гуми от кола и в тях някакви цветя като бурени. :1000 (29):

 

Събираш ли лайната на кучето си в найлонче, като се изсере? В Пловдив преди време хората така правеха, защото имаше глоби. Сега не знам как е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Събираш ли лайната на кучето си в найлонче, като се изсере? В Пловдив преди време хората така правеха, защото имаше глоби. Сега не знам как е.

В Германия и Гърция го правя, но в България не. Бих го събрал само за ги замерям с него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си лицемер с всички, а и в твоя град сигурно се знаете всички както са тия утайки пред блока. Правиха ми забележка че кучето ми пикаело в градинката, дето представлява 3 гуми от кола и в тях някакви цветя като бурени. :1000 (29):

Почти всички се знаем, аз като излезна 5 минути пеш докато ида до кафето сигурно поздравявам едно 10 познати :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Германия и Гърция го правя, но в България не. Бих го събрал само за ги замерям с него.

 

Мхм, интересно. В Германия и Гърция го правиш, но в България - не? Извод: За теб България е един кенеф.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти всички се знаем, аз като излезна 5 минути пеш докато ида до кафето сигурно поздравявам едно 10 познати :1000 (29):

Аз и познати не поздравявам. Или поглеждам уж на другата страна или нещо в телефона. Поздравявам хора които наистина са ми близки или поне някога са били. Другите при краен случай в който се засечем много близо или очи в очи. :1000 (29):

 

Мхм, интересно. В Германия и Гърция го правиш, но в България - не? Извод: За теб България е един кенеф.

Не, обичам я и ги оставям да се наторява тревичката. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мхм, интересно. В Германия и Гърция го правиш, но в България - не? Извод: За теб България е един кенеф.

Аз бих го правил на пук на комшиите, защото не ме кефят те и това ги дразни, въпрос на гледна точка. Ако бях на мястото на Денис говоря, моите комшии ме кефят :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз и познати не поздравявам. Или поглеждам уж на другата страна или нещо в телефона.

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

OMG. Това е пълна селяндурщина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз бих го правил на пук на комшиите, защото не ме кефят те и това ги дразни, въпрос на гледна точка. Ако бях на мястото на Денис говоря, моите комшии ме кефят :D

 

Аха, а комшиите в Гърция и Германия са се скъсали да го кефят. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да е селяндурщина?

 

Ми тук така се възприема, като видиш някой познат, да се обърнеш на другата страна. Не говорим за съсед, който ти е неприятен, а познат от живота ти. Не е възпитано, неуважително е. Кажи там едно "Здрасти" и да заминава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аха, а комшиите в Гърция и Германия са се скъсали да го кефят. :3fdb8960598fa63e:

Съседите ми и в двете страни никога не са ми правили забележка за каквото и да било, а в Гърция съм живял по-дълго. В България им пречат и птичките дето им пеят сладки песни сигурно. :D

 

Ми тук така се възприема, като видиш някой познат, да се обърнеш на другата страна. Не говорим за съсед, който ти е неприятен, а познат от живота ти. Не е възпитано, неуважително е. Кажи там едно "Здрасти" и да заминава.

Селяндурско е да поздравявам някой и после да го оплюя. Ако някой съм го виждал няколко пъти или някога сме си разменяли по 10 изречения и вече всеки път като го засичам да го поздравявам - еми не ми е нужно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Селяндурско е да поздравявам някой и после да го оплюя. Ако някой съм го виждал няколко пъти или някога сме си разменяли по 10 изречения и вече всеки път като го засичам да го поздравявам - еми не ми е нужно.

 

Да поздравиш някой, който познаваш, е въпрос на възпитание и учтивост.

 

А дали ще го оплюеш после, ами ако заслужава, защо не?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да поздравиш някой, който познаваш, е въпрос на възпитание и учтивост.

 

А дали ще го оплюеш после, ами ако заслужава, защо не?

Кога си виждал в мен тия качества, че се учудваш? :1000 (29):

Тогава защо го поздравяваш след като заслужава обиди? Възпитанието не се изразява в тия форми на лицемерие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпрос на гледна точка.

Аз също поздравявам всеки познат. Особено в родния ми град.

Та ние сме се виждали почти всеки ден в продължение на години и накрая едно "Здрасти" да не си кажем, колкото и да не се харесваме, не върви.

Възприемам го като въпрос на учтивост и възпитание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога си виждал в мен тия качества, че се учудваш? :1000 (29):

Тогава защо го поздравяваш след като заслужава обиди? Възпитанието не се изразява в тия форми на лицемерие.

 

Лицемерието щем-не щем е спътник в живота ни, а понякога си е направо нужно, ако искаш да постигнеш нещо или просто, за да запазиш добри отношения с някой. Неприятно става, когато то вземе грандиозни размери и стане част от личността ни.

 

Ето, примерно днес случаят с Лена Селяндурката - селска крадлива пръчка, обаче й казвам "Здравей", защото по тази начин й засвидетелствам някакво тъпо уважение и така си запазвам добри съседските отношения. Ако говорим за познат от живота ти, на човека съм сигурен, че няма да му стане приятно, ако усети, че нарочно си се обърнал на другата страна. Защо да караме хората да се чувстват неприятно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпрос на гледна точка.

Аз също поздравявам всеки познат. Особено в родния ми град.

Та ние сме се виждали почти всеки ден в продължение на години и накрая едно "Здрасти" да не си кажем, колкото и да не се харесваме, не върви.

Възприемам го като въпрос на учтивост и възпитание.

Аз обясних на какви хора не отдавам значение и ги подминавам като пътен знак - съседи които по не мое желание сме в един вход, хора които са били с мен в обща компания, хора които са ми неприятни но е трябвало примерно да работим заедно и т.н

Много ясно че ако някой ми е бил близък колкото определението "всеки ден в продължение на години" ще го поздравя.

Просто познавам много хора които поздравяват всеки на когото знаят името. За мен е ненормално и нахално даже.

 

Защо да караме хората да се чувстват неприятно?

Защото по този начин се чувстваме добре самите ние!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз обясних на какви хора не отдавам значение и ги подминавам като пътен знак - съседи които по мое нежелание сме в един вход, хора които са били с мен в обща компания, хора които са ми неприятни но е трябвало примерно да работим заедно и т.н

Много ясно че ако някой ми е бил близък колкото определението "всеки ден в продължение на години" ще го поздравя.

Защото по този начин се чувстваме добре самите ние!

Аз имах предвид хора, които виждаш всеки ден като съседи, колеги и т.н.

 

Значи си егоист!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз имах предвид хора, които виждаш всеки ден като съседи, колеги и т.н.

 

Значи си егоист!

Щом ги виждам всеки ден значи са близки до ежедневието ми. Сто пъти обясних, който разбрал-разбрал. :D

Нищо ново под слънцето за егоиста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да караме хората да се чувстват неприятно?

 

 

Защото по този начин се чувстваме добре самите ние!

 

Чудно! :1000 (19): :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...