Jump to content



Официална церемония - "Десетилетие RAMANIA"


Препоръчани коментари

Следователно, малкото гледания на За да те забравя не я правят по-малък хит, и по малко пята песен от останалите в категорията.

Е ти се опитваш да им обясниш нещо по най-идиотски и елемнтарен начин, но виждаш как ние "озлобените" нищо не разбираме, но всичко е точно хаха

 

Феновете на Глория сте много озлобени и неуважителни същества. Ти откъде знаеш колко гледания има Хабиби от Европа, колко от Балканите и колко от други континенти. Водиш ли някакви сметки или пак само си говорим колкото да омаловажим фактора гледания, който е фактор номер 1 за цял свят в момента. Според мен отдавна Хабиби е излезнала от рамките на Балканите. Ако не се лъжа има сайт който отчита от кои държави ти идва трафика, така че може да се провери. Хубаво е човек първо да се подготви и едва тогава да се изказва гръмко.

...

Като толкова си отворен докажи, че аз бъркам, а ти си прав. Трафик от Америка може и да ти покаже - но бъди сигурен, българи са си пускали песента, а не американци, същото важи за Англия, за Германия и т.н.

Освен това, фактор номер 1 по цял свят не са гледанията в youtube (не че не са от значение, но не са номер 1). Запознай се ти, моля, преди да спориш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 659
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Следователно, малкото гледания на За да те забравя не я правят по-малък хит, и по малко пята песен от останалите в категорията.

Когато излезе "За да те забравя", гледанията не бяха особен фактор, сайтовете като youtub не бяха популярни при нас, както са сега. Но това не означана че песента не беше хит, напротив, гърмеше си здраво и беше по-хитова от много от днешните песни с по няколко милиона, които след години няма да се помнят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следователно, малкото гледания на За да те забравя не я правят по-малък хит, и по малко пята песен от останалите в категорията.

Аз не отричам За да те забравя. И все пак големите хитове лесно правят поне милион и 5 и 10 години след качването им. Странна е ситуацията около тази песен. Тогава Преслава каквото и да изпееше ставаше хит. Песента на Милко се въртеше 5-6 месеца с минимална популярност докато не си я записа Преслава , след което гръмна и в двата варианта. И все пак днес да няма и 100ка гледания е странно.

Така или иначе за мен е удачен победител но може би сме и придали по голяма сила от колкото е. От години не съм я слушал в клуб или на домашно парти. Хората някак я позабравиха. Остап е прав.

 

Примера на онзи индивид с Азис и Скорпиънс е много неточен.

 

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не отричам За да те забравя. И все пак големите хитове лесно правят поне милион и 5 и 10 години след качването им. Странна е ситуацията около тази песен. Тогава Преслава каквото и да изпееше ставаше хит. Песента на Милко се въртеше 5-6 месеца с минимална популярност докато не си я записа Преслава , след което гръмна и в двата варианта. И все пак днес да няма и 100ка гледания е странно.

Така или иначе за мен е удачен победител но може би сме и придали по голяма сила от колкото е. От години не съм я слушал в клуб или на домашно парти. Хората някак я позабравиха. Остап е прав.

 

Примера на онзи индивид с Азис и Скорпиънс е много неточен.

Може да се застреляш от яд ако щеш, няма да ни липсваш :)

 

Поздрави се с нещо наистина добро и си трай там, че само се излагаш.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е ти се опитваш да им обясниш нещо по най-идиотски и елемнтарен начин, но виждаш как ние "озлобените" нищо не разбираме, но всичко е точно хаха

Като толкова си отворен докажи, че аз бъркам, а ти си прав. Трафик от Америка може и да ти покаже - но бъди сигурен, българи са си пускали песента, а не американци, същото важи за Англия, за Германия и т.н.

Освен това, фактор номер 1 по цял свят не са гледанията в youtube (не че не са от значение, но не са номер 1). Запознай се ти, моля, преди да спориш.

Ако Глория получава по 100 коментара на нова песен, то Азис получава по 20 000. И преобладаващите не са от българи.

Защо аз ще ти проверявам. Ти се изхвърляш с гръмки изявления, ти ще си провериш нещата които говориш и едва тогава опитвай видиш ли да ни отваряш очите.

Българите и на мегахитовете повече от 15 милиона не правим. ДА не би да твърдиш че останалите 55 милиона са от българи по света... Азис е доказал своята мега популярност на Балканите отдавна. От коментарите в тубата и непадащите гледания ясно се вижда че парчето се слуша в целия свят. Не казвам,че е свотовен хит но че се слуша от някаква малка аудитория е повече от ясно. Сигурен съм че си гледал десетките кавъри на Хабиби пята от хора от всякаква принадлежост, националност и цвят.

