Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

И новият клип на Исмаил днес в 16:30 сега го съобщи, когато вървя към работа. Явно Фонси ще е във вечерните часове.

 

И опашка за билети за концертите на Рики в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден, Fast! :happybday:

 

Зайке, сестра ми иска да ходим на Енрике в Арената. Май ще се навия. Трябва да почна да се запознавам с творчеството му.

Препоръчай някви негови песнички, които предполагаш, че е изпее.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не беше Рики пробил на англоезичния пазар, Иглесиас още щеше да си пее испанските песни.На Иглесиас не му се получи успеха с англоезичния албум, не влезе на номер 1 директно на номер 1 в Билборд 200- до ден днешен никой не може да мине ттози успех на Рики- англоезичен албум на латино изпълнител директно на номер 1 в Билборд 200.

 

Днес по радио "Меджик ФМ" съвсем случайно говореха и казаха точно това, 1:1. :1000 (29): Но пък едната водеща на предаването каза "Според мен пазарът е отворен още от Глория Естефан".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден, Fast! :happybday:

 

Зайке, сестра ми иска да ходим на Енрике в Арената. Май ще се навия. Трябва да почна да се запознавам с творчеството му.

Препоръчай някви негови песнички, които предполагаш, че е изпее.

 

 

Fast, честит рожден ден! Бъди здрав, отпусни се и го давай малко по-айляк в тоА живот. :kissing2:

 

Благодаря ви!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес по радио "Меджик ФМ" съвсем случайно говореха и казаха точно това, 1:1. :1000 (29): Но пък едната водеща на предаването каза "Според мен пазарът е отворен още от Глория Естефан".

 

Другата водеща не е в час.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден, Fast! :happybday:

 

Зайке, сестра ми иска да ходим на Енрике в Арената. Май ще се навия. Трябва да почна да се запознавам с творчеството му.

Препоръчай някви негови песнички, които предполагаш, че е изпее.

 

Ще съжаляваш, че ще отидеш- скучен репертоар, ходене от единия край на сцената на другия, махане с ръце, стайлинг никакъв-само едни дънки, панталон, риза и шапка, няма танцьори, хореография, ужасно пеене, единствено бенда му е добър, Иглесиас е скучен изпълнител, няма песни като Рики да те вдигнат от раз, дори и Байляндо, която е страхотна на живо като музика с бенда, защото бенда му прави концерта, не и той-Енрике не може да пее.

Докато Рики само с Maria, La copa de la vida, Livin'la vida loca може да вдигне публиката веднага, и с присъствието си, и с танците си.

Рики е класа в сравнение с Иглесиас.

 

Кажи и на сестра ти, че няма вкус и че Рики Мартин е много по-добър от тоя и не е за всеки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

И на 18 юни албумааа. :g2: :g2: :g2: :g2: :happyppl: :happyppl: :happyppl: :P

 

Една песен като Деспасито как възроди кариерата на Фонси- 2 години подред обира награди, на всички награди го номинират, сега е номиниран и на Teen Choice Awards, в момента е на турне Love+Dance World Tour и то в страни, в които никога не е бил и пял. Не съм очаквала, че след години, Фонси ще е такава сила - коренно промени стила си- от баладичният певец, който беше предимно, сега залага на по- бързи, танцувални песни. Животът му се промени много в професионален план

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера станаха 20 години от La Copa De La Vida. Песента е избрана между 200 заглавия за Официална песен за Световното във Франция '98 и досега има 200 милиона стриймвания, а коментарите не спират, че е най-добрата песен за Световно и до днес под клипа на Рики.

 

http://www.primerahora.com/entretenimiento...obox=1529058195

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има вероятност Рики с Шакира, Пабло Алборан и Лаура Паузини да са новите треньори в Гласът на Испания. Дано не е вярно. На Рики не му трябва пак да е жури, достатъчно беше 3 години жури в Гласът на Австралия и после и гост в други Гласове. Трябва да записва албум, а не само концерти.

 

Нова дата за концерт: на 7 септември Рики ще е в Полша.

