Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Последното не попречи на мега звездата да се възкачи на трона... :3fdb8960598fa63e:

Е да де, но Ивана, котато ставаше звезда беше доооста по харизмятична и секси от Соня. Не беше и тъпа, нито комична и за присмех с историите си за гаджето..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не си разбрало това вече е форум за Ивана и други легенди. А и Янева не го вмъкна като теб - досадно , инфантилно, банално. 90% от постовете ти са някакви превъзнасяния на чупки , муцки и стойки от клипове на Преслава а другите 10 захласване по най неизвестните песни на треторазрядки. Няма по инфантилен Пресов от теб... Ако не са А и Янева да те отразят, никой не ти чете бръщолевиците...

И ние твоите за Деса, но ти си пишеш фермани :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ние твоите за Деса, но ти си пишеш фермани :3fdb8960598fa63e:

И кои сте вие. Ти и въображаемата ти приятелка Петя, с която по цял ден упражнявате муцките от новия клип на Преси..??

 

Моите постове далеч не са само за Деса. Дори последно време пиша повече за Преса тъй като феновете и не се славите с особено високо iq... Разбира се има и готини събеседници от Пресови. Просто ти не си от тях ...

 

Ама ти сравняваш моите постове и разсъждения с твоите ли... Ахахахах. Мечтите са безплатни... Всъщност нямаш конкуренция по натрапване на една и съща тема в скандалите. Много е лошо когато в живота си ограничен и няма теми и интереси които да те вълнуват освен мимиките на Преси по клипове. Тъжна картинка си баба Кело

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кои сте вие. Ти и въображаемата ти приятелка Петя, с която по цял ден упражнявате муцките от новия клип на Преси..??

 

Моите постове далеч не са само за Деса. Дори последно време пиша повече за Преса тъй като феновете и не се славите с особено високо iq... Разбира се има и готини събеседници от Пресови. Просто ти не си от тях ...

 

Ама ти сравняваш моите постове и разсъждения с твоите ли... Ахахахах. Мечтите са безплатни... Всъщност нямаш конкуренция по натрапване на една и съща тема в скандалите. Много е лошо когато в живота си ограничен и няма теми и интереси които да те вълнуват освен мимиките на Преси по клипове. Тъжна картинка си баба Кело

Не разбрах каква въображаема приятелка имам?

По-добре да се вълнувам от Преси, отколкото да съм мошеник, да крада пари от хората и да ме злепоставят в "Господари на ефира" :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбрах каква въображаема приятелка имам?

По-добре да се вълнувам от Преси, отколкото да съм мошеник, да крада пари от хората и да ме злепоставят в "Господари на ефира" :3fdb8960598fa63e:

Че те господарите са злепоставяли през годините и Галени, и Гергани, че дори и Слави Трифонов и Азис. Какво ме интересуват какво говорят. Докажи, че съм измамник и съм откраднал каквото и да е. Щом закона и полицията не може и не го прави, ккой и какво точно си ти, за да даваш подобни оценки....

 

Да, точно така - по добре да си седиш дебела и вмирисана на стола у вас, слушайки Преслава и без нито една стотинка в джоба отколкото да развиеш успешен бизнес в сферата на туризма и да работиш на пъпа на Витошка 6 години вече под името Солеос Виа противно на твърденията на Господарите, че през 3 месеца сменяме име и офис... Годините са най добрия и верния показател. Господарите се изложиха а според 24 часа сбъднахме мечтата на над 400 български семейства. Така че за едни може да съм измамник, но за други съм сбъднал мечта.

И не че дължа обяснения, но моята позиция във фирмата няма достъп до клиентите и директните продажби. Имаме си подчинени, които вземат парите на хората. На нас само се отчитат директно кеша без да си даваме зор.

 

Така че това което аз правя ме топли и храни а какъв е смисъла от това което ти правиш... долу си сраснал/а от неупотреба...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една от най-хубавите песни на Соня.

Язък, че я заеба само с тв версия. Т'ва е най-добрата коледна версия на Пайнер. Елена тогава пя ''Която'', Райна ''На всички обичани преди'', Преслава ''Водка с утеха'' и други.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Виждаш ли как от нищото споменаваш Ванча и ни я натрисаш, аз като правя същото с Пепче, мрънкаш :gun_bandana:
Ванча ще бъде натрисана ежеминутно, ако се наложи - това е попфолк икона!

Коя е Пепче?!

И не съм ти виновна, че твоичката забременя и записа бозава сръбска балада, която даже ти няма да слушаш! :3fdb8960598fa63e:

 

Я се опомни и бързо пиши на Момо за смяна на ника! Искам те

Kayo loves Ivana_Megastar

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кои сте вие. Ти и въображаемата ти приятелка Петя, с която по цял ден упражнявате муцките от новия клип на Преси..??

 

Моите постове далеч не са само за Деса. Дори последно време пиша повече за Преса тъй като феновете и не се славите с особено високо iq... Разбира се има и готини събеседници от Пресови. Просто ти не си от тях ...

 

Ама ти сравняваш моите постове и разсъждения с твоите ли... Ахахахах. Мечтите са безплатни... Всъщност нямаш конкуренция по натрапване на една и съща тема в скандалите. Много е лошо когато в живота си ограничен и няма теми и интереси които да те вълнуват освен мимиките на Преси по клипове. Тъжна картинка си баба Кело

Какво се обясняваш на момче, което обича да го наричат Кака Кели??? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много по-голяма икона от варела :Vishenka_05:
В Пазарджик, вероятно. :gun_bandana:

 

Макар и в това да се съмнявам силно!

 

Напоследък си бясно Кели, а с баладката с Кеба, съвсем те довърши Пепа! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...