 

Азис не ти е виновен че Глорето пее на 50 баби в читалищата. Тя си е виновна сама. Азис е феномен и недостижима летва в този бранш. На който не му изнася хапчетата и почивка !

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не отричам За да те забравя. И все пак големите хитове лесно правят поне милион и 5 и 10 години след качването им. Странна е ситуацията около тази песен. Тогава Преслава каквото и да изпееше ставаше хит. Песента на Милко се въртеше 5-6 месеца с минимална популярност докато не си я записа Преслава , след което гръмна и в двата варианта. И все пак днес да няма и 100ка гледания е странно.

Така или иначе за мен е удачен победител но може би сме и придали по голяма сила от колкото е. От години не съм я слушал в клуб или на домашно парти. Хората някак я позабравиха. Остап е прав.

 

Примера на онзи индивид с Азис и Скорпиънс е много неточен.

Като гледам, песента е качена едва преди 2 години, явно е трит стар клип на тая песен. Другите песни в категорията са качени преди 4-5 години, да не говарим че са на все силни имена, чиито песни са слушани по навик от върлите им фенове.

Милко няма такива и за това към днешна дата не прави гледания. Но, песента беше огргмен хит, 6 години след излизането си имаше супер прием в Арена, пя се от всичките му колеги, да не говорим че я пяха в Биг Брадър, Капките, Гласът на България и т.н.т Това ако не е хит , не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам, песента е качена едва преди 2 години, явно е трит стар клип на тая песен. Другите песни в категорията са качени преди 4-5 години, да не говарим че са на все силни имена, чиито песни са слушани по навик от върлите им фенове.

Милко няма такива и за това към днешна дата не прави гледания. Но, песента беше огргмен хит, 6 години след излизането си имаше супер прием в Арена, пя се от всичките му колеги, да не говорим че я пяха в Биг Брадър, Капките, Гласът на България и т.н.т Това ако не е хит , не знам.

Не отричам успеха на песента. Съгласен съм , но съм съгласен и с Остъпа. Вече не се пее от колежките. Две сърца все още се пее от половината колежки на Деса. Беше огромен хит но не съм сигурен точно каква сила е днес. Поне от 5-6 години лично аз не я бях слушал. На концерта в Арена е заклетия чалга таргет. Не е като турнета с по 40 000 публика и слушащи и не толкова чалга, за да усетиш мегахита по овациите... концертите с тези празни зали и пълни с приближените до чалгаджийките фенове не е фактора който беше...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Глория получава по 100 коментара на нова песен, то Азис получава по 20 000. И преобладаващите не са от българи.

Защо аз ще ти проверявам. Ти се изхвърляш с гръмки изявления, ти ще си провериш нещата които говориш и едва тогава опитвай видиш ли да ни отваряш очите.

Българите и на мегахитовете повече от 15 милиона не правим. ДА не би да твърдиш че останалите 55 милиона са от българи по света... Азис е доказал своята мега популярност на Балканите отдавна. От коментарите в тубата и непадащите гледания ясно се вижда че парчето се слуша в целия свят. Не казвам,че е свотовен хит но че се слуша от някаква малка аудитория е повече от ясно. Сигурен съм че си гледал десетките кавъри на Хабиби пята от хора от всякаква принадлежост, националност и цвят.

Някъде да съм омаловажил успеха на Азис или за пореден път четеш избирателно и изкривяваш контекста, за да се вкараш във филма? Както и никой не е оспорил неговия успех, просто дадох един елементарен пример затова колко не са фактор гледанията в youtube, който ти не разбра и си е твой проблем.

 

Азис не ти е виновен че Глорето пее на 50 баби в читалищата. Тя си е виновна сама.

:gun_bandana: :gun_bandana:

 

Няма да намесвам ДесиСлава и да питам за нейните концерти и пълни зали, но ще ти покажа тези на Глория, в които няма 50 баби и да!, сама си го е постигнала. Евала!

 

RuG0Kkc.jpg

 

aKN72Q1.jpg

 

x1yGwps.jpg

 

jt0vWbb.jpg

 

BAp51H5.jpg

 

Gj2beiE.jpg

 

dWZ3Mu7.jpg

 

6Rhdwb6.jpg

 

b9JZuUD.jpg

 

uUV0ZKu.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако аз съм разбрал погрешно целта на поста ти , извини ме.

Тук не е мястото за останалото. Когато феновете и уважават успехите на другите, и аз ще уважавам труда и постигнатото.

 

Да се твърди че само българи са направили гледанията на Азис е равно по тъпотия на това да се твърди че Глория пее само на 50 баби.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако аз съм разбрал погрешно целта на поста ти , извини ме.

