Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

(08:58 PM) Kitty - Не мога да готвя, защото ме хваща страх, като заври водата за варените яйца например. Просто не смея да доближа джезвето с водата и яйцата, като почне да ври и бълбука. Кухнята е цяла химическа лаборатория. Не стъпвам там. А при белене на моркови едва не останах без пръст.

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво стаа, полудял? :3fdb8960598fa63e:

 

Нищо, нормално е Рибата в мен да се обажда от време на време. Сори. :girl_witch:

Съмнявам се във всичко, понякога ми е от полза. :д

 

Но на Янева ѝ се сърдя, не че ѝ пука. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли коровки и Путинка? Гласи ги че скоро идвам.. :3fdb8960598fa63e:

Може да идем в "Бодега", обаче там сметката накрая ще е още по-внушителна. :1000 (29): Специално за теб скариди, нали ги обожаваш. :1000 (29):

Внимавай Пламен да не ни издебне какво пишем сега, че после пак ще си имам проблеми. Цял живот с луди да дружиш, после те питат що си луд. Ми ето. :1000 (29):

Чакам с нетърпение, пак ще си хилим като невменяеми. :1000 (29): Искаш ли да направим пряко включване и да отговаряме на въпроси? :1000 (29):

Аз ще вляза в ролята на проповедник Ваньо Червенков. :1000 (29):

Янева, ще те гърмя скоро. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да идем в "Бодега", обаче там сметката накрая ще е още по-внушителна. :1000 (29): Специално за теб скариди, нали ги обожаваш. :1000 (29):

Внимавай Пламен да не ни издебне какво пишем сега, че после пак ще си имам проблеми. Цял живот с луди да дружиш, после те питат що си луд. Ми ето. :1000 (29):

Чакам с нетърпение, пак ще си хилим като невменяеми. :1000 (29): Искаш ли да направим пряко включване и да отговаряме на въпроси? :1000 (29):

Аз ще вляза в ролята на проповедник Ваньо Червенков. :1000 (29):

Янева, ще те гърмя скоро. :gun_bandana:

 

Харесва ли ти "Дай ми любов" на Галена?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да идем в "Бодега", обаче там сметката накрая ще е още по-внушителна. :1000 (29): Специално за теб скариди, нали ги обожаваш. :1000 (29):

Внимавай Пламен да не ни издебне какво пишем сега, че после пак ще си имам проблеми. Цял живот с луди да дружиш, после те питат що си луд. Ми ето. :1000 (29):

Чакам с нетърпение, пак ще си хилим като невменяеми. :1000 (29): Искаш ли да направим пряко включване и да отговаряме на въпроси? :1000 (29):

Аз ще вляза в ролята на проповедник Ваньо Червенков. :1000 (29):

Янева, ще те гърмя скоро. :gun_bandana:

Къде е това "Бодега"? И какво е? Моля ти се с тези скариди, беше ужасно и доброволно няма да си сложа в устата такова нещо повече. :1000 (29):

Тихо, няма да разбира, защото и на мен ще ми мрънка пак.

Аз и в момента се хиля, само като се сетя... Джендър Баучер :1000 (29):

Какво включване? Ако ми хареса съм за :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ли ти "Дай ми любов" на Галена?

Май да, само да не беше тоя текст. Ама пък припевът е силна част там. Не мисля, че много време я е правила или че много залага на нея. Просто е един нелош експеримент. Аз очаквам нещо като "Пак ли" и "Дай ми" от нея.

 

Къде е това "Будега"? И какво е? Моля ти се с тези скариди, беше ужасно и доброволно няма да си сложа в устата такова нещо повече. :1000 (29):

Тихо, няма да разбира, защото и на мен ще ми мрънка пак.

