Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Точно така. Спомням си, че дебютира с доста добри цифри като за малък канал, първите дни си правеше доста гледания, а после зациклиха нещата. Но щом наближава милион- евала!

Тази обаче не й е последната песен, през 2017 пусна това:

 

Отново проект, който в голям канал щеше да се развие повече.

Бях я забравила тази песен. Тя също е добра. Ако песните й бяха в канала на Пайнер, можеше да поддържа едно ниво ала Малина, която пуска по 1 песен на година, но изпипана и хитова.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Че и доста хитова. Танчето като цяло поне 10-15 години си беше едно стабилно ТОП име.

 

Точно така. Спомням си, че дебютира с доста добри цифри като за малък канал, първите дни си правеше доста гледания, а после зациклиха нещата. Но щом наближава милион- евала!

Тази обаче не й е последната песен, през 2017 пусна това:

 

 

Отново проект, който в голям канал щеше да се развие повече.

Тая е мнооого якаааа :Vishenka_05:

 

Драганински доста се е вдъхновил от тази балада на Таня за "Давай, разплачи ме" на Цура. :3fdb8960598fa63e:

Той явно й е фен. Нали на ПреСла - Зле разпределени е копие на Непокорни сме

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко много привърженици имала Таня във форума, а никой не я споменава ако Янева не го зададе като задача. :1000 (29):

 

Ето това си остава един от най-големите й хитове, отново направен от нея като самопродуцираща се!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко много привърженици имала Таня във форума, а никой не е споменава ако Янева не го зададе като задача. :1000 (29):

 

Не съм ли кралица по насоки и задачки във форума! :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче много различна стана след като чукна носа. Преди имаше някакъв особен чар, такъв позитивен, въпреки носа.

В последните си клипове е много напомпана във фейса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Покрай Боева прослушах пак чалга през 2003 година! Но 2 години по-късно почна да прави много еднакви и досадни песни, като визия също стана много предсказуема.

 

На едно участие преди няколко години се изуми, като й поръчах това. Видимо се изкефи и стана голям купон :D

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боева е класа! "Лоша терапия" беше страхотен албум, дори неклипираните песни. Дано пак пусне толкова добър диск.

 

Таня няма лоша песен за мен! :Vishenka_05:

 

Преглеждам песните на Таня и ми излиза това. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...