Айде да идва и у нас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще съжаляваш, че ще отидеш- скучен репертоар, ходене от единия край на сцената на другия, махане с ръце, стайлинг никакъв-само едни дънки, панталон, риза и шапка, няма танцьори, хореография, ужасно пеене, единствено бенда му е добър, Иглесиас е скучен изпълнител, няма песни като Рики да те вдигнат от раз, дори и Байляндо, която е страхотна на живо като музика с бенда, защото бенда му прави концерта, не и той-Енрике не може да пее.

Докато Рики само с Maria, La copa de la vida, Livin'la vida loca може да вдигне публиката веднага, и с присъствието си, и с танците си.

Рики е класа в сравнение с Иглесиас.

 

Кажи и на сестра ти, че няма вкус и че Рики Мартин е много по-добър от тоя и не е за всеки.

:roll1: :roll1:

Ох, не искам да те засегна ама предпочитам Енрике пред Рики.

Ще се ходи на концерта. Не съм му фен ама кво да я правя систъра. Дано изпее това. Ще се изкъртим.

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

Ох, не искам да те засегна ама предпочитам Енрике пред Рики.

Ще се ходи на концерта. Не съм му фен ама кво да я правя систъра. Дано изпее това. Ще се изкъртим.

 

Това не го пее.

 

Специално за Фиклена като се прибера ще постна линк към сайта, където класират песента на Рики номер 1 сред най-добрите песни за Световно на всички времена, а на Шакира е номер 4. Статията е съвсем нова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики обяви билети за Испания, Будапеща и Прага.Искам в Испания на концерт.

Айде да ходим в Будапеща или Прага. Кога е концертът? Не съм фен на Рики,но нали не искаш сама на непознато място... пък на мен ми се пътува така или иначе.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде да ходим в Будапеща или Прага. Кога е концертът? Не съм фен на Рики,но нали не искаш сама на непознато място... пък на мен ми се пътува така или иначе.

 

Септември, ама от днес са пуснати билетите, аз сега нямам пари, а и е далече. Разбрах, че много се пътува. Ще изчакам дали ще обяви още концерти, защото днес обяви и в Полша.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Септември, ама от днес са пуснати билетите, аз сега нямам пари, а и е далече. Разбрах, че много се пътува. Ще изчакам дали ще обяви още концерти, защото днес обяви и в Полша.

айде сега ! излез малко от Бургас ма !

Link to comment
Сподели в други сайтове

@petya1

 

Боже, преди 4 минути си мислех да ти дам + и да ти напиша една закачка, ама викам "Не, стига базици за днес, хората не са във весело настроение" и сега ти ми даваш. Хаха - ей на тва му викам ТЕЛЕПАТИЯ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Специално за Фиклена: гледай как Рики с La Copa De La Vida e номер 1 сред най-добрите песни за Световно на всички времена вече 20 години, а на Шакира е чак на номер 4. Статията е от 14 юни:

 

http://www.primerahora.com/entretenimiento...obox=1529058195

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да убие някой нашите организатори в София. Фънки ли е, Мънки ли е и подобни, които организират концертите у нас да бъдат застреляни. Питах Бруно от екипа на Рики в инстаграм днес кога Рики ще дойде в България и че толкова много искам да го видя и той ми отговори преди час, че за съжаление тази година Рики няма да дойде в България. Вина имали нашите организатори в София ми каза, че не предлагат никакви оферти на Рики за концерти у нас.

Поредната надежда угасна да видя Рики. Рики е мираж за мен и за България. 😭😭😢😢😢😢😢 Как може Енрике Иглесиас тъпака да идва за 4-ти път у нас и да не предлага качество, а Рики-звезда с такава класа у нас да не може да дойде, а иска, но не може заради тъпите ни организатори в София. СЪЖАЛЯВАМ, ЧЕ СЪМ РОДЕНА. В БЪЛГАРИЯ ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден, Fast !

 

@petya1

 

Боже, преди 4 минути си мислех да ти дам + и да ти напиша една закачка, ама викам "Не, стига базици за днес, хората не са във весело настроение" и сега ти ми даваш. Хаха - ей на тва му викам ТЕЛЕПАТИЯ

Телепатията е на ниво! :3fdb8960598fa63e:

 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...