Аз и в момента се хиля, само като се сетя... Джендър Баучер :1000 (29):

Какво включване? Ако ми хареса съм за :1000 (29):

Ми на много места го има, до Руската църква е едното, срещу по-точно. Заведение е. Не знам. Ще идем някъде на открито тоя път, лято е. Стига с тоя Парадайс. :1000 (29):

Ами каквото и включване да е, ще го развалим от лиготия. Миналия път пращахме гласови на Казака, помниш ли? :1000 (29): Казаците - новата повест. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми на много места го има, до Руската църква е едното, срещу по-точно. Заведение е. Не знам. Ще идем някъде на открито тоя път, лято е. Стига с тоя Парадайс. :1000 (29):

Ами каквото и включване да е, ще го развалим от лиготия. Миналия път пращахме гласови на Казака, помниш ли? :1000 (29): Казаците - новата повест. :1000 (29):

 

Даааа, този път няма да е Парадайс и на мен ми писна. Пък и трябва да ни разберат и на друго място. :1000 (29):

Може да пробваме с въпросите, тъкмо ще стане по-интересно.

Помня, разбира се! :1000 (29):

А ти помниш ли "засукан кон"? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даааа, този път няма да е Парадайс и на мен ми писна. Пък и трябва да ни разберат и на друго място. :1000 (29):

Може да пробваме с въпросите, тъкмо ще стане по-интересно.

Помня, разбира се! :1000 (29):

А ти помниш ли "засукан кон"? :1000 (29):

А, това за онова момче в метрото хахахахахх. Сега си го припомних - мале, как реагира хахах. :1000 (29):

Не, не. Скандални сме, аз често така не се смея. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, това за онова момче в метрото хахахахахх. Сега си го припомних - мале, как реагира хахах. :1000 (29):

Не, не. Скандални сме, аз често така не се смея. :1000 (29):

 

Да, същото, с безжичните слушалки.

И аз не се смея така често, не си само ти. Но дори в момента ми е супер смешно, явно се облъчваме взаимно хахахахаххаха.....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, ще те гърмя скоро. :gun_bandana:
Имам чувството, че не можеш да преживееш да не харесам нещо у теб! :3fdb8960598fa63e:

 

Червенков, "Бодега" си е приятно място, препоръчвам ви го горещо, този срещу Руската църква.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че не можеш да преживееш да не харесам нещо у теб! :3fdb8960598fa63e:

 

Червенков, "Бодега" си е приятно място, препоръчвам ви го горещо, този срещу Руската църква.

Ами не знам как да ти го обясня, мързи ме да обяснявам, а може и да не се получи. :1000 (29): Както и да е, знаем се. :1000 (29):

 

Благодаря, ще го посетим. Имало хубава паеля там, чух. Иначе аз харесвам ресторанти тип "Уно", "Капитан Кук", "Тавана", "При орлите", "Щастливеца". От по-скромните - допадат ми този в Народния театър горе, има дух и хубава кухня, "Айнщайн" на Пиротска, един друг по Пиротска надолу, ама го закриха - "Таго". От The View не съм впечатлен като меню, обслужване и обстановка - само гледката. В "Мотто" на Аксаков също е яко, но то е и като кафене, Спагети китчън е до него - и там е яко.

На теб кои са ти любимите места за хапване в София?

Препоръчай някой ресторант със средиземноморска кухня, моля. :1eye:

Ходила ли си в Порто малтезе в Парадайс?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не знам как да ти го обясня, мързи ме да обяснявам, а може и да не се получи. :1000 (29): Както и да е, знаем се. :1000 (29):

 

Благодаря, ще го посетим. Имало хубава паеля там, чух. Иначе аз харесвам ресторанти тип "Уно", "Капитан Кук", "Тавана", "При орлите", "Щастливеца". От по-скромните - допадат ми този в Народния театър горе, има дух и хубава кухня, "Айнщайн" на Пиротска, един друг по Пиротска надолу, ама го закриха - "Таго". От The View не съм впечатлен като меню, обслужване и обстановка - само гледката. В "Мотто" на Аксаков също е яко, но то е и като кафене, Спагети китчън е до него - и там е яко.