Тук не е мястото за останалото. Когато феновете и уважават успехите на другите, и аз ще уважавам труда и постигнатото.

 

Да се твърди че само българи са направили гледанията на Азис е равно по тъпотия на това да се твърди че Глория пее само на 50 баби.

Аз не уважавам даден изпълнител заради неговите фенове. Твоите коментари не могат да ми порпечат да си пусна Деси Слава и да имам свое мнение за нея и някой да ми го променя, защото не сме на една честота или с еднакво мислене с теб. Вече съм споделял моето мнение за твоята любимка - харесвам и бих си пускал по-старите й песни, но от новия й Пайнерски период бих направил това само с 2-3 песни. (Ако те интересува - от новите песни на Глория, също някои не бих си ги пуснал, защото не ми харесват)

 

Относно гледанията на Азис - браво, че ги е постигнал. Аз казах, че повечето му гледания идват от Бъглария и околните държави на Балканите, в които визирам хора от Турция, Гърция, Сърбия, Македония, Румъния, че даже и Русия, защото Азис е известен и там. За тях съм съгласен, че са си пускали песента на Азис, но ако някой ми каже, че от 72 милиона гледания на "Мотел", 300 000 са генерирани в САЩ, то със сигурност не бих повярвал, че Джон Дарк от Near West Side - Чикаго, е влязал в youtube и си е пуснал Азис, но може би комшията му българин Стоян Петров го е направил, но неговото гледане е отчетено от САЩ. Това ми беше простата мисъл по въпроса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За да те забравя дори не ми е на нивото на Со со сосана.

Все едно да обобщим, че Палатка е песента на десетилетието.

Гръмнала силно за период от време и след това потънала в забвение.

 

Помним ли как през 2010-та нашето Преси се намърда при тримката на сцената да прави клекове? Та и в клипа участваше. После взе готовия хит на Дилън, яхна и вълната Елена Паришева само и само да сме актуални. :1000 (29):

Същата година организирахме и освиркване на приятелката й Галена. :Vishenka_05: А на следващата й се подари наградата Певица на годината за "добре" свършената работа. :3fdb8960598fa63e:

 

Моята песен на десетилетието е "Кой".

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

А моята е В твоите очи. Единствената песен на 3 години, която прави по над 150 000 седмично. И Хабибито но там както коментирахме трафика е основно от Балканите.

 

 

Gotiniq, и мен някой фен не може да ме накара да намразя фаворитката му. Да, мога да я захапя с коментар, но да отрека таланта и, и да не слушам музиката и, никога. Не сме на 14 във форума на Планета. Там ми се е случвало :roll1:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не отричам успеха на песента. Съгласен съм , но съм съгласен и с Остъпа. Вече не се пее от колежките. Две сърца все още се пее от половината колежки на Деса. Беше огромен хит но не съм сигурен точно каква сила е днес. Поне от 5-6 години лично аз не я бях слушал. На концерта в Арена е заклетия чалга таргет. Не е като турнета с по 40 000 публика и слушащи и не толкова чалга, за да усетиш мегахита по овациите... концертите с тези празни зали и пълни с приближените до чалгаджийките фенове не е фактора който беше...

Говорим за последното десетилетие. Ако става дума Луда по теб се пее до ден днешен скоро качих 10 клипа на певици, но тва са 2, 3 случая и то от златните години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорим за последното десетилетие. Ако става дума Луда по теб се пее до ден днешен скоро качих 10 клипа на певици, но тва са 2, 3 случая и то от златните години.

Нямаме ли такава песен последното десетолетие? Май все пак Хабибито беше по добрия избор. Още звучи по кръчми и клубове. Топ 10 по гледания вече трета година...

 

А Хабиби дори не беше номинирана...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямаме ли такава песен последното десетолетие? Май все пак Хабибито беше по добрия избор. Още звучи по кръчми и клубове. Топ 10 по гледания вече трета година...

 

А Хабиби дори не беше номинирана...

Ами яка е, хит е ... ама немога да я наредя до Десината и Камелиевата .

 

Сен тропе му беше гига хита, колко кявъра му направиха?? Поне 5-6. Има близо 60 млн. Сметни ако беше излязла по времето на Хабибе сигурно щеше да е със 100.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами яка е, хит е ... ама немога да я наредя до Десината и Камелиевата .

 

Сен тропе му беше гига хита, колко кявъра му направиха?? Поне 5-6. Има близо 60 млн. Сметни ако беше излязла по времето на Хабибе сигурно щеше да е със 100.

