Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Една от "посредствените" песни на Галена с тв версията, която сигурно и на участия не пее, е тотален мегахит. Не е за вярване.

Ако попфолкът ни беше на 40-50 години Галена щеше да е ей така дори с посредствените песни.

 

Да не говорим, че този кавър и кавърите на "Грешница" и "Такива като теб" на Джена са едни от най-изпълняваните песни на музикалните им риалита и конкурси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добра песен! Силва даже беше направила и "Ти ме подлудяваш 2", но така и не я чухме, понеже беше казала, че ще я изпълни на награди, ако я поканят. Въпреки неадекватното постоянно навиране на деколтето си, имаше доста добри парчета и тя, "Непростимо" например беше страхотна. Също ми допадаше тенденцията да възражда стари свои песни с клипове и/или ремикси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добра песен! Силва даже беше направила и "Ти ме подлудяваш 2", но така и не я чухме, понеже беше казала, че ще я изпълни на награди, ако я поканят. Въпреки неадекватното постоянно навиране на деколтето си, имаше доста добри парчета и тя, "Непростимо" например беше страхотна. Също ми допадаше тенденцията да възражда стари свои песни с клипове и/или ремикси.

+ Тя самотата и Грешница

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както казах и в темата за Ивана- Таня е единствената Певица на годината, за която почти никой не се сеща днес... Време е да променим това!

Тази песен ако я изпее на голяма сцена ще разбие! Между другото, тя навремето беше единствената певица, която след 12 години на сцена направи такъв мега хит.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както казах и в темата за Ивана- Таня е единствената Певица на годината, за която почти никой не се сеща днес... Време е да променим това!

Тази песен ако я изпее на голяма сцена ще разбие! Между другото, тя навремето беше единствената певица, която след 12 години на сцена направи такъв мега хит.

 

И единствената, която откакто си оперира носа през 2003, така и не смени нещо във визията - едни и същи прически, тоалети, ужасни сини лещи... Иначе е много приятна като човек и глас, има репертоар, на който всяка прехвалена Башурка може да завиди само! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

а сега с кого работят въпросните 3ма. Да, при Деси се забелязва една положителна промяна последно време, особено покрай още по пълната и фигура покрай бременността... Доста прилични тоалети.

 

Пижов. И аз му харесвам работата и с Джулия работи също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И единствената, която откакто си оперира носа през 2003, така и не смени нещо във визията - едни и същи прически, тоалети, ужасни сини лещи... Иначе е много приятна като човек и глас, има репертоар, на който всяка прехвалена Башурка може да завиди само! :3fdb8960598fa63e:

 

 

Тя наистина не е мръднала вече толкова години, откакто се оперира хах... :1000 (29): Уникална!

 

Таня е страхотна - творчество, глас, визия , маниер , класа.

Абсолютно, не знам защо реши да се откаже и тръгна да пуска песни веднъж на високосна година. Не е като и някои по-нови нейни парчета да не предизвикват интерес. Това гледам, че почти е направило милионче, и то в някакъв малък и не особено известен канал.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Таня е страхотна - творчество, глас, визия , маниер , класа.
Откакто се раздели с мъжа си, никаква я няма. Той правеше за нея много хубави песни и аранжименти.

 

Тази песен е техен дует, просто я обожавам, заради нея гласувах за Таня в категорията за певица през 99-та. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Таня имаше супер силни години около 2000-та. Направо пръскаше наравно с ГИК и Десислава.

 

"Дама пика", "Диви ангели", "Непокорни сме", после и с "Лутам се".

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

"Дама пика" и "Магнетично" бяха много силни албуми на Ара, после дръпна назад с "Шок", а като напусна пак вадеше хубави неща, но се усещаше липсата на силна медия, която да я ротира. Като се върна в "Ара", пак направи готиния албум - "Лоша терапия".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя вярно, че точно с Ара издаде най-успешните си албуми, а не с Пайнер... :1000 (29): И после Лутам се.

Сега гледам, че Танчето всъщност си пуска поне по една песен на година, така че не си е оставила кариерата съвсем. Да вземе да се върне в Пайнер, с канала им като нищо ще прави поне по 2-3 милиона и публиката ще е по-запозната с творчеството й.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая й е най-добрата.

Че и доста хитова. Танчето като цяло поне 10-15 години си беше едно стабилно ТОП име.

Последната песен на Таня е много добра и само голям канал й липсваше,за да стане хит.

Точно така. Спомням си, че дебютира с доста добри цифри като за малък канал, първите дни си правеше доста гледания, а после зациклиха нещата. Но щом наближава милион- евала!

Тази обаче не й е последната песен, през 2017 пусна това:

 

 

Отново проект, който в голям канал щеше да се развие повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драганински доста се е вдъхновил от тази балада на Таня за "Давай, разплачи ме" на Цура. :3fdb8960598fa63e:

Да, те са 1:1. Мръсна мастия е Цура.

 

От последните й тая ми е най-любима. Беше си хит, а клипа е топ. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...