На теб кои са ти любимите места за хапване в София?

Препоръчай някой ресторант със средиземноморска кухня, моля. :1eye:

Ходила ли си в Порто малтезе в Парадайс?

Твоят приятел Веселин ходеше преди с Теодора чалга дивата в Бодега. :3fdb8960598fa63e:

 

В Щастливеца рядко сядам, порциите им са твърде скромни като грамаж за фенка на Ивана... :1000 (29):

Харесва ми Мото в градината, вътре е ужасно. В Рафи на Витошка готвеха много вкусно, сега са го развалили. Сядаме в ресторанта на Венетиния Тишо - Тадж махал, защото обичаме индийско, в Розе не е лошо. Иначе в Парадайз ходя рядко, даже почти не ходя.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Твоят приятел Веселин ходеше преди с Теодора чалга дивата в Бодега. :3fdb8960598fa63e:

 

В Щастливеца рядко сядам, порциите им са твърде скромни като грамаж за фенка на Ивана... :1000 (29):

Харесва ми Мото в градината, вътре е ужасно. В Рафи на Витошка готвеха много вкусно, сега са го развалили. Сядаме в ресторанта на Венетиния Тишо - Тадж махал, защото обичаме индийско, в Розе не е лошо. Иначе в Парадайз ходя рядко, даже почти не ходя.

Сега като се замисля, в и извън Пловдив има даже по-хубави заведения и от в София. В София по кварталите, особено крайните, не знам как е - в Бояна има доста тузарски, но на центъра тези са ми направили впечатление. Препоръчвам ти ги, ако понякога искаш по-изискана обстановка. Смятам да посетя и тези на Севда от Мастършеф и на Манчев. Иначе ако търсиш ядене на корем по нашенски - май кръчмите в Студентски са най оферта. Особено Джумаята си е чиста гостилница, но пък е много евтино и има богато меню, прилично е и като атмосфера.

Известните много ходят в Джанъм стекхаус, не знам какво толкова ги впечатлява. Както и в The View. Във второто през деня май си има и готвени, обедни менюта на място по избор, но от традиционното им меню не съм впечатлен. Тук там някоя салата, ризото, торта и това е.

В Рафи отдавна не сядам - то няма и места, и да - вече се готви на конвейер, а в Щастлива може би зависи какво си поръчаш.

Ако е за торти, обожавам "Лагуна".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новината,че Рики ще става баща на близнаци пак, но този път ,че ще са момиченца е навсякъде и че ще се родят след 5 месеца..Дали е вярно.Засега Рики нищо не е потвърдил.

 

Kaкви ли ще са момиченцата на Рики.Ще имат 10 години разлика с Матео и Валентино.

То и за близнаците никой не знаеше, ама после се появиха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата песен на Талия какъв текст има само- изневерила му, но не помни и казва на любимия си да не й крещи, че я боли главата и щом не помни какво се е случило, значи не се е случило. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Михаела Маринова и Фейди изкарат по-хубави песни от "Фотошоп" на Тита.

 

Михаела Маринова продължава със смислените песни, а Тита с безсмислените песни. Докато Тита залага на голота, то Михаела Маринова е по-качествената.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Михаела Маринова и Фейди изкарат по-хубави песни от "Фотошоп" на Тита.

 

Михаела Маринова продължава със смислените песни, а Тита с безсмислените песни. Докато Тита залага на голота, то Михаела Маринова е по-качествената.

Смислените песни не носят пари и участия

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Михаела Маринова как напомня на една песен на Зейн от първия му албум едни звуци в началото.

Много е яка и текст и толкова трудна за изпяване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики ще стане отново новина номер 1, ако се окаже вярно, че ще има близначки.

Много искаше да има и момиченце и сега според слуховете в доста сайтове пише, че чака не едно, а цели 2 и ще са близначки.

И за близнаците нищо не се знаеше, ама като се появиха как Рики изненада всички.

Остава да се чака.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...