Да не говорим в колко чужди предавания я пяха... Наистина тази песен му е голям бум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"За да те забравя" е кръчмарската "Правена съм за ръцете ти" - недолюбван изпълнител изведнъж случва на хит, гръмва за няколко месеца и после няма дори инерция, която да направи следващата му песен поне малко популярна.

 

В крайна сметка песните на една Джена са хитове много по-дълго време и се пеят много повече от тези на Милко. Не понасям "Новата ти", но тя се въртеше близо година след като излезе.

 

Днес къде я пускат "За да те забравя"? Кой я пуска? Ами "Едвам ме нави" по-често се случва да я чуя ...

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"За да те забравя" е кръчмарската "Правена съм за ръцете ти" - недолюбван изпълнител изведнъж случва на хит, гръмва за няколко месеца и после няма дори инерция, която да направи следващата му песен поне малко популярна.

 

В крайна сметка песните на една Джена са хитове много по-дълго време и се пеят много повече от тези на Милко. Не понасям "Новата ти", но тя се въртеше близо година след като излезе.

 

Днес къде я пускат "За да те забравя"? Кой я пуска? Ами "Едвам ме нави" по-често се случва да я чуя ...

 

Пред гласа на народа и Боговете мълчат. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пред гласа на народа и Боговете мълчат. :P

 

Няма да мълча! :1000 (29):

 

 

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"За да те забравя" е кръчмарската "Правена съм за ръцете ти" - недолюбван изпълнител изведнъж случва на хит, гръмва за няколко месеца и после няма дори инерция, която да направи следващата му песен поне малко популярна.

 

В крайна сметка песните на една Джена са хитове много по-дълго време и се пеят много повече от тези на Милко. Не понасям "Новата ти", но тя се въртеше близо година след като излезе.

 

Днес къде я пускат "За да те забравя"? Кой я пуска? Ами "Едвам ме нави" по-често се случва да я чуя ...

Странна непоносимост във вече няколко поредни коментара към Милко. Ами хит е песента му. Аз не го харесвам въобще, но реално за да тръгне и Преслава да му пее песента тогава, значи е била хит. А коя друга песен от тогава изобщо се помни и се свири по заведения и пуска по дискотеки? Някъде видях да си споменал "Тупалка". Ти сериозно ли? Илиян направи бум 2009 и 2010. Оттам насетне къде фигурира? Въобще, ако с нещо ще се запомнят онези години, това е сезонната свръдпродукцията и нищо трайно.

За "Едвам ме нави" никой не се сеща със сигурност, удряш го на пристрастия и антипатии вече. Не е присъщо за теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"За да те забравя" е емблема в попфолк музиката. Не позволявайте личните ви пристрастия да ви влияят на преценката. Сега може да няма много гледания, защото е качена едва преди 2 години и я пее изпълнител с нулев интерес към себе си, но това не е показател. Има ли човек, който да не може да я запее? В "Гласът на България" - единствения формат, в който се чува чалга, е пята 3 пъти! За 5-6 сезона сигурно има 20 чалга песни изпяти, а тази е пята повече от веднъж.

 

И да, за тази популярност със сигурност е допринесла и Преслава. Няма да забравя как бяхме на масата вкъщи и случихме на тогавашните награди и по не знам каква причина ги бяхме оставили. При което Милко печели "Песен на годината" и майка ми: "Че тая песен не я ли пее Преслава, какъв Милко?" :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

"За да те забравя" е емблема в попфолк музиката. Не позволявайте личните ви пристрастия да ви влияят на преценката. Сега може да няма много гледания, защото е качена едва преди 2 години и я пее изпълнител с нулев интерес към себе си, но това не е показател. Има ли човек, който да не може да я запее? В "Гласът на България" - единствения формат, в който се чува чалга, е пята 3 пъти! За 5-6 сезона сигурно има 20 чалга песни изпяти, а тази е пята повече от веднъж.

 

И да, за тази популярност със сигурност е допринесла и Преслава. Няма да забравя как бяхме на масата вкъщи и случихме на тогавашните награди и по не знам каква причина ги бяхме оставили. При което Милко печели "Песен на годината" и майка ми: "Че тая песен не я ли пее Преслава, какъв Милко?" :1000 (29):

:Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова и не гласувах въпреки 18-те молби на ЛС на кой ли не, да гласувам и аз.
Да се отбележи само, че аз не съм била сред агитиращите те! :Vishenka_05:

 

Иначе за песен избрах "Пак ли", макар и "За да те забравя" да е удачен избор. Помня какво се случваше в заведения, когато тръгнеше първото изречение за вехтошаря!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък още чувам Милко по дискотеки и се чудя как не им е омръзнала на хората. Заслужава си награда, каквато се надявам да му е присъдена и тука.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...